Most – Sokolov 0:5 (kont.) | Jablonec – Dvůr Králové n. L. 2:4 (kon.) | Val.Meziříčí – Hodonín 3:7 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 4:3 (kon.) | Kobra – Bílina 3:2 (po pr.)
Vrchlabí – Řisuty 6:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 7:2 (kon.)
konec
HC Bobři Valašské Meziříčí
3:7 (1:3, 2:3, 0:1)
SHK Hodonín
Středa 10.01.2018, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 2. liga skupina Východ (ČR) • 35. kolo
Předzápasové kurzy: 2.49 4.5 2.05
Partner:
   
  41:42
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Lehké nahození JAKUBA KADLECE od modré vůbec neviděl přes několik svých spoluhráčů Bechný a kotouč zapadl až za jeho záda. Asistence: Jakub Kužílek a Zbyněk Žabčík.
   
  36:39
  Drtiči právě vstřelili branku!
  MICHAL ROMANČÍK trefil na centimetr přesně levý horní růžek Bechného svatyně a posílá Drtiče znovu do tříbrankového vedení. Asistence: Jakub Vrána.
   
  35:45
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  A Bobři přidávají druhou branku. Zkušený VÁCLAV STUDENÝ dokázal s Martiníkem vytvořit zmatek v obraně Drtičů a Studený překonal bezmocného Halodu. Asistence: Ondřej Martiník.
   
  35:15
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  První pokus JOSEFA DAŇKA skončil za brankou, posléze pak střelou zápěstí z prostoru pro vhazování trefil přesně oblast teploměru Halody. Asistence: Jakub Pořický.
   
  25:03
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín jde do čtyřbrankového vedení. Kadlec našel v rychlém útoku na druhé straně třetiny nikým nebráněného PETRA JURČU, který neměl problém doklepnout kotouč z první za přesunujícího se Bechného. Asistence: Jakub Kadlec.
   
  22:46
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Drtiči se vřítili od útočně třetiny a JAN SEDLÁK dokázal vsítit další branku Hodonína po spolupráci s Romančíkem. Asistence. Michal Romančík a Jakub Vrána.
   
  11:43
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Podobná situace jako předchozímu gólu předcházela brance i nyní. Charvát osamocen najel do útočné třetiny, od mantinelu poslal lehký pokus na bránu, který před bránou opět úplně osamocen dorazil PETR JURČA. Asistence: Matěj Charvát a Jakub Kadlec.
   
  11:09
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Kužílkovu střelu vyrazil Kořenek pouze před sebe, kde byl úplně osamocený DANIEL VANĚK, který pohotově zasunul kotouč mezi betony gólmana Bobrů. Asistence: Jakub Kužílek a Erik Hložánek.
   
  09:27
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hosté se v přesilovce prosazují. O vyrování se postaral MATĚJ CHARVÁT, který za bezmocného Kořánka dorazil Žabčíkovu střelu. Asistence: Zbyněk Žabčík a Jakub Kužílek.
   
  06:52
  Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
  JAKUB POŘICKÝ dostal od Dvořáka přihrávku do prostoru v mezikruží odkud z první vypáli a prostřelil Halodu! Asistence: Petr Dvořák.

  Daniel Gargulák

  Branky a nahrávky: 7. Pořický (Dvořák), 36. Daněk (Pořický), 36. Studený (Martiník) – 10. Charvát (Žabčík, Kužílek), 12. Vaněk (Kužílek, Hložánek), 12. Jurča (Charvát, Kadlec), 23. Sedlák (Romančík, Vrána), 26. Jurča (Kadlec), 37. Romančík (Vrána), 42. Kadlec (Kužílek, Žabčík)


  HC Bobři Valašské Meziříčí: Kořének (23. Bechný) – Horyna, Báchor, Váňa, Hajda, Martin Varga, Baroš – Brunec (A), Dvořák, Pořický – Kývala, Daněk, Hořanský – D. Varga, Studený (C), Miroslav Varga – Dalajka, Martiník (A)

  Trenér: Jiří Weintritt

  SHK Hodonín: O. Haloda (Kotvan) – Sedlák, Miklík, Kobylík, Hladiš, Žabčík, Kužílek – Matula, Matějka, Hajný – Sajdl (A), D. Vaněk, Hložánek – Jurča, Charvát (C), Kadlec – Romančík, Černohous, Vrána – Venclík

  Trenér: Roman Čechmánek

  Rozhodčí: Vaněk – Blaha, Novák