HC Plzeň – Zlín 4:1 (kon.) | Kladno – Třinec 5:2 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 5:2 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:4 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Olomouc 4:2 (kon.)
konec
HC Motor České Budějovice
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
HC Olomouc
Pátek 12.01.2018, 18:15DHL Extraliga juniorů • 31. kolo
Předzápasové kurzy: 1.42 6.0 4.16
Partner:
   
  50:09
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Poprvé v utkání můžeme vidět dvojnásobné vedení! Stanislav Dosek z nápřahu od modré čáry trefil jen bránícího hráče, od kterého se kotouč odrazil na hůl JANA BÁRTY a ten ho neomylně uklidil za Ovčařiho záda. Asistence: Stanislav Dosek.
   
  35:01
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Ale vzápětí přichází blesková odpověď ze strany domácích, kteří jdou opět do jednogólového vedení! Stanislav Dosek vystřelil od modré čáry a do jeho střely perfektně sáhl JAKUB KÁNÍK a puk usměrnil přesně za Ovčařiho záda! Asistence: Stanislav Dosek, Milan Dančišin.
   
  34:31
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Olomouc srovnává stav utkání a začínáme opět od znovu! JOSEF PODLAHA dostal pas od Roka Macuha a ujel do nájezdu. Ten proměnil střelou mezi betony! Asistence: Rok Macuh.
   
  25:05
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Motor obrací skóre zápasu a poprvé se ujímá vedení! Pokus Jakuba Doktora ještě stihl Ovčaři vyrazit, ale jen před něj. O dorážku se poté postaral přijíždějící MATĚJ TOMAN, který z bekhendu poslal puk do sítě! Asistence: Jakub Doktor, Jan Bárta.
   
  19:49
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Máme vyrovnáno! Jedenáct sekund před koncem snižuje po přihrávce Jakuba Doktora přesnou střelou MILAN DANČIŠIN! Asistence: Jakub Doktor.
   
  08:34
  Olomouc právě vstřelila branku!
  Máme tu první gól, a ten jde na stranu hostů z Olomouce! Kotouč zachytil ve středním pásmu Jan Beier a společně s MIROSLAVEM SKOPALEM ujel do úniku v poměru dva na jednoho. Beier předložil přesnou přihrávku Skopali, jenž zacílil k bližší tyči přesně. Asistence: Jan Beier.

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 20. Dančišin (Doktor), 26. Toman (J. Doktor, Bárta), 36. Káník (Dosek, Dančišin), 51. Bárta (Dosek) – 9. Skopal (Beier), 35. Podlaha (Macuh)


  HC Motor České Budějovice: Svoboda (Lidák) – Grauer, Kachyňa, Rákosník, V. Doktor, Dosek, Brabec – Rolínek, Matys, J. Doktor, Bláha, Prášek, Káník, Šulek, Kaisler, Kronus, Dančišin, Toman, Bárta, Beránek
  HC Olomouc: Ovčaři (Schejbal) – Szturc, Rutar, Kuchař, Holiš, Smutný, Hlaváč – Janků, Cach, Říčka, Palička, Podlaha, Beier, Macuch, Marek, Tomaník, Janěčko, Pěcha, Skopal, Kuba

  Rozhodčí: Mertl – Jindra, Zíka