Slavia – Benátky n/J 5:0 (kon.) | Motor ČB – Přerov 3:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 6:3 (kon.)
Kadaň – K. Vary 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Havířov – Litoměřice 5:4 (kon.)
Vsetín – Třebíč 1:4 (kon.)
konec
VHK ROBE Vsetín
1:4 (0:1, 0:3, 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 13.01.2018, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • WSM Liga • 39. kolo
Předzápasové kurzy: 1.75 4.2 3.6
Partner:
   
  57:09
  Nyní to ovšem Dudnáček v útočném pásmu přehnal a ostře sestřelil Kratochvíla, otřesený hráč Třebíče za doprovodu svých spoluhráčů putuje na střídačku a vsetínský obránce fasuje trest 5 minut + OK.
   
  53:51
  Vsetín byl blízko další kontaktní brance! Kucharczyk poslal kotouč na Koptu, jenž okamžitě pálil z voleje, ale Jekel se k údivu všech stačil přemístit! I přes fakt, že dnes čisté konto neudržel, je to znovu jeho zápas a dokazuje, že na Vsetín umí.
   
  52:30
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Valaši konečně dokázali prolomit kouzlo brankáře Jekela. Mezi hradbou třebíčských obránců se prodral JAROSLAV MARKOVIŠ, jenž kotouč zavěsil pod horní tyč třebíčské branky. Asistence: David Březina, Martin Podešva.
   
  48:15
  Vsetín už provází také pořádná dávka smůly! Nahození Krenželoka Jekel pouze vyrazil na hůl Kopty, jenž se nadvakrát marně snažil propasírovat kotouč do třebíčské branky.
   
  46:49
  Přesilová hra Třebíče končí, dvě minuty za sekání fasuje Adam Gajarský.
   
  45:11
  Kusko si vynutil faul vsetínského Podešvy, jenž odchází na trestnou lavici na dvě minuty za držení protihráče.
   
  41:23
  Dnešní utkání sleduje 3744 diváků.
   
  39:22
  Vsetín si zahraje přesilovou hru, a pokud se mu ji nepodaří využít, přenese si její průběh i do závěrečné třetiny, vyloučen Petr Kratochvíl, dvě minuty za nedovolené bránění.
   
  38:09
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Třebíč využívá přesilovou hru! Snad první opravdu hezky sehraná hokejová akce v podání hostů. Havránek si vyměnil kotouč s PETREM KRATOCHVÍLEM, jenž dokázal střelou z voleje překonast Šurého. Asistence: Tomáš Havránek, Roman Erat.
   
  36:11
  Přesilová hra pro Třebíč, s obrannou hrou to nyní přehnal Tomáš Frolo, jenž fasuje 2+10 za zásah do oblasti hlavy a krku, menší trest odsedí Karafiát.
   
  33:51
  Znovu vyloučení na obou stranách, dvě minuty za podražení fasuje Tomáš Frolo, pád přifilmoval Petr Kratochvíl, rovněž dvě minuty.
   
  33:06
  Tresty se nyní udělují na obou stranách. Za Vsetín Ondřej Kopta, dvě minuty hrubost a hostující Tomáš Kaláb rovněž dvě minuty za stejný prohřešek.
   
  31:11
  Přesilová hra pro Vsetín, dvě minuty za faul kolenem odsedí Karel Nedbal.
   
  30:58
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Typický třebíčský hokej, Vsetín útočil a jedna chyba poslala do samostatného úniku TADEÁŠE KRÁLE, jenž dokázal kotouč zavěsit pod horní tyč. Asistence: Tadeáš Král, Václav Čejka.
   
  27:50
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Třebíč opět těží z minima maximum. Gajarský objel s kotoučem Šurého branku a našel dobře postaveného JANA SÜSSE, jenž dokázal kotouč procpat za záda vsetínského brankáře. Asistence: Adam Gajarský.
   
  21:24
  Třebíč si zahraje první početní výhodu v dnešním utkání, dvě minuty za krosček pro Jakuba Illéše.
   
  18:58
  Ostrčilova střela od modré čáry orazítkovala tyč!
   
  17:40
  Vsetín si vynutil druhou početní výhodu v dnešním utkání, jejím viníkem je Tomáš Mlynář, dvě minuty za podražení.
   
  11:14
  Vsetín bude mít možnost vyrovnat, dvě minuty za podražení fasuje třebíčský Tadeáš Král.
   
  09:09
  Horácká Slavia právě vstřelila branku!
  Třebíč se z ničeho nic dostává do vedení! Kaláb zachytil kotouč v útočném pásmu a dostal se před Šurého, kotouč následně doputoval na hůl TOMÁŠE MLYNÁŘE a ten dokázal puk procpat pod ležícím vsetínským brankářem. Asistence: Tomáš Kaláb.
   
  04:50
  Pas Frola propadl na Vávru, jenž se do útočného pásma dostal společně se Slováčkem, vsetínští borci měli v cestě už pouze brankáře Jekela, Vávra poslal kotouč na Slováčka, jenž z voleje vypálil, ale Jekel se stačil přemístit a výborným zákrokem podržet Třebíč!

  Jan Tajzler

  Branky a nahrávky: 53. Markovič (Březina, Podešva) – 10. Mlynář (Kaláb), 28. Süss (Gajarský), 31. Tadeáš Král (T. Havránek, Čejka), 39. P. Kratochvíl (T. Havránek, R. Erat)


  VHK ROBE Vsetín: Šurý (Horčička) – D. Krenželok, Janáček, Ostrčil, Frolo (A), Dundáček, Holomek, Žák – Markovič (C), Kopta, Březina – Illéš, Kucharczyk (A), P. Beránek – Slováček, Podešva, Vávra – Vítek, Pokorný, Karafiát.
  SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (Do. Svoboda) – D. Mikyska, Nedbal, Čejka, Hort, Půža, Kaláb (A), Jiří Wasserbauer (A) – R. Erat (C), Dolníček, P. Kratochvíl – Kusko, Kristl, T. Havránek – Jan Wasserbauer, Mlynář, Paták – Gajarský, Süss, Tadeáš Král.

  Rozhodčí: Barek, Veselý – Lučan, Maštalíř.

  Diváci: 3744