Šumperk – Kopřivnice 5:0 (kon.) | Nový Jičín – Hodonín 1:2 (kon.) | Val.Meziříčí – Opava 4:6 (kon.)
Nymburk – Tábor 3:1 (kon.) | Řisuty – Trutnov 3:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Kobra 4:3 (kon.)
Kolín – Klatovy 2:3 (1:2 po s.n.) | Sokolov – Jablonec 4:2 (kon.) | Žďár n/S – David Servis 3:4 (po pr.)
Písek – Havlíčkův Brod 2:9 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Letňany – Most 5:0 (kont.)
konec
HC Řisuty
3:6 (0:1, 1:3, 2:2)
HC BAK Trutnov
Sobota 13.01.2018, 17:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Západ (ČR) • 33. kolo
Předzápasové kurzy: 2.36 4.5 2.15
Partner:
   
  59:30
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Hosté přidávají pojistku ke svému vítězství, když se po pasu Kubinčáka trefil do prázdné branky ALEŠ PŮLPÁN. Asistence: Vojtěch Kubinčák, Lukáš Vácha.
   
  54:21
  Řisuty právě vstřelily branku!
  Buldoci přece jen mají naději na vyrovnání! Adam Kellerstein předložil puk na vrchol kruhu na hůl DOMINIKA HAVELKY, který parádně vymetl šibenici. Asistence: Adam Kellerstein, Michal Fortelka.
   
  44:34
  Řisuty právě vstřelily branku!
  Parádní souhra domácí první formací končí gólem. Kos z pravé strany našel Krpatu, který sklepl puk pro TOMÁŠE RODA, ten jej uklidil k pravé tyči. Asistence: Ondřej Krpata, Matěj Kos
   
  42:24
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Do konce zbývá ještě dost času, zdá se však, že je rozhodnuto. Domácí špatně vystřídali a k puku se dostal Kubinčák. Jeho pokus ještě Ilašenko vyrazil, na dorážku DAVIDA SMÉKALA již byl krátký. Asistence: Vojtěch Kubinčák, Pavel Fedulov.
   
  32:35
  Řisuty právě vstřelily branku!
  Buldoci se prosazují ve vlastním oslabení! Matěj Kos vybojoval puk za brankou a následně se k němu dostal TOMÁŠ ROD, který prostřelil brankáře mezi betony.
   
  27:38
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Domácí jakoby to vzdali a pustili hosty do protiútoku, který po pasu Chytráčka zakončil z levé strany VOJTĚCH KUBINČÁK. Asistence: Petr Chytráček, Aleš Půlpán.
   
  22:31
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Tohle je prostře zápas TOMÁŠE PŮLPÁNA! Hostující útočník se zmocnil puku na pravé straně a střelou na přední tyč překonal brankáře a dovršuje tak svůj hattrick. Asistence: Daniel Svoboda, Matěj Suk.
   
  20:41
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Poté, co branka opustila svou pozici následovalo vhazování, to vyhrál Svoboda přesně na hůl TOMÁŠE PŮLPÁNA, který z první překonal brankáře! Asistence: Lukáš Kastner.
   
  03:35
  Trutnov právě vstřelil branku!
  Hosté se ale i přesto dostávají do vedení! Buldoci na pravé straně ztratili puk, čeho využil TOMÁŠ PŮLPÁN střelou k pravé tyči! Asistence: Lukáš Kastner.

  David Klier

  Branky a nahrávky: 33. Rod, 45. Rod (Krpata, Kos), 55. Havelka (Kellerstein, Fortelka) – 4. Půlpán T. (Kastner), 21. Půlpán T. (Kastner), 23. Půlpán T. (Svoboda, Suk), 28. Kubinčák (Chytráček, Půlpán A.), 43. Smékal (Kubinčák, Fedulov), 60. Půlpán A. (Kubinčák, Vácha)


  HC Řisuty: Švihálek (od 29. Ilašenko) – Babický (A), Kužel, Potěchin, Dostál, Havelka, Keller – Krpata (A), Kos (C), Rod – Vyskočil, Kalla, Náprstek – Kellerstein, Zderadička, Fortelka – Mařík
  HC BAK Trutnov: Ašenbrenner (Kubeček) – Píša, Fedulov, Bezděk, Vácha, Suvorov,Suk, Machač – Půlpán A. (C), Zahradník, Kubinčák – Půlpán T., Svoboda, Kastner – Smékal, Martinec, Chytráček (A) – Voženílek

  Rozhodčí: Jaroš – Horažďovský, Ovsík

  Diváci: 108