Přerov – Havířov 2:6 (kon.) | Kometa Brno – Letňany 5:2 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 2:4 (kon.)
Technika Brno – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Chomutov – Sparta 1:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 1:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 4:2 (kon.) | Třinec – Poruba 3:0 (kon.) | Kladno – Ústí n/L 6:4 (kon.)
HC Litvínov – Liberec 3:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 27.01.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (14:18:58)

Je konec! Po první třetině bylo skóre zápasu nerozhodné 1:1. Zasloužili se o to svým brankami Jakub Konečný za hosty a za Jihlavu mířil přesně Marek Chvátal.
    Ve druhé části jsme si na gól museli počkat do 26. minuty. To přesně zamířil David Moravec, jenž poslal Duklu do vedení. Ve 30. minutě neproměnil domácí Chlubna nařízené trestné střílení, což hosté o minutu později potrestali vyrovnávacím gólem Ondřeje Matase.
    V poslední periodě již skóroval jen Žďár. V 51. minutě převážil misky vah znovu na stranu hostů David Putz a v 56. minutě pečetil výhru SKLH Jakub Konečný, který upravil na konečných 4:2.

58:21
    Jihlava sice své oslabení přečkala, ale mnoho času na srovnání jí už nezbývá.

56:21
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kravec – 2 min., nesportovní chování).

55:11
    Žďár právě vstřelil branku!
    Pět minut před koncem hosté přidávají čtvrtý gól a mají tak výhru na dosah! JAKUB KONEČNÝ využil přihrávky Roberta Bača a jeho zásluhou Žďár odskakuje do dvoubrankového vedení. Asistence: Robert Bačo.

50:14
    Hosté využívají přesilovou hru a jsou blíže k vítězství v dnešním duelu! DAVID PUTZ byl úspěšný se svým pokusem a potřetí pokořil soupeřova brankáře. Asistence: Jakub Konečný a Robert Bačo.

48:37
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Kevin Mikeš – 2 min., sevření puku rukou).

45:55
    Vyloučený Adámek opouští trestnou lavici a hosté tak hrají v plném počtu.

43:55
    Miroslav Adámek je dalším vyloučeným hráčem hostů a dostává menší trest za podražení.

40:01

I druhá část je za námi. V ní, stejně jako v té první, byly k vidění dvě branky, a to po jedné na obou stranách. Nejprve otočil stav utkání ve prospěch Techniky svou trefou ze 26. minuty David Moravec. Na jeho trefu ovšem hosté zareagovali v 31. minutě, kdy Ondřej Matas srovnal 2:2. Za tohoto stavu budou oba celky vstupovat do závěrečného dějství.

40:00

36:40
    Pětiminutový trest domácí právě skončil a přesilovka hostů zůstala nevyužita.

34:15
    Oba vyloučení se však již vrátili do hry a spěchají na led, aby pomohli svým spoluhráčům.

32:15
    Ve 33. minutě jsou současně vyloučeni domácí Petr Brož, jenž dostává menší trest za sekání a hostující Ondřej Matas, který bude pykat na trestné lavici dvě minuty za hrubost.

31:40
    Tomáš Chlubna velmi nevybíravě atakoval svého soupeře a poroučí se předčasně do sprch. Za svůj faul kolenem vyfasoval 5 minut + osobní trest do konce utkání.

30:55
    Hosté se ovšem vracejí na nerozhodný stav a začínáme znovu od začátku! David Mihulka přihrával ONDŘEJI MATASOVI, jenž se po dvou vyloučeních zapisuje do statistik zápasu také jako střelec druhého gólu Žďaru. Asistence: David Mihulka.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 13. Chvátal (Brož, Polodna), 26. Moravec (Jungwitrh, Polodna) – 4. Konečný (Bačo, Adámek), 31. Matas (Mihulka), 51. Putz (Konečný, Bačo), 56. Konečný (Bačo)

HC Dukla Jihlava: Krejčí (Maláč) – Mikeš, Kratochvíl, Chvátal, Moravec, Winkler – Jungwirth, Chlubna, Zdarsa, Augusta, Kravec, Machovský, Kochrda, Polodna, Pavelec
    SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, FIlip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Pelikán, Putz, Konečný, Kouba, Štola, Doležal, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Mihulka, Bednář

Rozhodčí: Suchý – Kotrba, Roupec