Bristol – Queens Park 2:0 (kon.)
Bristol City FC
2:0 (1:0)
Queens Park Rangers
Sobota 27.01.2018, 16:00 • Ashton Gate Stadium • Anglická Championship • 29. kolo

Skončilo nám utkání 29. kola Championship mezi Bristolem a QPR, ze kterého vyšli vítězně domácí hráči. Z kraje utkání Bristol byl jednoznačně lepším týmem, ale vše se změnilo ve 32. minutě po ČK Bakera. Bristol se však nevzdal a před koncem prvního poločasu z rohového kopu a následné hlavičky otevřel skóre Diedhiou. Ve druhé půli měli jednoznačně navrch hráči QPR, ale ty se nedokázali vytvořit žádnou vylouženou šanci a tak v 66. minutě Bryan přízemní střelou o levou tyč zvýšil stav na konečných 2:0. (18:01:43)

90+5

90+5
    A centr od Freemana, který letěl do míst, kde si našel prostor Onuoha, ten ale hlavičkoval pouze do míst, kde stál domácí brankář.

90+4
    Steele si teď nebyl jistý svým vyběhnutím, a naštěstí pro domácí z toho bude rohový kop.

90+3
    Po rohovém kopu se dostal k míči Freeman, který svou střelou minul branku.

90+2
    Domácí hráči houževnatě brání a nepouští svého soupeře k zakončení, Bryan zablokoval centr a bude z toho rohový kop pro QPR.

90+1
    Rozhodčí Stroud nastavuje 5 minut.

90
    Centr Robinsona z útočné poloviny pro který si došel s přehledem Steele a drží míč ve svých rukavicích.

88
    Bidwell centroval, ale tentokrát to byl Wright, který odvrátil tento centr.

87
    Už je to spíše nakopávaná, než fotbal. Flint si teď poradil s Magnussonem a bude to odkop od domácí branky.

85
    Reid zajel zezadu do svého protihráče a vysloužil si tím žlutou kartu.

84
    Na následný přímý volný kop se ve velkém vápně nacházeli pouze 2 hráči Bristolu a tak se k míči jednoduše dostali hosté.

84
    A máme další žlutou kartu, hra se nám opravdu přitvrzuje a další žlutou kartu si vysloužil kapitán QPR Onuoha.

83
    Na půli hřiště byl Smith faulován Smithem a bude z toho žlutá karta.

82
    Freeman centroval na úroveň penalty, ale jeho pokus byl odvrácen na velké vápna, kde se o střelu pokoušel Scowen, jeho střela byla tečována Onuohou o kousek vedle pravé tyče.

80
    1. žlutou kartu utkání dostal Luongo.

79
    A centr od Luonga do velkého vápna, tam se dostal k hlavičce Smith, ale jeho pokus letěl mimo tři tyče.

78
    Hráči QPR se stále nevzdávají, drží míč na svých kopačkách a snaží se najít skulinku, kterou by prošli přes obranu Bristolu.