Tisková konference k nominaci na Fed Cup | (kon.) |
Paralelní slalom mužů a žen, Stockholm | Vítěz: R. Zanhäusern (SUI) a N. Haver-Løsethová (NOR) (kon.) |
konec
SP - paralelní slalom mužů a žen, Stockholm
Vítěz: R. Zanhäusern (SUI) a N. Haver-Løsethová (NOR)
Jan Vojkůvka
Výsledky - ženy
Finále
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,52
O 3. místo
Frida Hansdotterová (SWE) +0,27
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Frida Hansdotterová (SWE) +0,21
Nina Haver-Løsethová (NOR)
2/2
Wendy Holdenerová (SUI)
Petra Vlhová (SVK) +0,42
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Frida Hansdotterová (SWE)
Katharina Gallhuberová (AUT) +0,66
2/4
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Bernadette Schildová (AUT) +0,11
3/4
Wendy Holdenerová (SUI)
Christina Geigerová (GER) +0,93
4/4
Irene Curtoniová (ITA) +0,04
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Frida Hansdotterová (SWE)
Resi Stieglerová (USA) +1,41
2/8
Katharina Gallhuberová (AUT)
Denise Feierabendová (SUI) +1,12
3/8
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Katharina Truppeová (AUT) +1,37
4/8
Bernadette Schildová (AUT)
Chiara Costazzová (ITA) +0,68
5/8
Wendy Holdenerová (SUI)
Lena Dürrová (GER) +0,08
6/8
Mélanie Meillardová (SUI) +0,12
Christina Geigerová (GER)
7/8
Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,05
Irene Curtoniová (ITA)
8/8
Petra Vlhová (SVK)
Marina Wallnerová (GER) +0,49
Výsledky - muži
Finále
André Myhrer (SWE) DQ
Ramon Zenhäusern (SUI)
O 3. místo
Luca Aerni (SUI) +0,08
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Luca Aerni (SUI) 0,98
André Myhrer (SWE)
2/2
Ramon Zenhäusern (SUI)
Linus Strasser (GER) +0,10
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Marcel Hirscher (AUT) +0,08
Luca Aerni (SUI)
2/4
Daniel Yule (SUI) +0,76
André Myhrer (SWE)
3/4
Michael Matt (AUT) +0,25
Ramon Zenhäusern (SUI)
4/4
Mattias Hargin (SWE) +0,13
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Marcel Hirscher (AUT)
Clement Noël (FRA) +0,13
2/8
Luca Aerni (SUI)
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,09
3/8
Daniel Yule (SUI)
Marco Schwarz (AUT) DQ
4/8
André Myhrer (SWE)
Jonathan Nordbotten (NOR) +0,60
5/8
Michael Matt (AUT)
Leif Kristian Haugen (NOR) +0,38
6/8
Stefano Gross (ITA) +0,36
Ramon Zenhäusern (SUI)
7/8
Dave Ryding (GBR) +0,15
Mattias Hargin (SWE)
8/8
Henrik Kristoffersen (NOR) +0,28
Linus Strasser (GER)
Finále
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,52
O 3. místo
Frida Hansdotterová (SWE) +0,27
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Frida Hansdotterová (SWE) +0,21
Nina Haver-Løsethová (NOR)
2/2
Wendy Holdenerová (SUI)
Petra Vlhová (SVK) +0,42
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Frida Hansdotterová (SWE)
Katharina Gallhuberová (AUT) +0,66
2/4
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Bernadette Schildová (AUT) +0,11
3/4
Wendy Holdenerová (SUI)
Christina Geigerová (GER) +0,93
4/4
Irene Curtoniová (ITA) +0,04
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Frida Hansdotterová (SWE)
Resi Stieglerová (USA) +1,41
2/8
Katharina Gallhuberová (AUT)
Denise Feierabendová (SUI) +1,12
3/8
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Katharina Truppeová (AUT) +1,37
4/8
Bernadette Schildová (AUT)
Chiara Costazzová (ITA) +0,68
5/8
Wendy Holdenerová (SUI)
Lena Dürrová (GER) +0,08
6/8
Mélanie Meillardová (SUI) +0,12
Christina Geigerová (GER)
7/8
Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,05
Irene Curtoniová (ITA)
8/8
Petra Vlhová (SVK)
Marina Wallnerová (GER) +0,49
Výsledky - muži
Finále
André Myhrer (SWE) DQ
Ramon Zenhäusern (SUI)
O 3. místo
Luca Aerni (SUI) +0,08
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Luca Aerni (SUI) 0,98
André Myhrer (SWE)
2/2
Ramon Zenhäusern (SUI)
Linus Strasser (GER) +0,10
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Marcel Hirscher (AUT) +0,08
Luca Aerni (SUI)
2/4
Daniel Yule (SUI) +0,76
André Myhrer (SWE)
3/4
Michael Matt (AUT) +0,25
Ramon Zenhäusern (SUI)
4/4
Mattias Hargin (SWE) +0,13
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Marcel Hirscher (AUT)
Clement Noël (FRA) +0,13
2/8
Luca Aerni (SUI)
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,09
3/8
Daniel Yule (SUI)
Marco Schwarz (AUT) DQ
4/8
André Myhrer (SWE)
Jonathan Nordbotten (NOR) +0,60
5/8
Michael Matt (AUT)
Leif Kristian Haugen (NOR) +0,38
6/8
Stefano Gross (ITA) +0,36
Ramon Zenhäusern (SUI)
7/8
Dave Ryding (GBR) +0,15
Mattias Hargin (SWE)
8/8
Henrik Kristoffersen (NOR) +0,28
Linus Strasser (GER)
Mezi ženami pak nejvýše nasazenými slalomářkami v pavouku jsou domácí Frida Hansdotterová a Slovenka Petra Vlhová, která oslavila vítězství ve slalomu o víkendu v Lenzerheide.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1513
2. Wendy Holdenerová (SUI) 762
3. Viktoria Rebensburgová (GER) 714
4. Petra Vlhová (SVK) 694
5. Frida Hansdotterová (SWE) 607
64. Ester Ledecká (CZE) 77
108. Gabriela Capová (CZE) 12
112. Kateřina Pauláthová (CZE) 8
114. Martina Dubovská (CZE) 7
Průběžné pořadí SP mužů
1. Marcel Hirscher (AUT) 1254
2. Henrik Kristoffersen (NOR) 1030
3. Aksel Lund Svindal (NOR) 716
4. Kjetil Jansrud (NOR) 665
5. Beat Feuz (SUI) 636
151. Ondřej Berndt (CZE) 1
1/8
Frida Hansdotterová (SWE)
Resi Stieglerová (USA)
2/8
Katharina Gallhuberová (AUT)
Denise Feierabendová (SUI)
3/8
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Katharina Truppeová (AUT)
4/8
Bernadette Schildová (AUT)
Chiara Costazzová (ITA)
5/8
Wendy Holdenerová (SUI)
Lena Dürrová (GER)
6/8
Mélanie Meillardová (SUI)
Christina Geigerová (GER)
7/8
Anna Swenn-Larssonová (SWE)
Irene Curtoniová (ITA)
8/8
Petra Vlhová (SVK)
Marina Wallnerová (GER)
1/8
Marcel Hirscher (AUT)
Clement Noël (FRA)
2/8
Luca Aerni (SUI)
Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
3/8
Daniel Yule (SUI)
Marco Schwarz (AUT)
4/8
André Myhrer (SWE)
Jonathan Nordbotten (NOR)
5/8
Michael Matt (AUT)
Leif Kristian Haugen (NOR)
6/8
Stefano Gross (ITA)
Ramon Zenhäusern (SUI)
7/8
Dave Ryding (GBR)
Mattias Hargin (SWE)
8/8
Henrik Kristoffersen (NOR)
Linus Strasser (GER)
1/8
Frida Hansdotterová (SWE)
Resi Stieglerová (USA) +1,41
2/8
Katharina Gallhuberová (AUT)
Denise Feierabendová (SUI) +1,12
3/8
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Katharina Truppeová (AUT) +1,37
4/8
Bernadette Schildová (AUT)
Chiara Costazzová (ITA) +0,68
5/8
Wendy Holdenerová (SUI)
Lena Dürrová (GER) +0,08
6/8
Mélanie Meillardová (SUI) +0,12
Christina Geigerová (GER)
7/8
Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,05
Irene Curtoniová (ITA)
8/8
Petra Vlhová (SVK)
Marina Wallnerová (GER) +0,49
1/8
Marcel Hirscher (AUT)
Clement Noël (FRA) +0,13
2/8
Luca Aerni (SUI)
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,09
3/8
Daniel Yule (SUI) +0,17
Marco Schwarz (AUT)
4/8
André Myhrer (SWE)
Jonathan Nordbotten (NOR) +0,60
5/8
Michael Matt (AUT)
Leif Kristian Haugen (NOR) +0,38
6/8
Stefano Gross (ITA) +0,36
Ramon Zenhäusern (SUI)
7/8
Dave Ryding (GBR) +0,15
Mattias Hargin (SWE)
8/8
Henrik Kristoffersen (NOR) +0,28
Linus Strasser (GER)
1/4
Frida Hansdotterová (SWE)
Katharina Gallhuberová (AUT)
2/4
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Bernadette Schildová (AUT)
3/4
Wendy Holdenerová (SUI)
Christina Geigerová (GER)
4/4
Irene Curtoniová (ITA)
Petra Vlhová (SVK)
1/4
Marcel Hirscher (AUT)
Luca Aerni (SUI)
2/4
Daniel Yule (SUI)
André Myhrer (SWE)
3/4
Michael Matt (AUT)
Ramon Zenhäusern (SUI)
4/4
Mattias Hargin (SWE)
Linus Strasser (GER)
1/4
Frida Hansdotterová (SWE)
Katharina Gallhuberová (AUT) +0,66
2/4
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Bernadette Schildová (AUT) +0,11
3/4
Wendy Holdenerová (SUI)
Christina Geigerová (GER) +0,93
4/4
Irene Curtoniová (ITA) +0,04
Petra Vlhová (SVK)
1/4
Marcel Hirscher (AUT) +0,08
Luca Aerni (SUI)
2/4
Daniel Yule (SUI) +0,76
André Myhrer (SWE)
3/4
Michael Matt (AUT) +0,25
Ramon Zenhäusern (SUI)
4/4
Mattias Hargin (SWE) +0,13
Linus Strasser (GER)
1/2
Frida Hansdotterová (SWE)
Nina Haver-Løsethová (NOR)
2/2
Wendy Holdenerová (SUI)
Petra Vlhová (SVK)
1/2
Luca Aerni (SUI)
André Myhrer (SWE)
2/2
Ramon Zenhäusern (SUI)
Linus Strasser (GER)
1/2
Frida Hansdotterová (SWE) +0,21
Nina Haver-Løsethová (NOR)
2/2
Wendy Holdenerová (SUI)
Petra Vlhová (SVK) +0,42
1/2
Luca Aerni (SUI) 0,98
André Myhrer (SWE)
2/2
Ramon Zenhäusern (SUI)
Linus Strasser (GER) +0,10
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Wendy Holdenerová (SUI)
O 3. místo
Frida Hansdotterová (SWE)
Petra Vlhová (SVK)
André Myhrer (SWE)
Ramon Zenhäusern (SUI)
O 3. místo
Luca Aerni (SUI)
Linus Strasser (GER)
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,52
O 3. místo
Frida Hansdotterová (SWE) +0,27
Petra Vlhová (SVK)
André Myhrer (SWE) DQ
Ramon Zenhäusern (SUI)
O 3. místo
Luca Aerni (SUI) +0,08
Linus Strasser (GER)
Mezi ženami se z vítězství po velké chybě Wendy Holdenerové raduje Nina Haver-Loesethová, která ve finále sice prohrála první jízdu, v té druhé ale zajela čistý a rychlý slalom. Třetí skončila Petra Vlhová, jež po vítězství v Lenzerheide tak sbírá další umístění na "bedně".
1. Nina Haver-Løsethová (NOR)
2. Wendy Holdenerová (SUI)
3. Petra Vlhová (SVK)
4. Frida Hansdotterová (SWE)
5. Katharina Gallhuberová (AUT)
5. Bernadette Schildová (AUT)
5. Christina Geigerová (GER)
5. Irene Curtoniová (ITA)
9. Resi Stieglerová (USA)
9. Denise Feierabendová (SUI)
9. Katharina Truppeová (AUT)
9. Chiara Costazzová (ITA)
9. Lena Dürrová (GER)
9. Mélanie Meillardová (SUI)
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
9. Marina Wallnerová (GER)
1. Ramon Zenhäusern (SUI)
2. André Myhrer (SWE)
3. Linus Strasser (GER)
4. Luca Aerni (SUI)
5. Marcel Hirscher (AUT)
5. Daniel Yule (SUI)
5. Michael Matt (AUT)
5. Mattias Hargin (SWE)
9. Clement Noël (FRA)
9. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
9. Marco Schwarz (AUT)
9. Jonathan Nordbotten (NOR)
9. Leif Kristian Haugen (NOR)
9. Stefano Gross (ITA)
9. Dave Ryding (GBR)
9. Henrik Kristoffersen (NOR)