Tisková konference k nominaci na Fed Cup | (kon.) |
Paralelní slalom mužů a žen, Stockholm | Vítěz: R. Zanhäusern (SUI) a N. Haver-Løsethová (NOR) (kon.) |
konec
SP - paralelní slalom mužů a žen, Stockholm
Vítěz: R. Zanhäusern (SUI) a N. Haver-Løsethová (NOR)
Komentáře nejsou k dispozici.
Výsledky - ženy
Finále
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,52
O 3. místo
Frida Hansdotterová (SWE) +0,27
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Frida Hansdotterová (SWE) +0,21
Nina Haver-Løsethová (NOR)
2/2
Wendy Holdenerová (SUI)
Petra Vlhová (SVK) +0,42
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Frida Hansdotterová (SWE)
Katharina Gallhuberová (AUT) +0,66
2/4
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Bernadette Schildová (AUT) +0,11
3/4
Wendy Holdenerová (SUI)
Christina Geigerová (GER) +0,93
4/4
Irene Curtoniová (ITA) +0,04
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Frida Hansdotterová (SWE)
Resi Stieglerová (USA) +1,41
2/8
Katharina Gallhuberová (AUT)
Denise Feierabendová (SUI) +1,12
3/8
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Katharina Truppeová (AUT) +1,37
4/8
Bernadette Schildová (AUT)
Chiara Costazzová (ITA) +0,68
5/8
Wendy Holdenerová (SUI)
Lena Dürrová (GER) +0,08
6/8
Mélanie Meillardová (SUI) +0,12
Christina Geigerová (GER)
7/8
Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,05
Irene Curtoniová (ITA)
8/8
Petra Vlhová (SVK)
Marina Wallnerová (GER) +0,49
Výsledky - muži
Finále
André Myhrer (SWE) DQ
Ramon Zenhäusern (SUI)
O 3. místo
Luca Aerni (SUI) +0,08
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Luca Aerni (SUI) 0,98
André Myhrer (SWE)
2/2
Ramon Zenhäusern (SUI)
Linus Strasser (GER) +0,10
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Marcel Hirscher (AUT) +0,08
Luca Aerni (SUI)
2/4
Daniel Yule (SUI) +0,76
André Myhrer (SWE)
3/4
Michael Matt (AUT) +0,25
Ramon Zenhäusern (SUI)
4/4
Mattias Hargin (SWE) +0,13
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Marcel Hirscher (AUT)
Clement Noël (FRA) +0,13
2/8
Luca Aerni (SUI)
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,09
3/8
Daniel Yule (SUI)
Marco Schwarz (AUT) DQ
4/8
André Myhrer (SWE)
Jonathan Nordbotten (NOR) +0,60
5/8
Michael Matt (AUT)
Leif Kristian Haugen (NOR) +0,38
6/8
Stefano Gross (ITA) +0,36
Ramon Zenhäusern (SUI)
7/8
Dave Ryding (GBR) +0,15
Mattias Hargin (SWE)
8/8
Henrik Kristoffersen (NOR) +0,28
Linus Strasser (GER)
Finále
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Wendy Holdenerová (SUI) +0,52
O 3. místo
Frida Hansdotterová (SWE) +0,27
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Frida Hansdotterová (SWE) +0,21
Nina Haver-Løsethová (NOR)
2/2
Wendy Holdenerová (SUI)
Petra Vlhová (SVK) +0,42
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Frida Hansdotterová (SWE)
Katharina Gallhuberová (AUT) +0,66
2/4
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Bernadette Schildová (AUT) +0,11
3/4
Wendy Holdenerová (SUI)
Christina Geigerová (GER) +0,93
4/4
Irene Curtoniová (ITA) +0,04
Petra Vlhová (SVK)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Frida Hansdotterová (SWE)
Resi Stieglerová (USA) +1,41
2/8
Katharina Gallhuberová (AUT)
Denise Feierabendová (SUI) +1,12
3/8
Nina Haver-Løsethová (NOR)
Katharina Truppeová (AUT) +1,37
4/8
Bernadette Schildová (AUT)
Chiara Costazzová (ITA) +0,68
5/8
Wendy Holdenerová (SUI)
Lena Dürrová (GER) +0,08
6/8
Mélanie Meillardová (SUI) +0,12
Christina Geigerová (GER)
7/8
Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0,05
Irene Curtoniová (ITA)
8/8
Petra Vlhová (SVK)
Marina Wallnerová (GER) +0,49
Výsledky - muži
Finále
André Myhrer (SWE) DQ
Ramon Zenhäusern (SUI)
O 3. místo
Luca Aerni (SUI) +0,08
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Semifinále
1/2
Luca Aerni (SUI) 0,98
André Myhrer (SWE)
2/2
Ramon Zenhäusern (SUI)
Linus Strasser (GER) +0,10
--------------------------------------------------
Čtvrtfinále
1/4
Marcel Hirscher (AUT) +0,08
Luca Aerni (SUI)
2/4
Daniel Yule (SUI) +0,76
André Myhrer (SWE)
3/4
Michael Matt (AUT) +0,25
Ramon Zenhäusern (SUI)
4/4
Mattias Hargin (SWE) +0,13
Linus Strasser (GER)
--------------------------------------------------
Osmifinále
1/8
Marcel Hirscher (AUT)
Clement Noël (FRA) +0,13
2/8
Luca Aerni (SUI)
Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +0,09
3/8
Daniel Yule (SUI)
Marco Schwarz (AUT) DQ
4/8
André Myhrer (SWE)
Jonathan Nordbotten (NOR) +0,60
5/8
Michael Matt (AUT)
Leif Kristian Haugen (NOR) +0,38
6/8
Stefano Gross (ITA) +0,36
Ramon Zenhäusern (SUI)
7/8
Dave Ryding (GBR) +0,15
Mattias Hargin (SWE)
8/8
Henrik Kristoffersen (NOR) +0,28
Linus Strasser (GER)
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka