Dukla – Jičín 36:25 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 32:30 (kon.) | Strakonice – Zubří 29:26 (kon.)
Nové Veselí – Karviná 21:22 (kon.)
SKKP Handball Brno
32:30 (17:16)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 03.02.2018, 17:00Chance Extraliga mužů • 14. kolo

Je konec! Domácí dokázali ve druhé půli vybojovat ztracené vedení a i přes nesmírně napínavý závěr zápasu si doma ponechává tři body a odskakuje svému soupeři na rozdíl tří bodů! (18:23:19)

Konec zápasu. (32:30)

60
    Výborný Havlát zastavil rychlý protiútok a Brno tohle již patrně udrží. (32:30)
    59
    Hostující Kocich je v závěru duelu k nezastavení, neboť opět propaluje Koňaříka. (32:30)
    58
    V závěru osmadvacáté minuty zakombinoval Hastík se zakončujícím Ipserem a Frýdek má co dělat, aby ztrátu stáhl. (32:29)
    58
    Opět Kocich, který využívá svých spoluhráčů, kteří stíní brankáři domácích a propaluje Koňaříka. (31:29)
    57
    Havlátova rána prošla skrz obránce a brankáře až do branky a Brno si bere zpět tříbrankový náskok. (31:28)
    56
    Kocich dostal mnoho prostoru a propálil brankáře Koňaříka. (30:28)
    56
    Havlát stál na konci krásné kombinace a "Kénig" vede o tři branky! (30:27)
    55
    Pět minut před koncem snižují hosté na rozdíl dvou branek, Kocich dokázal propálit mezi nohy Koňaříka. (29:27)
    54
    Havlát dokázal ač faulován vypálit a vrací vysoké vedení domácím. (29:26)
    54
    Kichner se uvolnil na pravém křídle a propálil Koňaříka k bližší tyči! (28:26)

53
    Oddechový čas pro hosty. (28:25)
    53
    Tomáš Cáb opět využil své mrštnosti a zkušeně poslal míč pod brankářem hostí do branky a sedm minut před koncem vede Brno o tři branky. (28:25)

53
    Petrovský sundal jednoho z domácích hráčů a nepochopitelně se rozčiluje nad udělením dvouminutového trestu. Přesilovka pro Brno. (27:25)
    52
    Viktor Hastík se dostal k odraženému míči po pokusu Hantáka, obešel obránce a střelou mezi nohy brankáře hostí navyšuje vedení Králova Pole. (27:25)
    51
    Hastík dokázal najít mezírku v obraně Frýdku a posílá domácí do vedení. (26:25)
    50
    A je srovnáno! A kdo jiný než Tomáš Cáb, který dal vzpomenout na Tadeáše Zímu a po jeho vzoru z levé strany zavěsil míč do branky! (25:25)
    50
    Přečíslení dvou na jednoho vzal na sebe hostující Geist a propálil brankáře Koňaříka. (24:25)