Dukla – Jičín 36:25 (kon.) | Královo Pole – Frýdek-M. 32:30 (kon.) | Strakonice – Zubří 29:26 (kon.)
Nové Veselí – Karviná 21:22 (kon.)
SKKP Handball Brno
32:30 (17:16)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Sobota 03.02.2018, 17:00Chance Extraliga mužů • 14. kolo
    59
    Hostující Kocich je v závěru duelu k nezastavení, neboť opět propaluje Koňaříka. (32:30)
    58
    V závěru osmadvacáté minuty zakombinoval Hastík se zakončujícím Ipserem a Frýdek má co dělat, aby ztrátu stáhl. (32:29)
    58
    Opět Kocich, který využívá svých spoluhráčů, kteří stíní brankáři domácích a propaluje Koňaříka. (31:29)
    57
    Havlátova rána prošla skrz obránce a brankáře až do branky a Brno si bere zpět tříbrankový náskok. (31:28)
    56
    Kocich dostal mnoho prostoru a propálil brankáře Koňaříka. (30:28)
    56
    Havlát stál na konci krásné kombinace a "Kénig" vede o tři branky! (30:27)
    55
    Pět minut před koncem snižují hosté na rozdíl dvou branek, Kocich dokázal propálit mezi nohy Koňaříka. (29:27)
    54
    Havlát dokázal ač faulován vypálit a vrací vysoké vedení domácím. (29:26)
    54
    Kichner se uvolnil na pravém křídle a propálil Koňaříka k bližší tyči! (28:26)
    53
    Tomáš Cáb opět využil své mrštnosti a zkušeně poslal míč pod brankářem hostí do branky a sedm minut před koncem vede Brno o tři branky. (28:25)

53
    Petrovský sundal jednoho z domácích hráčů a nepochopitelně se rozčiluje nad udělením dvouminutového trestu. Přesilovka pro Brno. (27:25)
    52
    Viktor Hastík se dostal k odraženému míči po pokusu Hantáka, obešel obránce a střelou mezi nohy brankáře hostí navyšuje vedení Králova Pole. (27:25)
    51
    Hastík dokázal najít mezírku v obraně Frýdku a posílá domácí do vedení. (26:25)
    50
    A je srovnáno! A kdo jiný než Tomáš Cáb, který dal vzpomenout na Tadeáše Zímu a po jeho vzoru z levé strany zavěsil míč do branky! (25:25)
    50
    Přečíslení dvou na jednoho vzal na sebe hostující Geist a propálil brankáře Koňaříka. (24:25)
    49
    Žvak dostal prostor ve středu pole a umisťuje svůj pokus k pravé tyči. (24:24)
    46
    Domácí jdou do vedení, excelentně mířená rána Lukáše Václava zamířila k levé tyči a domácí jsou po dlouhé době ve vedení! (24:23)
    45
    Brněnská hala v totální euforii! Po výborných zákrocích Koňaříka se na druhé straně ujal míče Tomáš Cáb a propálil brankáře hostí, čímž srovnal stav duelu! (23:23)

45
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (22:23)
    44
    Krásná střela Václava zaplula k levé tyči a jsou z toho navíc další dvě minuty pro hostující tým! (22:23)
    43
    Tomáš Cáb opět zaúřadoval, když se uvolnil z levé strany a opět je to o dvě branky! (21:23)
    43
    Dlouhé ruce Kichnera jsou pro Brno problémové, neboť vytáhlý hráč hostí opět využil svých parametrů a navyšuje vedené svého týmu. (20:23)
    42
    Cáb se uvolnil na levém křídle a procpal míč za brankovou čáru! Hosté ale stále vedou o dvě branky. (20:22)
    41
    Bosák se do stal po přečíslení tří na dva do zakončení a přesnou střelou propálil Pšenicu. (19:22)
    40
    Hastík se prokličkoval přes obranu hostí až ke střele a snižuje stav duelu na rozdíl dvou branek. (19:21)

40
    Bednárek fauloval u vlastní branky a jsou z toho dvě minuty přesilovky pro Brno. (18:21)
    39
    Domácí mají problémy v defenzívě, tentokrát dostal dostatek prostoru hostující Strack a propálil Pšenicu v domácí kleci. (18:21)
    38
    Geist dostal na pravém křídle veliké množství prostoru a překonává brankáře Pšenicu. (18:20)
    36
    Gřešek opět dostal prostor ve středu pole a Frýdek si bere vedení zpět. (18:19)
    36
    Hastík nezaváhal v dobré pozici a domácí srovnávají stav utkání. (18:18)
    35
    Kocichova střela si našla cestu do branky a hosté jdou do vedení. (17:18)

34
    Vyloučení na straně hostí, dvě minuty pro Stracka. (17:17)
    32
    K nařízené sedmičce se postavil Gřešek a proměňuje. (17:17)
    30
    Přesně se závěrečnou sirénou napřáhl Josef Hanták a dělovou ránou vymetl všechny pavouky z levé šibenice hostující klece! (17:16)
    29
    Geist využil svého úniku a přesnou ranou dokázal srovnat stav duelu. (16:16)
    28
    Kichner se dokázal vyšroubovat do vzduchu a zamířit přesně pod víko domácí branky. (16:15)
    27
    Opět Havlát v akci, který dokázal svou střelu poslat přesně tam, kam bylo třeba! Domácí ve vedení o dvě branky! (16:14)
    26
    Havlát dokázal přesně zamířit a domácím se vrací vedení! (15:14)

25
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jiří Bednárek). (14:14)
    25
    Cáb propálil hostujícího brankáře, míč se jen tak tak dokutálel za brankovou čáru a navíc vybojoval i dvě minuty pro hostujícího hráče. (14:14)
    24
    Po krásném naznačení se uvolnil Havlát a přesnou střelou snižuje! (13:14)
    24
    Petrovský využil nepozornosti obrany, která se soustředila na Greška a po obdržení míče propálil Pšenicu. (12:14)
    19
    Stein využil volného prostoru a propaluje brankáře hostí. (12:13)
    17
    Bosák se dostal do brejku a svou střelu namířil přesně do sítě. (11:13)
    17
    Kučera střelou z pravé strany prostřeluje brankáře Frýdku a snižuje. (11:12)
    16
    Bednárek dostal prostor před brankovištěm a ač to vypadalo, že fauloval, tak je jeho branka uznána. (10:12)
    16
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Kichner). (10:11)
    16
    Cabák dostal prostor na levém křídle a prostřelil hostujícího brankáře. (10:10)
    15
    Strack dostal prostor na levém křídle a vyhání Koňaříka z branky! (9:10)
    14
    Kučera dostal míč do dobré pozice a dává duelu opět nerozhodné skóre. (9:9)
    14
    Geist využil velkého množství prostoru a vrací hostujícímu týmu vedení. (8:9)
    13
    Na konci krásné akce stál domácí Adamičík, který srovnává stav duelu! (8:8)
    12
    Adam Stein se jako bitevní tank probil k zakončení a propálil hostujícího brankáře. (7:8)
    11
    Strack vypálil skrytou ránu a obelstil domácího brankáře, který míč nedokázal zastavit. (6:8)
    10
    Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Tomáš Adamčík). (6:7)
    10
    Vacula potrestal nedůslednost domácí obrany a navyšuje vedení svého týmu. (5:7)
    9
    Geist prchl domácí defenzívě a svůj brejk zakončil přesnou střelou k levé tyči. Hosté jdou poprvé v duelu do vedení. (5:6)
    8
    Bednárek střelou přes obránce překonává brankáře domácích popáté a opět hosté srovnávají. (5:5)

8
    Adam Stein si počínal nedovoleně a je potrestán žlutou kartou. (5:4)
    8
    Josef Hanták se postavil k nařízené sedmičce a přesným zakončením posílá svůj tým opět do vedení. (5:4)

7
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek). (4:4)
    6
    V závěru přesilové hry se prosazuje Petrovský, nicméně Kučera se vrací do hry. (4:4)
    6
    Hastík dokázal zúročit své postavení a vrací vedení zpět na stranu domácích! (4:3)
    6
    Z levé strany se prosmýkl hostující Bosák a srovnává stav duelu na 3:3. (3:3)

5
    Dvě minuty dostává domácí Kučera. (3:2)
    5
    Gřešek ač faulován, tak dokázal propált domácího brankáře a snižuje. (3:2)
    4
    Adamičík dokázal využít rychlého protiútoku a zdvojnásobuje vedení svého týmu (3:1)

3
    Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Tomáš Mičola). (2:1)
    3
    Z protiútoku domácí opět strhávají vedení na svou stranu, když se přesně prosadil Mičola! (2:1)
    3
    Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (1:1)
    2
    Obléhání hostující branky dokázal zúročit po pasu od Hastíka Adamičík a domácí otevírají skóre. (1:0)