K. Vary – Přerov | 2:1 (3:2 po s.n.) | | | Ústí n/L – Litoměřice | 3:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 4:3 (kon.) |
Kadaň – Prostějov | 2:3 (po pr.) | | | Třebíč – Slavia | 2:0 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 3:4 (po pr.) |
Benátky n/J – Kladno | 2:7 (kon.) |
Pittsburgh – Washington | 7:4 (kon.) | | | Carolina – Detroit | 1:4 (kon.) | | | Columbus – San Jose | 1:3 (kon.) |
Minnesota – Vegas | 5:2 (kon.) | | | Montreal – Anaheim | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Ottawa | 3:4 (0:1 po s.n.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 5:2 (kon.) | | | Šumperk – Nový Jičín | 7:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Kopřivnice | 5:1 (kon.) |
Nymburk – David Servis | 2:3 (kon.) | | | Řisuty – Dvůr Králové n. L. | 2:3 (po pr.) | | | Kolín – Pelhřimov | 2:3 (kon.) |
Žďár n/S – Písek | 5:1 (kon.) | | | Klatovy – Havlíčkův Brod | 5:6 (po pr.) | | | Kobra – Jablonec n/N | 3:7 (kon.) |
Vrchlabí – Bílina | 3:2 (kon.) | | | Tábor – Mor. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Děčín – Sokolov | 1:9 (kon.) |
Trutnov – Letňany | 6:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Most | 5:0 (kont.) |
Jihlava – K. Vary | 5:3 (kon.) | | | Kladno – Sparta | 9:6 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 4:5 (po pr.) |
Zlín – Salzburg | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 6:2 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
Třinec – Mladá Boleslav | 1:6 (kon.) | | | Kometa Brno – HC Plzeň | 3:4 (kon.) |
Třinec – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Chomutov – Liberec | 7:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mountfield HK | 1:5 (kon.) |
Kometa Brno – Kladno | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Sparta | 4:5 (kon.) | | | HC Plzeň – Pardubice | 6:3 (kon.) |
HC Litvínov – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Vítkovice – Slavia | 3:4 (kon.) |
Humpolec – Tábor B | 5:1 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Soběslav | 6:7 (po pr.) | | | Č. Krumlov – Pelhřimov B | 16:4 (kon.) |
Telč – HC Vajgar | 7:6 (1:0 po s.n.) | | | Cheb – Trstěnice | 5:0 (kont.) | | | Lev Benešov – Králův Dvůr | 4:5 (0:1 po s.n.) |
Mladá Boleslav B – Mělník | 3:6 (kon.) | | | Poděbrady – Neratovice | 5:3 (kon.) | | | Milevsko – Veselí nLuž. | 4:5 (po pr.) |
Nejdek – Chotíkov | 5:0 (kont.) | | | HC Rokycany – Třemošná | 4:5 (kon.) | | | Mar.Lázně – Čerti Ostrov | 4:10 (kon.) |
Frýdlant – Lomnice n/P | 1:7 (kon.) | | | HC Turnov – Gepardi Jablonec | 10:3 (kon.) | | | Boskovice – Kroměříž | 2:1 (po pr.) |
Velká Bíteš – Uh.Brod | 3:2 (po pr.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 4:8 (kon.) | | | Břeclav – Uh. Hradiště | 9:2 (kon.) |
Rožnov p. R. – Orlová | 5:7 (kon.) | | | Krnov – Wolves Č. Těšín | 9:5 (kon.) | | | Vlašim – Slaný | 6:7 (kon.) |
Kutná Hora – Rakovník | 0:2 (kon.) | | | Bohumín – H. Benešov | 7:1 (kon.) | | | V.Popovice – PZ Kladno | 4:3 (kon.) |
HC Domažlice – TJ Sušice | 12:3 (kon.) | | | Zbraslav – Hvězda Praha | 3:9 (kon.) | | | Hvězda B – Kobra Praha B | 8:2 (kon.) |
Strakonice – Radomyšl | 5:3 (kon.) | | | Kaznějov – Tachov | 9:6 (kon.) | | | HC TNP Praha – Žižkov Praha | 9:2 (kon.) |
Č.Budějovice – Litvínov | 0:5 (kont.) | | | SOHO Olomouc – Studénka Sledge | 1:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) |
Zlín sledge – SHK Mustangové | 7:5 (kon.) |
Znojmo – Mladi Jesenice | 2:3 (po pr.) |
Roudnice – HC Lovosice | 5:2 (kon.) | | | – Litoměřice B | 7:5 (kon.) |
po s.n. (1:0)
SK Telč
7:6
(3:1, 2:3, 1:2 - 0:0)
HC Vajgar Jindřichův Hradec
Branky a nahrávky:
2. Šebesta (Bína), 9. Sokolík (Berka, Šebesta), 11. Smejkal (Bína, Šebesta), 23. Smejkal (Šebesta, Bína), 38. Kubát (Berka), 59. Šebesta (Kubát, Vacek), rozh. náj. Kubát – 20. Tomšík, 25. Jon (Jasanský), 27. Jasanský (Kalvas, Procházka), 32. Kalvas (Ištvánik, Chmel), 54. Procházka, 58. Havelka (Jindra)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
SK Telč:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vajgar Jindřichův Hradec:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Vajgar Jindřichův Hradec:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Autorem vítězné branky je ZDENĚK KUBÁT.
Autorem branky je DANIEL ŠEBESTA. Asistence: Zdeněk Kubát a Václav Vacek.
Autorem branky je HYNEK HAVELKA. Asistence: Matěj Jindra.
Autorem branky je ROBERT PROCHÁZKA.
Autorem branky je ZDENĚK KUBÁT. Asistence: Josef Berka.
Autorem branky je TOMÁŠ KALVAS. Asistence: Martin Ištvánik a Ondřej Chmel.
Autorem branky je ONDŘEJ JASANSKÝ. Asistence: Pavel Kalvas a Robert Procházka.
Autorem branky je PAVEL JON. Asistence: Ondřej Jasanský.
Autorem branky je DAVID SMEJKAL. Asistence: Daniel Šebesta a Jan Bína.
Autorem branky je FILIP TOMŠÍK.
Autorem branky je DAVID SMEJKAL. Asistence: Jan Bína a Daniel Šebesta.
Autorem branky je MILAN SOKOLÍK. Asistence: Josef Berka a Daniel Šebesta.
Autorem branky je DANIEL ŠEBESTA. Asistence: Jan Bína.