Most – Trutnov 0:5 (kont.) | Jablonec – Vrchlabí 8:4 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 6:1 (kon.)
Hodonín – Nový Jičín 6:5 (kon.) | Opava – Val.Meziříčí 4:1 (kon.) | David Servis – Tábor 5:1 (kon.)
Mor. Budějovice – Klatovy 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 3:1 (kon.) | Písek – Kolín 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Nymburk 1:4 (kon.) | Sokolov – Řisuty 7:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Bílina 7:1 (kon.)
konec
HK Opava
4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 07.02.2018, 18:00 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga skupina Východ (ČR) • 43. kolo
Předzápasové kurzy: 2.76 4.6 1.88
Partner:
     
    59:49
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Horyna – 2 min., krosček).
     
    54:02
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (David Varga – 2 min., vražení na hrazení).
     
    52:29
    Vyloučení v týmu HK Opava (Kiss – 2 min., faul kolenem).
     
    49:57
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min.).
     
    48:01
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Daněk – 2 min., hákování).
     
    43:55
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., podražení).
     
    39:07
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., nedovolené bránění).
     
    17:41
    Vyloučení v týmu HK Opava (Tichý – 2 min., sekání).
     
    14:12
    Vyloučení v týmu HK Opava (Tichý – 2 min., krosček).
     
    12:18
    Vyloučení v týmu HK Opava (Hartmann – 2 min., nedovolené bránění).
     
    10:19
    Vyloučení v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí (Varga D. – 2 min., nedovolené bránění).
     
    08:07
    Vyloučení v týmu HK Opava (Herman – 2 min., podražení).

    Tomáš Chalupa

    Branky a nahrávky: 21. Tichý (Herman, Cihlář), 27. Malina (Pělucha), 28. Slavík (Vítek, Chalupa), 59. Wolf (Vítek, Slavík) – 17. Varga (Studený, Mikel)


    HK Opava: Wanecki (Plánovský) – Kažimír, Kiss, Šindelář, Tichý, Slavík – Pělucha, Bitomský, Herman, Vítek, Cihlář, Štindl, Chalupa (A), Maxner, Wolf (A, Hartmann, Černý (C), Malina
    HC Bobři Valašské Meziříčí: Plšek (Netolička) – Hajda, Báchor, Mikel, Horyna, Varga, Jenáček, Váňa, Žák, Brunec (A), Andris, Studený (C), Pořický, Kývala, Varga, Dvořák, Daněk, Dalejka

    Rozhodčí: Markovský – Bubela, Zedník