Žďár n/S – Jihlava 3:6 (kon.) | Kladno – PZ Kladno 3:2 (kon.)
konec
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
PZ Kladno
Úterý 20.02.2018, 17:25 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C
Partner:
     
    Konec zápasu. (19:33:14)
     
    55:09
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je VOJTĚCH ŠTROMBACH.
     
    51:19
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FILIP BULVA. Asistence: Robovský a Alscher.
     
    49:11
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hurta – 2 min., hákování).
     
    46:59
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chrenka – 2 min., držení).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    35:06
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je FILIP ŠTROMBACH. Asistence: Darsa a Strnad.
     
    34:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kraus – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Vinš – 2 min., hrubost).
     
    28:53
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Urban – 2 min., krosček).
     
    26:03
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KRAUS. Asistence: Ton.
     
    24:12
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Šťastný – 2 min., nedovolené bránění).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    05:17
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ URBAN. Asistence: Kleveta.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šapovaliv

    PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam

    Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Jelínek.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:25 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    Michal Hladký

    Branky a nahrávky: 6. Urban (Robovský), 27. Kraus (Ton), 52. Bulva (Robovský, Alscher) – 36. Štrombach (Darsa, Strnad), 56. Štrombach


    Rytíři Kladno: Suk (Gabriška) – Staněk, Alscher, Robovský, Kohlíček, Sýkora, Ticháček – Chrenka, Bašta, Kleveta, Procházka, Kraus, Bulva, Sachr, Šimek, Sojka, Ton, Urban, Ullrych, Šapovaliv
    PZ Kladno: Burda (Pulec) – Vyhnal, Horák, Krejžík, Vinš, Brejcha – Strnad, Štrombach, Hurta, Karmazín, Votoupal, Šťastný, Šugár, Darsa, Pulda, Vimmer, Hanousek, Adam

    Rozhodčí: Šindel – Brejcha, Jelínek