2:2 (2:0, 0:0, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Středa 21.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy • Skupina C

Toto je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (19:04:34)

Dnešní přípravné utkání skončilo nerozhodně, oba týmy se dohodly, že prodloužení hrát nebudou. Ve třetí třetině dokázala Jihlava srovnat díky Zemanovi a Hamillovi, i přestože v závěru byly k vidění nějaké šance, tak i po skončení utkání svítí na světelné tabuli nerozhodný stav 2:2.

Konec utkání.

59:58
    V posledních vteřinách pálil de la Rose, Falter si na jeho střelu počkal a vyklepal puk z lapačky.

59:49
    Suchánek se při překonávání modré čáry dostal do ofsajdu.

59:33
    Po teči dvou hokejek skončil kotouč na domácí střídačce. Následuje vhazování ve středním pásmu.

59:23
    Jihlava se chvíli držela v útočném pásmu, akci zakončoval ŠIdlík od modré čáry, Falter měl dobrý výhled a kotouč polapil.

58:33
    Jihlavští se dožadovali trestného střílení, ale rozhodčí Eberleho (OLO) vyloučili za sekání a počet hráčů na ledě se vyrovná.

58:24
    Jiránek upláchl domácím a byl faulován, rozhodčí zatím signalizují výhodu.

58:07
    Olomouc má možnost rozhodnout utkání – Rabbit (JIH) obdržel dvě minuty za hákování.

57:07
    Macuh zavezl puk do útočného pásma, zde si však neporadil s přesilou a tým z Vysočiny obrací hru.

56:35
    Zakázané uvolnění hostujícího týmu.

55:22
    Dukla právě vstřelila branku!
    Necelých pět minut před koncem zápasu je vyrovnáno. Jihlavští aktivně napadli v útočném pásmu a přehráli domácí. K puku se dostal ZACH HAMILL, který střelou zápěstím k Falterově pravé tyči srovnává skóre. Asistence: Richard Diviš, Wacey Rabbit.

54:57
    Dukle se nyní nedaří překonat střední pásmo, několikrát se její hráči museli vracet do vlastní třetiny.

54:05
    Střela Lukáše Galvase byla několikrát tečovaná, zamířila pouze do betonů Kořenáře.

54:00
    Laš dostal na vrcholu kruhů trochu prostoru, ale Kořenář si na jeho ránu počkal lapačkou.

53:47
    Laš to zkusil z ostrého úhlu, Kořenář byl připraven.

53:09
    Do přečíslení dva na jednoho vyrazili Káňa s Ostřížkem, první jmenovaný po přihrávce pálil z první, Kořenář se stihl přesunout.

52:50
    Ránu Bryhnisveena Falter vyrážečkou posílá do ochranné sítě.

Kamila Ludwigová

Branky a nahrávky: 6. Ostřížek (Mráz, Káňa), 20. Strapáč – 47. Zeman (Čachotský), 56. Hamill (Diviš, Rabbit)

HC Olomouc: Falter (Hasala) – Vyrůbalík, Jaroměřský, Ondrušek, Rutar, L. Galvas, J. Galvas, Smutný – Laš, Knotek Eberle – Macuh, Strapáč, Irgl – Holec, Herman, Skladaný – Káňa, Mráz, Ostřížek
    HC Dukla Jihlava: Kořenář (Volden) – Šidlík, Stříteský, Suchánek, Zdráhal, Váňa, Bryhnisveen, Kajínek, de la Rose – Diviš, Hubáček, Jiránek – Anděl, Hamill, Rys – Rabbit, Straka, Skořepa – Čachotský, Seman, Zeman

Rozhodčí: Kašík, Zbořil – Hanzlík, Lukš