Alkmaar – Sparta Rotterdam 2:1 (kon.) | Heerenveen – Excelsior 0:1 (kon.) | Heracles – Zwolle 2:1 (kon.)
Venlo – Arnhem 2:2 (kon.)
VVV Venlo
2:2 (2:1)
SBV Vitesse Arnhem
Sobota 24.02.2018, 20:45 • Seacon Stadion De Koel • Nizozemská Eredivisie • 25. kolo

To je ode mě vše, na shledanou! (22:39:57)

Je konec! Oba celky se podělí po bodu a nutno říci, že je to spravedlivé. První poločas hráli domácí lépe, v tom druhém se spíše již soustředili na svou obrannou hru, hlavně poté co dostali druhou branku. Následně se snažili zahrozit z případných protiútoků. Nicméně i hosté měli pár možností otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch, leč soupeř byl ve své obranné hře hodně houževnatý.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 8:4. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:11.

90+2

90+2
    Odkop od branky Arnhemu a tohle bude asi poslední jejich šance zaútočit.

90+2
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Lennart Thy, přichází Jonathan Opoku.

90
    Ještě dvě minuty se budou nastavovat a oba celky se pravděpodobně rozejdou smířlivě.

89
    Vito van Crooij upadl v souboji s Dabem v pokutovém území, ale tohle bylo čisté od hostujícího obránce a rozhodčí s úsměvem na tváři je stejného názoru. Penalta to není.

88
    K dobré střele z hranice velkého pokutového území se dostal Lennart Thy, ale našel jen dobře připraveného Pasveera.

87
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Thomas Bruns, přichází Mitchell van Bergen.

86
    Po faulu budou domácí rozehrávat na polovině Vitesse. Celá akce nakonec skončila střelou nad branku.

85
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Tristan Dekker, přichází Jerold Promes.

83
    Centr z levé strany propadl před branku Unnerstalla a míč následně odkopl jeden z hráčů Venla.

82
    Ralf Seuntjens šel loktem do tváře svého protihráče ve snaze zpracovat vysoký míč a ač nejspíše nechtě, i tak dostává žlutou kartu.

80
    Posledních deset minut zápasu a uvidíme, který celek strhne vítězství na svou stranu. Za posledních patnáct minut by si to jistě zasloužil hostující celek, avšak Venlo, jak ukázalo před malou chvílí, stále umí zahrozit z nebezpečných protiútoků.

79
    A byl z toho nebezpečný útok, po kterém si div, nedal Arnhem vlastní branku.

78
    Po centru poskakoval míč v pokutovém území a nakonec se hráčům Venla jej podařilo dostat ven ze šestnáctky.

77
    Je tu další faul ze strany domácích, kterým nejspíše docházejí síly a již se daly opravdu jen na bránění.