Chomutov – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 26.02.2018, 17:30 • ZS Chomutov • DHL Extraliga juniorů • Nadstavba B
Předzápasové kurzy: 1.85 4.2 3.01
Partner:
   
  Díky za pozornost a zase někdy u mládežnického hokeje na počtěnou! (19:33:49)
   
  Vyrovnaná utkání mezi Chomutovem a Mladou Boleslaví nakonec rozsekla jediná branka. Ve čtyřiapadesáté minutě se prosadil tečí před brankou Matěj Tóth, jenž rozhodl o třech bodech pro svůj celek. Bruslaři se tak dostali do play-off pozic, Piráti spadli na poslední místo.
   
  Konec zápasu.
   
  59:48
  Piráti kombinovali a na modrou čáru přicházela přihrávka bekhendem. Ta se ovšem dostala jen do středu modré čáry, kde nikdo nestál. Mladá Boleslav zvítězí 1:0.
   
  59:14
  Piráti byli nadále aktivní a pokoušeli se něco vymyslet. To se jim ovšem nepovedlo a Bruslaři vyhodili na icing. Po něm si trenéři hostí vzali timeout.
   
  58:50
  Po vhazování před brankou Boleslavi zakončoval Ondřej Buchtela. Ten ukrytou střelou orazítkoval jen pravou tyčku!
   
  58:41
  Hosté vyhráli vhazování a hned do prázdné branky zakončovali. Matěj Krejčík ji minul o milimetry, a tak se píská jen icing.
   
  58:35
  Pásmo aktivním projetím a zakončením do betonů brankáře vybojoval Tom Polák. Domácí celek si berou timeout a nechává Richarda Běhulu na střídačce!
   
  57:58
  Domácí v plném počtu.
   
  57:35
  Bránící hráči Chomutova skvěle zapracovali v útoku a ušetřili cenné sekundy. Toto oslabení nejspíše již zvládnou, soustředit se mohou na závěrečný tlak.
   
  56:20
  Pochopitelně hosté nespěchají, pasivita by se jim ovšem mohla vymstít. Nicméně Bruslaři jsou na kotouči ve své třetině a nespěchají.
   
  55:56
  A nyní si domácí naprosto zbytečně zavařují, možná šlo o zákrok z frustrace. Adam Novák za brankou podrazil kličkujícího borce a již sedí na trestné lavici.
   
  55:36
  Pirátům se vůbec nedaří projít do útoku, bránící hráči Boleslavi fungují opravdu parádně. Nyní se píská zakázané uvolnění.
   
  54:53
  Při snažení hostů si do Jakuba Kleinera najel Oscar Flynn, jenž po jeho zákroku zůstal ležet. Rozhodčí hru přerušili a hru vykazují do středního pásma.
   
  54:36
  Následně se Mladoboleslavští nedostali do útoku dle pravidel. Píská se icing a hra bude pokračovat opět po pravici hostujícího brankáře.
   
  54:17
  Útočné snažení Pirátů bylo ukončeno poté, co se na ledové ploše objevil jeden z hostů. Vylučovat se nebude, hra bude pokračovat vhazováním po pravici Michala Krofty.
   
  53:17
  Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
  Aktivita Mladé Boleslavi byla již patrná a hosté byli hodně aktivní, branku si zasloužili! Střela od modré čáry byla před brankou tečována za záda Richarda Běhuly pohotovým MATĚJEM TÓTHEM. Asistence: Marek Mlčoch a Jan Grim.
   
  52:32
  Hosté se hnali do útoku, ale po špatném zaseknutí o šanci přišli. Následně skončil kotouč na střídačce a vhazovat se bude ve střední třetině.
   
  51:25
  Jiří Kopic chtěl najít recept na první vstřelenou branku utkání a po přejetí modré čáry tvrdě střílel. Kroftovi sice kotouč vypadl, ale do branky nedoklouzal.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 54. Tóth (Mlčoch, Grim)


  Piráti Chomutov: Běhula (Skokan) – Buchtela, Kopic, Seemann, Kleiner, D. Novák, Studený, A. Novák, Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček, Chlán, Tůma, Šeliga, Šišolák, Rindoš, Šilar, Ouřada, Adámek.
  BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Chujac, Hrdinka, Mašek, Nepokoj, Mlčoch – Foerster, Kerda, Hrachovec, Dvořák, Tóth, Grim, Najman, Krejčík, Flynn, Jindra, Pawliczek, Maršoun.

  Rozhodčí: Beránek – Štěpánek, Kokrment.