Topoľčany – Skalica 1:0 (po pr.) | Prešov – Michalovce 4:0 (kon.)
HC Topoľčany
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) Stav série: 1:2
HK Skalica
sk Úterý 27.02.2018, 18:00 • ZŠ Topolčany • 1. liga play-off (SR) • Semifinále

Máme tu koniec stretnutia, po ktorom domáci hokejisti zvíťazili 1:0 po predĺžení, vďaka čomu znížili stav série na 1:2. Zajtra sa predstavia opäť pred vlastnými fanúšikmi, tak sa nechajme prekvapiť, ako tento duel dopadne. Z pozície komentátora sa Vám hlásil Róbert Gašpárek. (20:21:31)

64:33
    Topoľčany dali gól!
    Dávid Minárik presnou prihrávkou našiel korčulujúceho MILOŠA BYSTRIČANA, ktorý strelou švihom vymietol gólmanovi pavučinku. HC Topoľčany víťazia 1:0 po predĺžení.

64:00
    Hostia v plnom počte.

64:00
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Róbert Mikéska – 2 min., hákovanie).

63:20
    Hosťom sa nepodarilo priviezť puk až do útočného pásma, čo využíva súper na nazbieranie cenných sekúnd.

62:51
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Kubek – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila. Nasledovať bude predĺženie.

59:00
    Do konca riadnej časti ostáva posledná minútka.

58:00
    Počas prenosu vznikli menšie technické problémy, ktoré sa budeme snažiť čo najskôr vyriešiť.

55:14
    Oba tímy striedajú počas hry. Puk sa nachádza za bránkou Topoľčian, odkiaľ budú domáci zakladať útok smerom dopredu.

53:47
    Do dobrej streleckej pozície sa dostal po prihrávke svojho spoluhráča jeden z hráčov hostí, ktorého zakončenie však nemalo dostatočnú razanciu.

52:55
    Skaličania sa na dlhší čas usadili v útočnej tretine, kde si však nedokázali vytvoriť lepšiu streleckú pozíciu a o puk prišli.

51:13
    Hra je prerušená a vyzerá to tak, že Filip Hudec si v dnešnom zápase už nezahraje. Pravdepodobne si pri mantineli poranil koleno.

50:25
    Nemček sa snažil odrazený puk dotlačil za chrbát gólmana, ale Petrík si túto možnosť postrážil a puk pokryl.

49:50
    V tretej tretine sú viac útočne aktívnejší domáci hráči, ktorí nám však napriek tomu nič zaujímavé neukázali. Dnešný zápas je pre oko diváka veľmi nezáživný.

48:14
    Puk sa nachádza pri mantineli, kde oň bojujú oba tímy.

47:37
    Po dlhej dobe pohrozili aj záhoráci, ale bola z toho len slabá strela Juráka, ktorý netrafil priestor bránky.