Real Betis – Real Sociedad 0:0 (kon.) | Las Palmas – Barcelona 1:1 (kon.) | Alavés – Levante 1:0 (kon.)
Deportivo Alavés
1:0 (0:0)
Levante UD
Čtvrtek 01.03.2018, 21:30Španělská LaLiga • 26. kolo

Domácí byli po celý druhý poločas lepším týmem. Měli spoustu šancí, jenže v 77. minutě byl vyloučen Munir a počet hráčů na hřišti se srovnal. I tak měl ale Alavés více ze hry a v 90. minutě se dočkal kýženého gólu, když se trefil Lagurdia hlavičkou ze standardní situace. (23:23:13)

90+4

90+4
    Hosté se snaží ještě něco vymyslet, jenže už nemají čas a ani síly. Ba co víc, Deportivo má balón ve své moci.

90+2
    Nastavují se celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Deportivo Alavés právě vstřelilo branku!
    V závěru zahrávali domácí standardní situaci. Ibai odcentroval do pokutového území, kam si sbíhal VICTOR LAGUARDIA, který nekompromisní hlavou usměrnil balón ke vzdálenějšímu rohu branky.

88
    Morales zachytil balón a prchnul s ním podél levé postranní čáry. Byl ale sám a daleko se nedostal.

87
    Deportivo má v závěru utkání více sil. Je usazeno na útočné polovině a kombinuje nedaleko vápna soupeře.

86
    Ivi byl poměrně v dobré střelecké pozici. Rozhodl se ale ještě přihrávat, a jeho pas neprošel.

85
    Paradoxně poté, co domácí přišli o útočníka, jsou v závěru výrázně nebezpečnější než v početní výhodě.

83
    Ibai dostal krásný centr z levé strany přímo do vápna. Zakončoval z voleje, jenže přímo do míst, kde vyčkával gólman Levante. Ten balón vytěsnil.

82
    Hra musela být přerušena, jelikož měl Boateng menší zdravotní potíže. Zmiňovaný hráč se ve druhé části v podstatě nedostal vůbec do hry.

81
    Alfonso si sběhl do vápna, kde v šestnátce následně trefil jen hráče stojícího před sebou.

80
    Přízemní pas Sobrina skončil v náruči hostujícího brankáře. V této chvíli se hraje o deseti na obou stranách.

78
    Munir upadl v pokutovém území bez kontaktu a rozhodčí mu dává žlutou kartu za simulování. Vzhledem k tomu, že už žlutou měl, dostává následně červenou!

78
    Střídání v týmu Deportivo Alavés: ze hřiště odchází Alfonso Pedraza, přichází Burgui.

77
    Sobrino si naběhl do vápna, kde se následně propracoval zády k brance hlavičce. Míč skončil v náruči Oiera.

76
    Jenže ani v početní výhodě se Alavésu nedaří. Ačkoliv mají domácí o hráče v poli navíc, trápí je nepřesná koncovka.

75
    Následoval pas, který skončil v náruči domácího brankáře. Deportivo na nic nečeká a opět směřuje do útoku.