Vladivostok – Chabarovsk 2:1 (1:0 po s.n.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:4 (kon.) | Barys – Omsk 3:4 (kon.)
Chanty-Mansijsk – Jekatěrinburg 0:3 (kon.) | Magnitogorsk – Nižněkamsk 3:2 (kon.) | Ufa – Kazaň 4:2 (kon.)
Toljatti – Soči 2:3 (kon.) | Jaroslavl – CSKA Moskva 2:5 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 2:1 (po pr.)
Petrohrad – Čerepovec 1:0 (1:0 po s.n.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 4:3 (kon.) | Riga – Jokerit 3:1 (kon.)
HC Slovan – Minsk 4:2 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
CSKA Moskva
Čtvrtek 01.03.2018, 17:00 • Arena 2000, Jaroslavl • KHL

Dnešní utkání sledovalo 8 890 diváků. (21:43:08)

Vhazování: 35 – 28

Za námi je utkání dvou nejlepších celků Tarasovovy divize. Zápas nabídl v první polovině nepříliš pohlednou hru, pak ale utkání sneslo slušné měřítko a v globále se nejednalo o špatné utkání. V třetí třetině se domácí snažili o tlak, jenže se neprosadili, nemohli překonat dobře chytajícího Sorokina. Moskva o výhře rozhodla až v samotném závěru, kdy se do prázdné prosadil Valerij Ničuškin a Maxim Šalunov. Z mé strany je to dnes vše, děkuji za pozornost a příště u dalších zápasů z KHL někdy napočtenou.

59:58 Maxim ŠALUNOV - 2:5

59:58
    CSKA právě vstřelilo branku!
    Smutná tečka pro domácí za tímto utkáním. CSKA vyhodilo kotouč na druhou stranu, tam si ho dojel Scott a zpoza brány našel MAXIMA ŠALUNOVA, který i přes tíseň doklepl kotouč do prázdné. Asistence: George Scott.

59:46

59:46
    Po jedné z mnoha střel se strhla mela před brankou Sorokina, vypadá to, že se nebude vylučovat. Konkrétně se do sebe pustili Averin s Pašinem, domácí hráč vyhrál.

59:13
    Kotouč chtěl Kontiola a také ho dostal, jenže si ho špatně zpracoval. Obrana hostí funguje dobře.

59:07
    Jaroslavl opět v šesti bez gólmana!

58:52
    Oddechový čas pro domácí. Ještě se rozhodně domácí nevzdávají.
    58:52 Valerij NIČUŠKIN - 2:4

58:52
    Ještě, než jsem stačil napsat, že domácí hrají bez brankáře, tak už puk ležel v domácí brance. Po vyhraném souboji si kotouč vzal do parády VALERIJ NIČUŠKIN a z vlastního mezikruží se obloukem trefil do prázdné branky. Bez asistence.

58:03
    První nátlak na obranu CSKA ubránilo. V další vlně střílel z pravého kruhu Kadějkin, Sorokin vyráží před sebe.

57:46
    Šalunov stáhl hokejku jednoho z domácích k zemi a jde za katr, kvalifikace hákování.

57:29
    Nálet před Sorokinovu klec zhatila navrátivší se domácí obrana. Ale bude se vylučovat a Jaroslavl dohraje třetinu v přesile.

57:10
    Hráči hostí šetří čas v útočné fázi a vůbec nikam nespěchají, to domácí jsou o poznání nervóznější.

56:09
    Načínáme poslední tři minuty třetiny, respektive Jaroslavl nahazovala puk do útočného pásma, tam nikdo v červeném nebyl a hra se stěhuje před Sudnicina zpátky.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 3. Loktionov (Jelesin, Mosaljov), 26. Talbot (Kozun, Kontiola) – 6. Al. Popov (K. Petrov, Ničuškin), 22. Šalunov (Šumakov, Kuzmenko), 30. Ničuškin (K. Petrov, Ožiganov), 59. Ničuškin, 60. Šalunov (Scott)

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall (C), Jelesin, Ljubuškin, Koledov, Pajgin, Kovaljov, Čerepanov – Kontiola, Kozun, Talbot (A) – Loktionov, Averin (A), Mosaljov – Kartajev, Apalkov, Kadějkin – Polunin, Kovalenkov, Alexejev.
    CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Blažijevskij, Naumenkov (C), Ožiganov, Pašnin, Ar. Sergejev, Makjejev – Ničuškin, Al. Popov, K. Petrov – Kuzmenko, Šumakov, Šalunov – Scott (A), Ljubimov, V. Žarkov – Antipov, Popugajev, Platt – Pešechonov.

Rozhodčí: Bondar, Fatajev – Ponamarenko, Savenkov

Diváci: 8 890