Letňany – Kometa Brno 2:5 (kon.) | Žďár n/S – Jihlava 2:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 3:4 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 3:0 (kon.) | PZ Kladno – K. Vary 2:6 (kon.) | Warriors Brno – Technika Brno 6:1 (kon.)
Ústí n/L – Kladno 1:3 (kon.) | Vsetín – HK MD Šumperk 2:4 (kon.) | Liberec – HC Litvínov 1:0 (kon.)
Pardubice – Havlíčkův Brod 2:8 (kon.) | Sparta – Chomutov 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 2:4 (kon.)
Třemošná – Slavia 2:0 (kon.) | Poruba – Třinec 2:5 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
HC Dukla Jihlava
Čtvrtek 01.03.2018, 15:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Hostům se podařilo ve třetí části otočit stav a bere z dnešního zápasu vítězství. Žďár sice vedl po dvou třetinách 2:0, nakonec však odchází s prázdnou. (17:27:20)

59:33
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Doležal – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Winkler – 2 min., hrubost).

48:38
    Dukla právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARIÁN HAVEL. Asistence: Václav Vranka.

41:56
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Tomáš Doležal – 2 min., faul kolenem).

40:14
    Autorem branky je JIŘÍ KOCHRDA.

40:01

Domácí nejprve zvýšili svůj náskok, Jihlavě se však podařilo snížit. Žďár tedy i po čtyřiceti minutách drží těsný, jednobrankový náskok.

40:00

32:36
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pecka – 2 min., podražení).

32:36
    Autorem branky je MATYÁŠ MACHOVSKÝ. Asistence: Marián Havel.

31:16
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Robert Bačo – 2 min., napadení).

27:38
    Žďár právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ROBERT BAČO. Asistence: Jakub Konečný.

20:01

Úvodních dvacet minut přineslo jednu branku, díky čemuž jsou domácí v těsném vedení.

20:00

17:52
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Matas – 2 min., sekání).

07:25
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Augusta – 2 min., podražení).

05:23
    Autorem branky je ROBERT BAČO. Asistence: Šimon Malenovský a Jakub Konečný.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 6. Bačo (Malenovský, Konečný), 28. Bačo (Konečný) – 33. Machovský (Havel), 41. Kochrda, 49. Havel (Vranka)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sivák (Havlík) – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer, Pecka – Pelikán, Putz, Konečný, Kouba, Doležal, Matas, Malenovský, Picka, Bačo, Doležal, Mihulka, Brúha, Bednář.
    HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) – Mikeš, Chvátal, Brož, Moravec, Broža, Winkler, Vranka – Zdarsa, Augusta, Machovský, Havel, Kochrda, Polodna, Dýcková, Pavelec.

Rozhodčí: Čuňočka – Horký, Tichý