Chodov – Liberec 12:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 13:4 (kon.) | Vítkovice – Bulldogs 5:1 (kon.)
Česká Lípa – Sparta 4:11 (kon.) | Florbal Ústí – Bohemians 2:8 (kon.) | Střešovice – Ostrava 4:11 (kon.)
Pardubice – Otrokovice 0:6 (kon.)
Sokoli Pardubice
0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 04.03.2018, 17:00Livesport Superliga • 26. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:04:23)

Je dobojováno! Domácí dnes nedokázali najít recept na brankáře Michaljoviče a v utkání se nedokázali ani jednou prosadit. Jejich soupeř se prosadil hned šestkrát a po zásluze bere všechny tři body! Oba celky však už dávno měly zajištěnou účast v play-off!

Hráči utkání:
    Karel Brychta – Tomáš Sovják

59:17
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Marek Švajný – 2 minuty, Vysoká hůl).

59:00
    Začíná závěrečná minuta tohoto utkání, před malou chvílí se do dobré příležitosti dostal Kittel, který však trestuhodně minul!

58:21
    Rozběhly se poslední dvě minuty třetí části, zároveň i celého utkání, rozehrávat budou poblíž mantinelu hosté, oba celky teď střídají.

57:35
    Kostka se proháčkoval obranou soupeře, poté nedokázal zakončit přesně, utkání se víceméně už pouze dohrává.

55:57
    Němeček měl na hokejce branku, jenže ani on nedokázal skórovat! Domácím dnes skutečně není přáno, už několikátá neproměněná tutovka Pardubic!

55:25
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    MATĚJ KOSTKA se vrátil z trestné lavice, poté si balónek navedl na bekhend, následně vystřelil po zemi přesně k tyči, Musil dnes pošesté inkasuje!

54:46
    Pešat měl na hokejce šestou branku Otrokovic! Hostující florbalista však nedokázal trefit odkrytou branku, zamířil nad branku!

53:49
    Balónek končí až za mantinelem, oba týmy střídají. Hra ve čtyřech zatím žádnou šanci nenabídla, o vítězi je nejspíše rozhodnuto.

53:05
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Ivo Teichman – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Hrubost).

52:39
    Hosté už hrají zase v plném počtu. Z poloviny hřiště střílel Ďopan, jeho pokus skončil snad tři metry nad brankou!

51:41
    Nebezpečná střela Kunta. Přesilová hra se blíží ke svému konci, rozehrávat budou poblíž vlastní branky Otrokovice.

51:12
    Pardubice svého protivníka zamkly na jeho polovině a kombinují. Ke střele se zatím dostat nemohou.

50:27
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Petřík – 2 minuty, nadzvedání hokejky).

50:27
    Martin Zozulák udělal kličku do forhendu, vzápětí střílel. Výborný zákrok předvedl Michaljovič, který dnes stále ještě neinkasoval!

50:27
    Domácí dostávají výbornou příležitost na skórování! Rozhodčí pískal faul, nakonec nařizuje trestné střílení, které si na starost vezme Martin Zozulák!

49:43
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, LUKÁŠ UHRINOVSKÝ dostal přihrávku, zpracoval míček, poté vystřelil. Bezmocný Musil neměl nárok! Asistence: Lukáš Pešat.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 1. Szweda (Pešat), 24. Sovják (Petřík), 26. Pešat (Sovják), 27. Sovják (Zapletal), 50. Uhrinovský (Pešat), 56. Kostka

Sokoli Pardubice: Musil (Levínský) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Ďopan, Bílý, Krigovský – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, P. Pakosta, Burian – P. Němeček, Formánek.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Vykopal, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Koníček – Pešat, Petřík, Čevela – Kittel.

Rozhodčí: Gavlas, Mikula