Chodov – Liberec 12:7 (kon.) | Mladá Boleslav – Znojmo 13:4 (kon.) | Vítkovice – Bulldogs 5:1 (kon.)
Česká Lípa – Sparta 4:11 (kon.) | Florbal Ústí – Bohemians 2:8 (kon.) | Střešovice – Ostrava 4:11 (kon.)
Pardubice – Otrokovice 0:6 (kon.)
Sokoli Pardubice
0:6 (0:1, 0:3, 0:2)
PSG Panthers Otrokovice
Neděle 04.03.2018, 17:00Livesport Superliga • 26. kolo

59:17
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Marek Švajný – 2 minuty, Vysoká hůl).

55:57
    Němeček měl na hokejce branku, jenže ani on nedokázal skórovat! Domácím dnes skutečně není přáno, už několikátá neproměněná tutovka Pardubic!

55:25
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    MATĚJ KOSTKA se vrátil z trestné lavice, poté si balónek navedl na bekhend, následně vystřelil po zemi přesně k tyči, Musil dnes pošesté inkasuje!

54:46
    Pešat měl na hokejce šestou branku Otrokovic! Hostující florbalista však nedokázal trefit odkrytou branku, zamířil nad branku!

53:05
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Ivo Teichman – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Hrubost).

50:27
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Lukáš Petřík – 2 minuty, nadzvedání hokejky).

50:27
    Martin Zozulák udělal kličku do forhendu, vzápětí střílel. Výborný zákrok předvedl Michaljovič, který dnes stále ještě neinkasoval!

50:27
    Domácí dostávají výbornou příležitost na skórování! Rozhodčí pískal faul, nakonec nařizuje trestné střílení, které si na starost vezme Martin Zozulák!

49:43
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho, LUKÁŠ UHRINOVSKÝ dostal přihrávku, zpracoval míček, poté vystřelil. Bezmocný Musil neměl nárok! Asistence: Lukáš Pešat.

47:34
    Do samostatného úniku se nyní z pravé strany dostal Bílý! Výborně vystoupil Michaljovič, domácí hráč nedokázal dostat balónek do branky!

46:05
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Ivo Teichman – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

38:20
    Domácí teď jasně přehrávají svého soupeře, Zozulák se dostal do obrovské příležitosti, balónek mu sklouzl z čepele!

33:08
    Kittel dostal dlouhou přihrávku a ocitl se sám před Musilem, kterého ani nadvakrát překonat nedokázal, výborné zákroky od domácího brankáře!

26:52
    Další branka hostů je na světě! TOMÁŠ SOVJÁK se otočil u mantinelu, rychlou střelou nad ruku Musila navýšil náskok Otrokovic! Asistence: Marek Zapletal.

25:02
    Tak to byla parádní individuální akce, kterou se prezentoval LUKÁŠ PEŠAT. Nejprve udělal kličku obránci, poté zakončil do horní části branky! Asistence: Tomáš Sovják.

23:10
    Hosté přidávají druhou branku a navyšují svůj náskok! Postaral se o to zakončující TOMÁŠ SOVJÁK. Asistence: Lukáš Petřík.

18:33
    Nakonec přeci jen výborná příležitost pro Pardubice! Burian z bezprostřední blízkosti netrefil prázdnou branku!

13:58
    Obrovská šance také na druhé straně! Ťopek dělal kličku, proti následném zakončení přišel výborný zákrok Musila!

12:55
    Zatím největší příležitost domácích v dosavadním průběhu utkání! Teichman mohl střílet, místo toho ještě hledal úplně volného Buriana, který však před prázdnou brankou nedokázal zpracovat míček!

04:04
    Mohlo být srovnáno, hosté měli pořádnou dávku štěstí, za Michaljovičem totiž zvonila branková konstrukce, hostující brankář si musel oddechnout!

00:59
    Výborný vstup hostů do tohoto utkání! Střelu Pešata ještě Musil vyrazil, na dorážku MARTINA SZWEDY neměl nárok! Asistence: Lukáš Pešat.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 1. Szweda (Pešat), 24. Sovják (Petřík), 26. Pešat (Sovják), 27. Sovják (Zapletal), 50. Uhrinovský (Pešat), 56. Kostka

Sokoli Pardubice: Musil (Levínský) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Ďopan, Bílý, Krigovský – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, P. Pakosta, Burian – P. Němeček, Formánek.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Ťopek, Szweda, Kostka, Mich. Nagy, Švajný – Sovják, Vykopal, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Koníček – Pešat, Petřík, Čevela – Kittel.

Rozhodčí: Gavlas, Mikula