Anderlecht – Antverpy 2:1 (kon.) | Genk – Gent 1:2 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 2:0 (kon.)
Eupen – Mouscron 4:0 (kon.) | Oostende – Standard 2:3 (kon.) | Mechelen – Waasland-Beveren 2:0 (kon.)
Lokeren – Waregem 0:2 (kon.) | Sint-Truiden – Club Brugge 0:1 (kon.)
KRC Genk
1:2 (0:1)
KAA Gent
Neděle 11.03.2018, 14:30 • Luminus Arena, Genk • Belgická liga • 30. kolo

Hostující celek díky taktickému výkonu porazil svého soupeře. Domácí celek celý druhý poločas zkoušel snížit, ale jeho gól přišel příliš pozdě. Gent vyhrává tento duel 2:1. (16:28:49)

90+4

90+4
    Volný kop mají k dispozici domácí fotbalisté.

90+3
    Nikolaos Karelis se málem dostal do střelecké pozice a pokud by balon trefil přesně, měl by brankář velké problémy.

90+3
    Poslední minutu mají fotbalisté Genku na to, aby se dokázali prosadit vyrovnat.

90+2
    Nana Asare se dopustil faulu, a tak budou rozehrávat domácí.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Akce Genku je přerušená pro postavení mimo hru.

89
    Mnoho času už domácí celek na vyrovnání nemá, ale fotbalisté Genku se snaží.

89
    Žlutou kartu dostává Nikolaos Karelis (KRC Genk).
    87. Leandro TROSSARD - 1:2

87
    Genk právě vstřelil branku!
    Domácí celek dává gól a je zaděláno na drama. Balon do sítě po dobré Karelisově přihrávce dostává LEANDRO TROSSARD. Pohledná a rychlá akce domácích se podařila.

85
    Moses Simon vedl bleskovou akci, ale jeho rána byla zblokovaná.

84
    Nikolaos Karelis se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale vypálit nedokázal.

82
    Genk se nevzdává, bojuje, snaží se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale Gent výborně pracuje v defenzivě.

82
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Samuel Kalu, přichází Anders Bleg Christiansen.