Pardubice – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | Střešovice – Vítkovice 5:6 (po pr.) | Sparta – Bohemians 5:4 (kon.)
Otrokovice – Chodov 4:5 (0:2 po s.n.)
po s.n. (0:2)
PSG Panthers Otrokovice
4:5 (2:1, 1:3, 1:0 - 0:0) Stav série: 0:3
FAT PIPE Florbal Chodov
Sobota 17.03.2018, 19:30Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:49:17)

Je dobojováno! Domácí dnes nepředvedli vůbec špatný výkon, utkání s favoritem dokázali dotáhnout až do samostatných nájezdů. V nich se však nedokázali ani jednou prosadit, třetí bod série tak putuje znovu na stranu Chodova, který už zítra může rozhodnout o svém postupu do semifinále!

Hráči utkání:
    Lukáš Uhrinovský – Michal Strachota

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým FAT PIPE Florbal Chodov.
    Autorem vítězné branky je TOM ONDRUŠEK.

4. série
    0:2
    Ani Petřík na Baráka nevyzrál, Chodov využívá hned první mečbol a vítězí!

3. série
    0:2
    Velmi pomalý nájezd, Ondrušek poté zakončoval do horní části branky, Chodov má čtyři mečboly!

3. série
    0:1
    Uhrinovský teď nedokázal propasírovat balónek pod Barákem, Otrokovice stále čekají na svůj první gól.

2. série
    0:1
    Parádní Michaljovič! Vypadalo, že ho Vávra překonal, domácí gólman se stihl vrátit na zem!

2. série
    0:1
    Nagy dělal taktéž kličku do bekhnedu, poté trefil pouze břevno!

1. série
    0:1
    Na druhé straně se prosazuje s obrovským štěstím Pražan, hosté jdou do vedení!

1. série
    0:0
    Jako první to zkoušel Pešat, který dělal kličku do bekhendu, hostující hráč však neuspěl!

Samostatné nájezdy začínají.

70:00
    Prodloužení skončilo.

69:57
    V samotném závěru se do dobré příležitosti hnal Uhrinovský, ten však nedokázal překonat Baráka, víc už se nestane!

69:02
    Rozběhla se poslední minuta prodloužení, větší příležitosti nepřicházejí, zatím to vypadá, že o vítězi budou rozhodovat až nájezdy!

67:58
    Otrokovice postupovaly do zajímavého kontru, balónek však nakonec dokázali získat hostující hráči.

67:12
    Přihrávka na střed, Sovjákovi však střelecký pokus vůbec nesedl a skončil vedle branky, skóre se nemění.

66:34
    Několik ostrých zákroků ve středu hřiště, rozhodčí přerušuje hru! Na zemi nyní zůstal ležet Uhrinovský, který podle všeho bude v pořádku.

65:20
    V tuto chvíli střílel Zapletal, hostující brankář si připsal snadný zákrok, úvodní pětiminutovka prodloužení je za námi.

63:42
    Mikeš našel Sýkoru, ten se v obrovské příležitosti prosadit nedokázal, prodloužení pokračuje, domácí teď měli štěstí!

62:49
    U míčku jsou především domácí florbalisté, kteří si přihrávají na vlastní polovině hřiště, na větší šance stále čekáme.

61:56
    Téměř dvě minuty za námi, na větší příležitost stále čekáme. Oba celky vychází především z pozorné obrany, což se také dalo čekat.

Dnešní utkání sleduje 563 diváků.

60:36
    Rozehrávat budou domácí poblíž Michaljoviče, diváci teď hlasitě skandují, jsou hodně slyšet!

60:01

60:00

59:35
    Jakoby už i hosté byli smíření s prodloužením, stále si přihrávají na vlastní polovině, víc už se pravděpodobně v základní hrací době nestane.

58:02
    Rozběhly se poslední dvě minuty třetí části, zatím to nevypadá, že by se skóre mělo měnit, Pražané teď drží balónek poblíž Baráka.

57:32
    Souboj mezi Uhrinovským a Sýkorou, rozhodčí přerušují hru, rozehrávat bude hostující celek, závěr zápasu se blíží.

56:59
    Zatím to vypadá na prodloužení, domácí už nikam nespěchají, do konce zhruba tři minuty, na míčku právě Otrokovice.

56:22
    Uvidíme, jak zareagují hostující florbalisté, kteří se zatím ve třetí dvacetiminutovce téměř k ničemu nedostali.

55:46
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Z rohu teď LUKÁŠ UHRINOVSKÝ míč posílal před branku, tam si ho pravděpodobně jeden z hostujících obránců srazil do branky, je srovnáno, diváci ožili! Asistence: Lukáš Petřík.

54:12
    Příliš se toho neděje, hosté vychází ze zabezpečené obrany, domácí se zase nemohou dostat do zakončení, do konce necelých šest minut.

52:47
    V rozehrávce chyboval Kostka. Ten stejný hráč poté celou situaci napravil, hraje se i nadále téměř bez přerušení.

51:29
    Hosté teď chytře drží balónek na hokejkách a kombinují na vlastní polovině. Čas běží, to Chodovu naprosto vyhovuje.

50:00
    Jsme přesně v polovině třetí dvacetiminutovky, žádnou větší příležitost jsme zatím neviděli, sledujeme hodně upracovaný florbal.

49:01
    Chodov rozehrával standardní situaci, dobrou práci v obraně teď předvedl Szweda, který do této akce vložil svou hokejku.

48:03
    Otrokovice se nyní jen těžko dostávají do větší příležitosti, hosté pozorně brání a logicky se nikam neženou, vedou o jednu branku.

46:42
    Je to tak, Pražané už hrají zase kompletní, Pražan se vrátil z trestné lavice. První přesilovka v tomto zápase tak zůstala nevyužita.

45:44
    Domácí se zatím v početní výhodě nemohou dostat do vážnější příležitosti, trest za malou chvíli vyprší a hosté budou kompletní.

44:35
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Pražan – 2 min., Držení).

43:33
    Vypadalo to na útočný faul. Nakonec však fauloval někdo z domácích hráčů, hosté tak budou pokračovat v obléhání branky Michaljoviče.

42:31
    Zatím se v podstatě nepřerušuje, oba celky tak musí střídat během hry. Otrokovice se snaží něco vymyslet a kombinují.

41:42
    Chodov teď dlouze kombinuje na vlastní polovině, k zakončení se ale taktéž nedostává, téměř dvě minuty už za námi.

40:50
    Opatrný úvod třetí části, u míčku domácí, kteří teď budou muset přidat směrem dopředu, Barák zatím zasahovat nemusel.

40:01

Je za námi druhá dvacetiminutovka. Domácí dlouho vedli nejtěsnějším rozdílem, v samotném závěru však hosté dvakrát udeřili a v tuto chvíli jsou to oni, kteří mají lehce navrch!

40:00

39:52
    Chodov právě vstřelil branku!
    Hosté otáčejí vývoj zápasu a dostávají se do vedení! Na konci celé akce byl zakončující MAREK VÁVRA. který se prosadil osm vteřin před koncem prostřední části! Asistence: Tom Ondrušek.

38:40
    Srovnáno! TOM ONDRUŠEK s balónkem postupoval až k mantinelu, poté střílel na vzdálenější tyčku. Míček zapadl až za záda Michaljoviče! Asistence: Tomáš Sýkora.

38:04
    Po delší době teď Pražané svého protivníka zamkli na jeho polovině, zatím si pouze přihrávají, do zakončení se nedostávají.

36:41
    Několik nepřesností na obou stranách palubovky, domácí gólmani teď příliš práce nemají, blíží se závěr druhé třetiny.

35:55
    Do konce druhé části zhruba čtyři minuty, příliš šancí nevidíme, především domácí vychází ze zabezpečené obrany.

34:28
    Matejčík přihrával před branku, Nagy si málem srazil míček do vlastní branky. To se ale nestalo, Otrokovice i nadále vedou.

33:54
    Sýkora se dostal před branku, poté přihrával. Následně vznikl závar před Michaljovičem, který nakonec zasahovat nemusel.

32:45
    Hraje se hodně tvrdě, utkání je vyhecované. Přesto se zatím během první poloviny tohoto zápasů nevylučovalo.

31:24
    Na větší příležitosti stále čekáme. Nedočkali jsme se ani po dalším útočném výpadu Otrokovic, které však zůstanou u míčku.

30:34
    Střela Pražana gólem neskončila. Poté hosté chtěli střídat, jenže ještě předtím rozehráli, Michaljovič nakonec zasahovat nemusel.

29:48
    Až teď se po dlouhé době dostal Chodov k balónku a snaží se něco vymyslet. Domácí jsou v obraně pozorní!

28:26
    Velmi zajímavá standardní situace pro Otrokovice! Oslovený byl Petřík, Barák si však připsal důležitý zákrok, míček vyrazil!

27:34
    V posledních minutách se hraje převážně před Barákem, Pražané se nemohou k ničemu dostat a spíše se brání.

26:14
    Domácí zatím hrají opravdu výborně, Jurčík se dostal ke střele, která nebyla přesná, skóre se tak nemění.

25:17
    Netrvalo to dlouho, domácí už zase vedou! Výbornou přihrávku k mantinelu dostal MAREK ZAPLETAL. Ten ihned střílel, Barák si tento gól rozhodně za rámeček nedá! Asistence: Marek Švajný.

24:51
    Balónek teď poskakoval před Michaljovičem, jako první se k němu dostal MILOŠ TYL, který ho poslal pod horní tyčku a srovnal! Asistence: Martin Koutný.

24:05
    Otrokovice vychází především ze zabezpečené obrany a hrozí z rychlých kontrů, čtyři minuty druhé třetiny už za námi.

22:54
    Teď jsou to pro změnu domácí, kteří se snaží podržet míček poblíž vlastní branky. Florbalisté Chodova však napadají hodně vysoko.

22:07
    Obrázek hry se vůbec nemění, Pražané dlouze kombinují na vlastní polovině hřiště a hledají skulinku v defenzivě protivníka.

21:11
    Barák teď raději balónek odpálil do zámezí, rozehrávat budou domácí florbalisté, na první příležitost ve druhé třetině čekáme.

20:01

Je za námi první část. Hosté šli brzy do vedení, ovšem Otrokovice přidaly a momentálně vedou rozdílem jediné branky. Vše je ale otevřené, druhá třetina začne zhruba ve 20:08.

20:00

19:42
    Szwedovi teď střela vůbec nesedla, víc už se v první dvacetiminutovce nejspíše nestane.

18:01
    Dva dobré zákroky brankáře Michaljoviče! Rozběhly se závěrečné dvě minuty, hosté teď přidali a mají tlak.

16:52
    Několik nepřesností na obou stranách palubovky, skóre se nemění. Oba celky nyní střídaly, do konce první části zhruba tři minuty.

15:22
    Obrázek hry se nijak nemění, Pražané drží míček a snaží se diktovat tempo hry, do zakončení se téměř vůbec nedostávají.

14:34
    Zatím se hraje opravdu ve vysokém tempu, příliš se nepřerušuje, takové utkání se nestrannému divákovi musí rozhodně líbit!

13:32
    Tak to byla další paráda! Domácí se dostali do přečíslení, Uhrinovský našel MARTINA SZWEDU, který se dokázal prosadit do odkryté branky! Asistence: Lukáš Uhrinovský.

12:43
    Dlouhá přihrávka za obranu, Sovják se dostal k balónku, jenže nedokázal zakončit, poté byl faulován a domácí budou rozehrávat.

12:05
    Jeden z hostujících florbalistů teď zabránil Jurčíkovi ve skórování, Otrokovice jsou v těchto chvílích nebezpečnějším týmem.

11:14
    Několik ostrých zákroků na obou stranách, zatím se hraje vážně tvrdě, rozhodčí mají plné ruce práce, u míčku hosté.

10:25
    Obrovský závar teď vznikl před bránou Chodova! Brankář Barák byl včas na zemi a dokázal balónek schovat pod svým tělem!

09:43
    Hosté se dostávali do zajímavého přečíslení. Celou situaci však nevyřešili nejlépe a o míček nakonec stejně přišli.

08:42
    Tak to byla paráda! TOMÁŠ SOVJÁK napřáhl od mantinelu, jeho střela k překvapení všech skončila přesně v růžku, domácí srovnávají vývoj! Asistence: Michal Nagy.

08:14
    Florbalisté Chodova kombinují na polovině hřiště, do dobře postavené obrany soupeře se dostávají opravdu velmi těžko.

07:01
    Domácí hrozí především z rychlých brejků. Po jednom takovém zakončoval Nagy, jeho střele však chyběla razance.

05:36
    Ke střele se dostal Szweda. Jeho pokus však zastavil hned první bránící hráč, Barák na svůj první zákrok stále čeká.

04:44
    Uvidíme, jak na úvodní branku zareagují domácí. Ti zatím vyčkávají na to, co jejich soupeř vymyslí, Chodov kombinuje na vlastní polovině.

03:51
    Pražané se brzy dostávají do vedení! MICHAL STRACHOTA se otočil, poté ihned střílel. Překvapený Michaljovič neměl šanci! Asistence: Michal Kotlas.

03:32
    Těch faulů je zatím hodně, hosté budou rozehrávat za domácí brankou, oba celky kratšího přerušení využívají ke střídání.

02:32
    Hra se přelévá ze strany na stranu, na první vážnější příležitost však zatím čekáme, na míčku momentálně Otrokovice.

01:24
    Zápas s výbornou atmosférou začal v obrovském tempu, Szweda podle rozhodčího fauloval hostujícího gólmana.

00:01

První vzájemný zápas byl jasný, Chodov zvítězil 7:2. Ten druhý už byl daleko vyrovnanější, Otrokovice vedly, ovšem chodovští florbalisté dokázali vývoj otočit a zvítězit 4:3. Také předchozí dvě utkání základní části skončily vítězstvím Chodova. Komu bude patřit třetí zápas série? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!

Na jedné straně HU-FA Panthers Otrokovice , tento tým skončil na šesté pozici. Posbíral 47 bodů a mohl se pyšnit jednou statistikou. Domácí florbalisté měli druhou nejlepší obranu ze všech celků! Na té druhé poté FAT PIPE Florbal Chodov, který do zápasu půjde jednoznačně v roli favorita. Hosté skončili na druhém místě, jasně však věděli o kvalitách Střešovic, vybrali si tedy Otrokovice a zatím se jim to vyplácí, po dvou zápasech vedou, sérii rozehráli výborně!

Florbalová Tipsport Superliga má na programu play-off. V sobotu nás mimo jiné čeká souboj, ve kterém HU-FA Panthers Otrokovice na domácí palubovce přivítají FAT PIPE Florbal Chodov. Jde o třetí zápas série.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 9. Sovják (Mich. Nagy), 14. Szweda (Uhrinovský), 26. Zapletal (Švajný), 56. Uhrinovský (Petřík) – 4. Strachota (Kotlas), 25. Tyl (Koutný), 39. Ondrušek (Sýkora), 40. Vávra (Ondrušek), rozh. náj. Ondrušek