Štafeta žen 4x6 km, Holmenkollen | Vítěz: Francie (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Holmenkollen | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Cyklistická klasika: Miláno - San Remo | Víťaz: Vincenzo Nibali (Bahrain Merida) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Åre | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Åre | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Åre | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Åre | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Finále SP - ženy 500 metrů, Minsk | Vítěz: K. Erbanová (CZE) (kon.) | | | Ženy 1000 metrů, Minsk | Vítěz: M. Leenstrová (NED) (kon.) |
Ženy 3000 metrů, Minsk | Vítěz: A. De Jongová (NED) (kon.) |
Přehled událostí na Paralympiádě 2018 - 9. den | (kon.) |
Týmový závod HS240, Vikersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Česko - Kanada | 5:11 po 7. endu (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Falun | Vítěz: K. Parmakoskiová (FIN) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Falun | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) |
Skoky HS140, Klingenthal | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) | | | Běh 10 km klasicky, Klingenthal | Vítěz: F. Riessle (GER) (kon.) |
konec
Finále SP - slalom žen, 1. kolo, Åre
Vítěz: M. Shiffrinová (USA)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí 1. kola:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 52,09 sekundy
2. Bernadette Schildová (AUT) +0,49
3. Petra Vlhová (SVK) +0,55
4. Katharina Gallhuberová (AUT) +0,69
5. Wendy Holdenerová (SUI) +0,72
6. Frida Hansdotterová (SWE) +0,84
7. Nina Haver-Løsethová (NOR) +1,06
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,12
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,21
10. Erin Mielzynská (CAN) +1,41
11. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,54
12. Denise Feierabendová (SUI) +1,70
13. Estelle Alphandová (SWE) +1,87
14. Katharina Truppeová (AUT) +2,20
15. Lena Dürrová (GER) +2,37
16. Ana Buciková (SLO) +2,49
17. Meta Hrovatová (SLO) +2,57
18. Maren Skjøldová (NOR) +2,85
19. Irene Curtoniová (ITA) +3,22
20. Federica Brignoneová (ITA) +3,23
21. Maruša Ferková (SLO) +3,25
22. Carmen Thalmannová (AUT) +3,30
Marina Wallnerová (GER)
Chiara Costazzaová (ITA) obě DNF
Startovní listina 1. kola:
1. Wendy Holdenerová (SUI)
2. Nina Haver-Løsethová (NOR)
3. Katharina Gallhuberová (AUT)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Bernadette Schildová (AUT)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Chiara Costazzová (ITA)
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
10. Denise Feierabendová (SUI)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Michelle Gisinová (SUI)
13. Lena Dürrová (GER)
14. Katharina Truppeová (AUT)
15. Marina Wallnerová (GER)
16. Erin Mielzynská (CAN)
17. Katharina Liensbergerová (AUT)
18. Maren Skjøldová (NOR)
19. Estelle Alphandová (SWE)
20. Ana Buciková (SLO)
21. Carmen Thalmannová (AUT)
22. Maruša Ferková (SLO)
23. Federica Brignoneová (ITA)
24. Meta Hrovatová (SLO)
Průběžné pořadí slalomu
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 880 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 655 b.
3. Wendy Holdenerová (SUI) 625 b.
4. Frida Hansdotterová (SWE) 621 b.
5. Bernadette Schildová (AUT) 418 b.
...
50. Gabriela Capová (CZE) 12 b.
53. Martina Dubovská (CZE) 7 b.
Průběžné pořadí SP:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1673 bodů
2. Wendy Holdenerová (SUI) 1088 b.
3. Viktoria Rebensburgová (GER) 977 b.
4. Sofia Goggiaová (ITA) 958 b.
5. Tina Weiratherová (LIE) 887 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 864 b.
...
61. Ester Ledecká (CZE) 101 b.
102. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) 22 b.
114. Gabriela Capová (CZE) 12 b.
118. Kateřina Pauláthová (CZE) 8 b.
119. Martina Dubovská (CZE) 7 b.
128. Barbara Kantorová (SVK) 3 b.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 52,09 sekundy
2. Bernadette Schildová (AUT) +0,49
3. Petra Vlhová (SVK) +0,55
4. Katharina Gallhuberová (AUT) +0,69
5. Wendy Holdenerová (SUI) +0,72
6. Frida Hansdotterová (SWE) +0,84
7. Nina Haver-Løsethová (NOR) +1,06
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,12
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,21
10. Erin Mielzynská (CAN) +1,41
11. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,54
12. Denise Feierabendová (SUI) +1,70
13. Estelle Alphandová (SWE) +1,87
14. Katharina Truppeová (AUT) +2,20
15. Lena Dürrová (GER) +2,37
16. Ana Buciková (SLO) +2,49
17. Meta Hrovatová (SLO) +2,57
18. Maren Skjøldová (NOR) +2,85
19. Irene Curtoniová (ITA) +3,22
20. Federica Brignoneová (ITA) +3,23
21. Maruša Ferková (SLO) +3,25
22. Carmen Thalmannová (AUT) +3,30
Marina Wallnerová (GER)
Chiara Costazzaová (ITA) obě DNF
Startovní listina 1. kola:
1. Wendy Holdenerová (SUI)
2. Nina Haver-Løsethová (NOR)
3. Katharina Gallhuberová (AUT)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Bernadette Schildová (AUT)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Chiara Costazzová (ITA)
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
10. Denise Feierabendová (SUI)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Michelle Gisinová (SUI)
13. Lena Dürrová (GER)
14. Katharina Truppeová (AUT)
15. Marina Wallnerová (GER)
16. Erin Mielzynská (CAN)
17. Katharina Liensbergerová (AUT)
18. Maren Skjøldová (NOR)
19. Estelle Alphandová (SWE)
20. Ana Buciková (SLO)
21. Carmen Thalmannová (AUT)
22. Maruša Ferková (SLO)
23. Federica Brignoneová (ITA)
24. Meta Hrovatová (SLO)
Průběžné pořadí slalomu
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 880 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 655 b.
3. Wendy Holdenerová (SUI) 625 b.
4. Frida Hansdotterová (SWE) 621 b.
5. Bernadette Schildová (AUT) 418 b.
...
50. Gabriela Capová (CZE) 12 b.
53. Martina Dubovská (CZE) 7 b.
Průběžné pořadí SP:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1673 bodů
2. Wendy Holdenerová (SUI) 1088 b.
3. Viktoria Rebensburgová (GER) 977 b.
4. Sofia Goggiaová (ITA) 958 b.
5. Tina Weiratherová (LIE) 887 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 864 b.
...
61. Ester Ledecká (CZE) 101 b.
102. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) 22 b.
114. Gabriela Capová (CZE) 12 b.
118. Kateřina Pauláthová (CZE) 8 b.
119. Martina Dubovská (CZE) 7 b.
128. Barbara Kantorová (SVK) 3 b.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 52,09 sekundy
2. Bernadette Schildová (AUT) +0,49
3. Petra Vlhová (SVK) +0,55
4. Katharina Gallhuberová (AUT) +0,69
5. Wendy Holdenerová (SUI) +0,72
6. Frida Hansdotterová (SWE) +0,84
7. Nina Haver-Løsethová (NOR) +1,06
8. Michelle Gisinová (SUI) +1,12
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +1,21
10. Erin Mielzynská (CAN) +1,41
11. Katharina Liensbergerová (AUT) +1,54
12. Denise Feierabendová (SUI) +1,70
13. Estelle Alphandová (SWE) +1,87
14. Katharina Truppeová (AUT) +2,20
15. Lena Dürrová (GER) +2,37
16. Ana Buciková (SLO) +2,49
17. Meta Hrovatová (SLO) +2,57
18. Maren Skjøldová (NOR) +2,85
19. Irene Curtoniová (ITA) +3,22
20. Federica Brignoneová (ITA) +3,23
21. Maruša Ferková (SLO) +3,25
22. Carmen Thalmannová (AUT) +3,30
Marina Wallnerová (GER)
Chiara Costazzaová (ITA) obě DNF
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 52,09 sekundy
2. Bernadette Schildová (AUT) +0,49
3. Petra Vlhová (SVK) +0,55
4. Katharina Gallhuberová (AUT) +0,69
5. Wendy Holdenerová (SUI) +0,72.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 880 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 655 b.
3. Wendy Holdenerová (SUI) 625 b.
4. Frida Hansdotterová (SWE) 621 b.
5. Bernadette Schildová (AUT) 418 b.
...
50. Gabriela Capová (CZE) 12 b.
53. Martina Dubovská (CZE) 7 b.
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 1673 bodů
2. Wendy Holdenerová (SUI) 1088 b.
3. Viktoria Rebensburgová (GER) 977 b.
4. Sofia Goggiaová (ITA) 958 b.
5. Tina Weiratherová (LIE) 887 b.
6. Petra Vlhová (SVK) 864 b.
...
61. Ester Ledecká (CZE) 101 b.
102. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) 22 b.
114. Gabriela Capová (CZE) 12 b.
118. Kateřina Pauláthová (CZE) 8 b.
119. Martina Dubovská (CZE) 7 b.
128. Barbara Kantorová (SVK) 3 b.
1. Wendy Holdenerová (SUI)
2. Nina Haver-Løsethová (NOR)
3. Katharina Gallhuberová (AUT)
4. Petra Vlhová (SVK)
5. Bernadette Schildová (AUT)
6. Mikaela Shiffrinová (USA)
7. Frida Hansdotterová (SWE)
8. Chiara Costazzová (ITA)
9. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
10. Denise Feierabendová (SUI)
11. Irene Curtoniová (ITA)
12. Michelle Gisinová (SUI)
13. Lena Dürrová (GER)
14. Katharina Truppeová (AUT)
15. Marina Wallnerová (GER)
16. Erin Mielzynská (CAN)
17. Katharina Liensbergerová (AUT)
18. Maren Skjøldová (NOR)
19. Estelle Alphandová (SWE)
20. Ana Buciková (SLO)
21. Carmen Thalmannová (AUT)
22. Maruša Ferková (SLO)
23. Federica Brignoneová (ITA)
24. Meta Hrovatová (SLO)