New Jersey – Carolina 4:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:4 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 3:2 (po pr.) | Nashville – Minnesota 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Boston 5:4 (2:1 po s.n.)
Dallas – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Edmonton – Columbus 3:7 (kon.) | Vancouver – Anaheim 4:1 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Středa 28.03.2018, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Ode mne je to pro dnešní den již vše. Děkuji vám za pozornost při sledování přenosu a u některého dalšího zase na počtenou. (05:28:45)

Radek Faksa tedy korunoval velmi dobré utkání nejen gólem, ale nakonec i ziskem ocenění pro třetí hvězdu zápasu. Dallas doma před 17 247 diváky a za účasti i českého čárového rozhodčího Libora Suchánka vítězí po prodloužení 3:2 a ještě živí svou skomírající šanci na účast ve vyřazovacích bojích NHL v sezóně 2017/2018.

3. Radek Faksa (DAL) 1+0

Tyler Seguin se tedy dočkal v utkání dvou asistencí a připsal si tak 500. kanadský bod v kariéře! Blízko svého milníku v NHL je Petr Mrázek, kterému zase chybí již jen necelá dvě utkání do 10 000 odchytaných minut v NHL!

60:40 Alexandr RADULOV - 3:2

60:40
    Dallas právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Klingberg poslal dlouhý pas napříč celou ledovou plochou na útočnou modrou, kde byli zcela za obranou Seguin i Radulov! Prvně jmenovaný převzal kotouč a následnou asistencí ALEXANDRU RADULOVOVI si připisuje 500. kanadský bod v NHL v kariéře! Radulov bez problémů trefil za zcela bezmocného Mrázka, který souboj proti dvěma nehlídaným forvardům prohrál. Asistence: Tyler Seguin a John Klingberg.

60:26
    Mrázek vychytal v těžkém zákroku Radulova, na druhé straně zase točil kotouč kolem branky Vondráček.

60:01

Flyers nakonec vyhráli statistiku střelby poměrně jednoznačně 33:21, ale na góly je skóre 2:2.

Čeká nás tedy prodloužení a v něm tedy samozřejmě hra třech proti třem. Tak co, dočkáme se branky před koncem nastavení nebo se budeme těšit i na samostatné nájezdy?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    A ještě MacDonald si sjel na modrou s vysokým nápřahem, ale netrefil puk!

59:38
    Voráček pálí mimo tyče.

59:25
    Ještě zákrok Mrázka proti střele Johnse.

58:54
    A zahrozili i domácí, Radulov se snažil proháčkovat až před Mrázka, ale v poslední chvíli o puk přišel.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 11. Faksa (Roussel, Hamhuis), 31. B. Ritchie (Radulov, Seguin), 61. Radulov (Seguin, J. Klingberg) – 17. Konecny (Gostisbehere, Giroux), 23. Provorov (Simmonds, Gostisbehere)

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – Dickinson, Spezza (A), Elie.
    Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Read.

Rozhodčí: Morton, Watson – Nansen, Suchánek

Diváci: 17247