New Jersey – Carolina 4:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:4 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 3:2 (po pr.) | Nashville – Minnesota 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Boston 5:4 (2:1 po s.n.)
Dallas – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Edmonton – Columbus 3:7 (kon.) | Vancouver – Anaheim 4:1 (kon.)
Dallas Stars
3:2 (1:1, 1:1, 0:0 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Středa 28.03.2018, 02:40 • American Airlines Center, Dallas • NHL
    45:13 Vyloučení - Stephen Johns

45:13
    Domácí musí do čtyř, sekerou se provinil Stephen Johns a Flyers mohou odpočinout od defenzivních činností, kterých v posledních minutách měli až moc.

40:00
    Tak nakonec se sirénou ještě dvojí vyloučení. Oba kohouti, tedy jak Mattias Janmark (DAL), tak Wayne Simmonds (PHI) dostávají dvouminutové tresty za hrubost.

29:52
    A domácí budou hrát přesilovou hru. Andrew MacDonald vyhodil kotouč mimo ledovou plochu, aniž by se puk otřel o mantinel. Dostává dvě minuty za zdržování hry a Stars mají možnost srovnat skóre.
    05:31 Vyloučení - Kari Lehtonen

05:31
    A přesilovku si zahraje i Philadelphia, Lehtonen dostává dvě minuty za podražení Konecnyho.

01:22
    Ivan Provorov dostává dvě minuty za hákování Jamie Benna. Dallas dostává hned v úvodu zápasu výhodu přesilové hry.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 11. Faksa (Roussel, Hamhuis), 31. B. Ritchie (Radulov, Seguin), 61. Radulov (Seguin, J. Klingberg) – 17. Konecny (Gostisbehere, Giroux), 23. Provorov (Simmonds, Gostisbehere)

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – Dickinson, Spezza (A), Elie.
    Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Read.

Rozhodčí: Morton, Watson – Nansen, Suchánek

Diváci: 17247