New Jersey – Carolina 4:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:4 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 3:2 (po pr.) | Nashville – Minnesota 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Boston 5:4 (2:1 po s.n.)
Dallas – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Edmonton – Columbus 3:7 (kon.) | Vancouver – Anaheim 4:1 (kon.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Klingberg poslal dlouhý pas napříč celou ledovou plochou na útočnou modrou, kde byli zcela za obranou Seguin i Radulov! Prvně jmenovaný převzal kotouč a následnou asistencí ALEXANDRU RADULOVOVI si připisuje 500. kanadský bod v NHL v kariéře! Radulov bez problémů trefil za zcela bezmocného Mrázka, který souboj proti dvěma nehlídaným forvardům prohrál. Asistence: Tyler Seguin a John Klingberg.

57:48
    Na jedné straně kryl Mrázek Faksovu střelu, na druhé zahrozili Konecny i Giroux, ale Lehtonen je pozorný!
    51:09 Rána do masky Lehtonena

51:09
    Mezi kruhy se dostal do koncovky Brandon Manning a obránce Flyers označil svým projektilem masku Kari Lehtonena!
    47:14 Lehtonen na poslední chvíli vyráží betonem kotouč

47:14
    Lehtonen nakonec v posledních vteřinách oslabení pochytal obrovské šance hostů a znovu zachránil Dallas od inkasované branky! Hlavně Lindblom zakončoval ve velmi slibné pozici!
    45:13 Vyloučení - Stephen Johns

45:13
    Domácí musí do čtyř, sekerou se provinil Stephen Johns a Flyers mohou odpočinout od defenzivních činností, kterých v posledních minutách měli až moc.
    42:53 Obrovské šance Dallasu

42:53
    Skvělé Mrázkovy zákroky proti domácím, kteří měli několik velkých šancí, hlavně Radulov a Benn byli blízko vedoucí brance!

40:52
    Flyers vstoupili do třetí třetiny hodně aktivně a Lehtonen se musel činit proti střelám Girouxe, Provorova, Couturiera a nakonec Patricka! Těžkými zákroky ale udržel nerozhodný stav!

40:00
    Tak nakonec se sirénou ještě dvojí vyloučení. Oba kohouti, tedy jak Mattias Janmark (DAL), tak Wayne Simmonds (PHI) dostávají dvouminutové tresty za hrubost.
    38:54 Tyčka po střele Tylera Seguina

38:54
    Seguin trefuje tyčku z prostoru nad kruhy!

38:14
    Obrovský závar před Lehtonenem, který kryl střelu Gostisbeherea i další pokusy Girouxe a Couturiera, ale nakonec domácí těžkou chvíli přežili!

32:48
    Lehtonen si připisuje těžký zákrok po střele Simmondse, který na hranici brankoviště poslal ránu po přihrávce zpoza branky! Lehtonen teď skvělým zákrokrem drží svůj tým!

31:26
    Naopak po chybné rozehrávce mohl zakončovat Valtteri Filppula, jeho rána ale končí ve výstroji Lehtonena!
    30:11 Brett RITCHIE - 2:2

30:11
    A je znovu vyrovnáno! Domácí sehráli rychlou kombinaci, kdy Alexandr Radulov posílal kotouč na Petra Mrázka. Český brankář v zákroku neuspěl proti BRETTU RITCHIEMU, který ze vzduchu sklepl puk za záda gólmana Flyers! Využitá přesilovka. Asistence: Alexandr Radulov a Tyler Seguin.

29:52
    A domácí budou hrát přesilovou hru. Andrew MacDonald vyhodil kotouč mimo ledovou plochu, aniž by se puk otřel o mantinel. Dostává dvě minuty za zdržování hry a Stars mají možnost srovnat skóre.

28:57
    Lehtonen se musel mít na pozoru proti střele Weala, který z ostrého úhlu nepříjemně nahodil na branku Dallasu!
    22:03 Ivan PROVOROV - 1:2

22:03
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A Flyers otáčejí skóre! IVAN PROVOROV dostal dobrou zpětnou přihrávku od Simmondse a pak přesně trefil volný prostor Lehtonenovy branky! Asistence: Wayne Simmonds a Shayne Gostisbehere.

18:41
    Lehtonen musel zasahovat po obrovské chybě v obraně, ale nakonec teď brankář Dallasu podržel svůj tým, když vychytal Simmondse!
    16:51 Travis KONECNY - 1:1

16:51
    A je vyrovnáno! TRAVIS KONECNY si vybruslil s pukem na holi skrze celé pásmo domácích, aby pak střelou tahem propálil Lehtonena! Asistence: Shayne Gostisbehere a Claude Giroux.

13:04
    Na druhé straně naopak odmítl vyrovnání Travis Konecny, který stejně jako domácí Faksa nezakončil v dobré střelecké pozici přesně a míjí branku Lehtonena!

12:46
    Faksa mohl přidat druhý gól v zápase, ale minul branku!
    10:50 Radek FAKSA - 1:0

10:50
    Stars otevírají skóre utkání! RADEK FAKSA u tyče branky Petra Mrázka dokázal dostat kotouč přes výstroj českého brankáře do sítě a domácí tak vedou 1:0! Asistence: Antoine Roussel a Dan Hamhuis.

05:49
    Simmonds se objevil u puku na hranici brankoviště, ale ve velmi dobré pozici minul z dorážky!
    05:31 Vyloučení - Kari Lehtonen

05:31
    A přesilovku si zahraje i Philadelphia, Lehtonen dostává dvě minuty za podražení Konecnyho.
    03:42 Tyčka po střele Jamieho Benna

03:42
    Cinká tyčka za Mrázkem, střela tahem od Jamie Benna skončila na pravé tyči českého brankáře!

01:22
    Ivan Provorov dostává dvě minuty za hákování Jamie Benna. Dallas dostává hned v úvodu zápasu výhodu přesilové hry.
    01:22 Šance Dallasu a následný faul Provorova

01:22
    První velká šance utkání a Mrázek kryje střely Klignberga i Seguina! Ale co víc, bude se poprvé v zápase vylučovat.

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 11. Faksa (Roussel, Hamhuis), 31. B. Ritchie (Radulov, Seguin), 61. Radulov (Seguin, J. Klingberg) – 17. Konecny (Gostisbehere, Giroux), 23. Provorov (Simmonds, Gostisbehere)

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Lindell, J. Klingberg (A), Hamhuis, Pateryn, Methot, Johns – Ja. Benn (C), Seguin (A), Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, D. Shore, B. Ritchie – Dickinson, Spezza (A), Elie.
    Philadelphia Flyers: Mrázek (Lyon) – Provorov, Gostisbehere, Sanheim, MacDonald (A), Manning, Gudas – Giroux (C), Couturier, Konecny – Lindblom, Patrick, Voráček – Weal, Filppula, Simmonds (A) – Lehterä, Laughton, Read.

Rozhodčí: Morton, Watson – Nansen, Suchánek

Diváci: 17247