HBC Prachatice
3:2 (2:0, 1:1, 0:1) Stav série: 1:1
HBC Svítkov Stars Pardubice
Pátek 30.03.2018, 19:00 • Highlanders aréna • Play-off 1. Ligy • Osmifinále

Svítkov byl v posledních minutách silně nedisciplinovaný a připravil se tak o možnost vyrovnání. Já se na vás budu těšit zítra ve 14:00 (20:46:03)

44:15
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Šaršok – 2 min., podražení).

43:59
    Hosté si berou Time.

43:50
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Pelikán – 2 min., sekání).

42:14
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (waber – 2 min., nedovolené bránění).

41:30
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Bureš – 2 min., faul loktem).

37:09
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Hlavsa – 2 min., sekání).

36:14
    Svítkov právě vstřelil branku! Po tlaku v útočné třetině se první k odraženému míčku dostal Král a vystřelil Čapkovi nad beton.

33:40
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Filip – 2 min., podražení).

Horalové pokračují v tlaku na soupeřovu branku.

V této třetině ovšem přebírají začáteční tlak Horalové.

30:01

30:00

29:56
    Prachatice právě vstřelily branku! Po chybě hostů se prosazuje Korous.

25:23
    Svítkov právě vstřelil branku! Po chybě domácích se prosadil ze samostatného úniku Pelikán.

22:26
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Hlavsa – 2 min., podražení).

21:25
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Květoň – 2 min., hákování).

zimi_3

Branky a nahrávky: 10. Válek (Švácha), 12. Šaršok (Korous), 30. Korous – 26. Pelikán (Večerník), 37. Král (Černický, Waber)

HBC Prachatice: Vít, Pixa