HBC Svítkov Stars Pardubice
Sobota 31.03.2018, 14:00 • Highlanders aréna • Play-off 1. Ligy

Prachatice zápas zvládli a uvidíme je ve čtvrtfinále. (15:48:53)

43:11
    Prachatice právě vstřelily branku! Po proběhnutí obranou dává Korous na 5:2. Zametl do prázdné brány, když hosté zkoušeli hrát v 6.

42:52
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Květoň – 2+2 min., vysoká hůl).

Prachatice se dokázali ubránit a zkouší pozlobit hostující svatyni.

Svítkov pokračuje v obrovském tlaku na Pixu.

37:20
    Domácí si berou Time.

36:28
    Svítkov právě vstřelil branku! Z tlaku před brankou se prosazuje Waber.

Hosté se snaží zvrátit výhru na svou stranu.

34:31
    Prachatice právě vstřelily branku! Po nahození od modré pouze Turek nastavil svou hůl a bez problémů dopravil míček za záda brankáře.

Probíhají souběžné tresty.

33:18
    Vyloučení v týmu HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice (Bureš – 2 min., hrubost).

33:18
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Šaršok – 2 min., hrubost).

Nad Prachaticemi se ze začátku třetiny stahují mračna a vyloučení Sittera domácím situaci ještě zhoršuje.

31:37
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Sitter R. – 2 min., vysoká hůl).

31:34
    Přichází sporný moment u Pixovy branky, rozhodčí však rozpažil ruce a branka platit nebude.

30:01

Druhá třetina patřila Prachaticům, ale nelze opomenout pár těžkých střel, které musel zvládnout brankář domácích Pixa.

30:00

zimi_3

Branky a nahrávky: 11. Bárta (Turek), 18. Korous (Zavřel), 28. Sitter J. (Šaršok, Bušek), 35. Turek (Květoň, Sitter R.), 44. Korous – 14. Waber, 37. Waber (Král)

HBC Prachatice: Pixa, Holub