Kladno – Kert Park Praha 2:4 (kon.) | Ústí n/L – Sudoměřice 5:2 (kon.) | Letohrad – Hr. Králové 1:0 (kon.)
Plzeň – Most 2:3 (0:1 po s.s.) | Pardubice – Rakovník 5:3 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
SK Sudoměřice
Sobota 31.03.2018, 13:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 19. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů z CROSSDOCK Extraligy hokejbalu. (14:41:36)

Utkaní je u konce a domácí tým i připisuje tři body do vyrovnané tabulky. Ze začátku třetí třetiny to vypadalo na drama, ale branka Lukáše Soukupa se ukázala jako klíčová a definitivně zlomila odpor Sudoměřic, které ale zápas za stavu 3:0 pro Elbu nezabalily a sympaticky zdramatizovaly utkání. Střely na branku ve třetí třetině 7:6 (37:14).

44:54
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ani další akce se hostům nepovedla a z protiakce uklízí míček do prázdné branky PETR MICHAJLIČENKO. Asistence: Jan Langthaler, Richard Peschout.

44:27
    Dostanou se do něj až nyní, když Langthaler zahrál na zakázané uvolnění.

44:10
    Domácí tým skvěle brání modrou čáru a nepouští hosty do pásma.

43:23
    Grufík na střídačce a hosté to zkusí v šesti!

43:22
    Oddechový čas pro hosty.

Dnešnímu zápasu přihlíží 69 diváků.

43:02
    Během ohlášení posledních dvou minut třetí třetiny ukončil Jonáš Grufík tlak Elby DDM lapačkou.

42:01
    Sudoměřice se nadechují k závěrečnému náporu, nyní musel mít Banda v pozoru své betony.

41:06
    Míček je u Kváše za domácí brankou, viditelně už nikam příliš nespěchá.

39:48
    Soukup u mantinelu obešel obránce, řítil se vstříc brance, ale na poslední chvíli ho doběhl druhý bek a zamezil šanci.

39:03
    Tlak třetí ústecké formace ukončil semafor Grufíka, kterým lapil střelu Gruse.

38:16
    Banda raději přikryl míček před Franěm, který měl k němu nejblíže z dobíhajících hráčů.

37:29
    Na zemi zůstává ležet domácí Kváš, který byl zasažen do citlivých míst. Nakonec se doplazil na střídačku a hra může pokračovat.

36:47
    Pilař utekl do brejku, Grufík situaci skvěle vyhodnotil a vypíchl míček hokejkou. Z druhé vlny Bímovi míček sjel z čepele a také nebyl přesný.

36:28
    Ústí je najednou jako polité živou vodou a všude jsou dříve.

Jan Melicher

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Červinka (Langthaler, Soukup), 9. Gottfried (Peschout), 17. Pilař (Bím, Kváš), 36. Soukup (Štěpánek), 45. Michajličenko (Langthaler, Peschout) – 28. Štefek (Chovanec), 32. Tóth D.

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Bím, Červinka, Gottfried,Grus, Haken, Jirava, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Peschout, Pilař, Poláček,Poulíček, Růžička, Soukup, Štěpánek, Smolík
    SK Sudoměřice: Grufík (Lindner) – Studénka, Tóth M., Hübl, Tóth D., Kudláč, Toman, Fraňo, Kaluža, Štefek, Hujsa, Netěšil, Pichler, Kmenta, Hájek, Chovanec

Rozhodčí: Gráca, Danylec