Mattersburg – Rapid 2:4 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:4 (1:4)
SK Rapid Vídeň
Neděle 01.04.2018, 16:30 • Pappelstadion, Mattersburg • Rakouská Bundesliga • 28. kolo

To je ode mě z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování. Věřím, že jste si na branky bohaté utkání užili a přeji vám hezký zbytek neděle. (18:30:53)

Máme za sebou další ze skvělých zápasů rakouské nejvyšší fotbalové soutěže. Rapid Vídeň v něm potvrdil svoji kvalitu a o své výhře rozhodl v prvním poločase, kdy v rozmezí dvaceti minut vstřelil čtyři branky.
    Zbytek zápasu si Rapid víceméně zkušeně pohlídal. Svému soupeři dovolil vstřelit gól do šatny v úplném závěru prvního poločasu a podruhé Mattersburg skóroval až pět minut před koncem zápasu.
    Rapid se tímto vítězstvím posunul na třetí pozici ligové tabulky. Naopak pro domácí touto prohrou zřejmě definitivně zhasla šance na umístění se příčkách, zajišťující pro příští ročník poháry.
    Dvougólovým výkonem se dnes blýskl hostující Thomas Murg.

90+5

90+2
    Velká šance domácích na snížení! Z levé strany přilétl do vápna hostů ideální centr, do kterého se hlavou položil Okugawa. Jeho střela však o centimetry míjí levou tyč hostující branky.

90
    Žádná šance z něj však nevznikla, domácí ho nerozehráli vůbec dobře.

89
    Julius Ertlthaler vybojoval v souboji s Höllerem pro domácí rohový kop.

87
    Na Murgův centr ze strany na zadní tyči nedosáhl ideálním způsobem Schwab a zakončuje jen mimo branku.

86
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    Snížení domácích přichází pravděpodobně pozdě. MASAJA OKUGAWA si skvěle pustil přihrávku od Prevljaka kolem bránícího hráče, udělal kličku brankáři a střílí míč do odkryté branky.

84
    Centrovaný míč k penaltovému puntíku však obraně problémy nenadělal a je odhlavičkován ven z vápna.

83
    Hosté umě kombinují na levé hřiště a po faulu Jana budou rozehrávat přímo kop ze slibné pozice.

81
    Nedeljko Malic byl v souboji pozdě, musel si pomoct faulem a vidí zaslouženě žlutou kartu.

80
    Krásná střela nového muže na hřišti Andrease Kuena orazítkovala spojnici branky Markuse Kustera. Stalo se tak tomu po brejkové akci hráčů Rapidu.

78
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Joelinton, přichází Andreas Kuen.

76
    Rukou nyní v pokutovém území zahrál také domácí Michael Lechner, ani v tomto případě se penalta nepíská.

75
    Boli Bolingoli-Mbombo je ošetřován po zákroku Thorstena Mahrera.

73
    Z následného rohu se míč odrazil od ruky jednoho z bránících hráčů. Podobné zákroky rukou se však dle současného pojetí pravidel nepískají a domácí se rozčilují zbytečně.

72
    Domácí rychle rozehráli volný přímý kop na Michaela Lechnera, proti kterému musel předvést pohotový zákrok hostující brankář.