Vancouver – Columbus 5:4 (po pr.) | Toronto – Winnipeg 1:3 (kon.) | Pittsburgh – Montreal 5:2 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 4:3 (kon.) | Carolina – NY Rangers 1:2 (kon.) | Nashville – Buffalo 4:7 (kon.)
Dallas – Minnesota 4:1 (kon.) | Arizona – St. Louis 6:0 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:2 (kon.)
Vegas – San Jose 3:2 (kon.) | Philadelphia – Boston 4:3 (po pr.)

Dallas právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! TYLER SEGUIN se dostal k puku a přes celé kluziště jej posílá do opuštěné branky Minnesoty! Vstřelil tak svůj 40. gól v této sezóně a Dallas i tentokrát doma vyhraje v souboji s Minnesotou. Bez asistence.

57:59
    Teď již Minnesota je v útočném pásmu a Dubnyk na střídačce, startuje power-play Wild!

54:40
    Tak pozor! Další šance pro hosty! Antoine Roussel dostává dvě minuty za zdržování hry, když kotouč končí mimo ledovou plochu! Dnes již Minnesota jednu početní výhodu využila, dočká se druhé trefy? A my dramatického závěru zápasu?

54:26
    Ryan Murphy minul branku!

51:48
    A na druhé straně mohl znovu dorážet do prázdné branky Coyle, ale minul! Další jeho pokus pak zlikvidoval včas bránící Klingberg! Obrovské šance na obou stranách a momentálně nám zápas opravdu graduje!

51:16
    Gemel Smith trefuje tyčku branky Devana Dubnyka!

49:35
    Hosté měli na dosah druhou trefu, ale Nino Niederreiter nezametl skákající kotouč do prázdné branky domácího celku!

46:44
    Další těžký zákrok Lehtonena, tentokrát u toho byl jako autor střely jeho krajan Mikko Koivu. Kotouč následně opouští ledovou plochu a dochází na další komerční přestávku.

42:04
    Minnesota pokračuje v obrovském tlaku a nebyla daleko od snížení na rozdíl jediné branky! Staal však minul, Brodinovu střelu zase Lehtonen pokryl a pak další Staalův pokus skončil znovu vedle!
    41:29 Zach PARISE - 3:1

41:29
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Tak přece se Minnesota dočkala! Mikael Granlund předával napříč pásmem kotouč, který přesně trefil sjíždějící si ZACH PARISE a rodák z Minneapolis trefuje přesně za záda zatím stoprocentního Lehtonena. Asistence: Mikael Granlund a Jonas Brodin.
    40:19 Radek FAKSA - 3:0

40:19
    A místo, aby se Minnesota snažila zvrátit průběh utkání, tak ve vlastním oslabení po sérii fatálních chyb inkasuje! Nejprve ve středním pásmu ztratil kotouč Murphy, puk převzal Tyler Pitlick a na něj se u mantinelu nalepili hned čtyři domácí hráči! Tím získal prostor před brankou RADEK FAKSA, který zakončil přesně do šibenice. Asistence: Tyler Pitlick.
    39:45 Vyloučení - Remi Elie

39:45
    A hosté si zahrají přesilovou hru, pravděpodobně dělenou přestávkou. Remi Elie dostává dvě minuty za držení protihráče.

37:33
    Teď Lehtonen podržel svůj tým, další šanci měl prostřednictvím teče na hraně brankoviště Winnik! Ale stav 2:0 trvá!
    31:53 Vyloučení - Devan Dubnyk

31:53
    A pozor, Devan Dubnyk dostává dvě minuty za nedovolené bránění Devina Shorea, trest odsedí Jordan Greenway.

31:49
    A podstatně nebezpečnější jsou momentálně domácí, Elie se proklestil do šance, ale jeho pokus Dubnyk s vypětím všech sil vykryl!

30:32
    Tyler Seguin se ocitl v obrovské šanci, ale sám proti Dubnykovi minul branku!
    28:00 John KLINGBERG - 2:0

28:00
    Jenže domácí z nenápadné akce odskakují do vedení 2:0! Ztráta kotouče ve středním pásmu se stala osudná, Seguin ihned otočil hru, předal na druhé křídlo Bennovi. Od něj pak převzal puk JOHN KLINGBERG, jehož střela z mezikruží propadla kolem lapačky Devana Dubnyka do branky. Asistence: Jamie Benn a Tyler Seguin.
    22:08 Šance Alexandra Radulova

22:08
    Další šance Radulova, který měl ještě po pravé ruce spoluhráče. Nakonec se ruský hokejista rozhodl zakončit sám, ale Dubnyk si s jeho zakončením poradil!

17:19
    Dvě obrovské šance Minnesoty, ale domácí drží čisté konto! Nejprve Lehtonen vychytal Erikssona Eka, následně Dumba přestřelil! Minnesota ale byla velmi blízko vyrovnání!
    14:32 Vyloučení - Alexandr Radulov

14:32
    Poměr sil se srovná, Alexandr Radulov dostává dvě minuty za hákování.
    13:59 Vyloučení - Nate Prosser

13:59
    Další komplikace pro Minnesotu. Radek Faksa se tlačil mezi Seelera a Prossera a druhý jmenovaný strčil hokejku pod brusli českého útočníka, čímž se dopustil podražení. Přesilovka pro Dallas.
    12:49 Jason SPEZZA - 1:0

12:49
    Domácí jdou do vedení po rychlém kontru. První výpad ještě nevyšel, pak ale přišla další průniková přihrávka z do útočného pásma, kterou Radulov předal na JASONA SPEZZU, který se štěstím, ale přece jen protlačil puk za záda Devana Dubnyka. Asistence: Alexandr Radulov a John Klingberg.

10:11
    Na malou chvíli se rýsovala velká šance před Mattem Cullenem, ale zakončení do prázdné branky se nekonalo, včas mu domácí hráči kotouč z hole vypíchli!

06:33
    Nick Seeler dostává dvouminutový trest za hrubost, kterou se provinil v souboji s Tylerem Seguinem. Po komerční přestávce začne přesilovka Dallasu Stars.

01:51
    První velká šance Dallasu Stars, Seguin vypálil a k dorážce se ještě tlačil Jamie Benn, ale Devan Dubnyk byl pozorný!

Jaroslav Svoboda

Branky a nahrávky: 13. Spezza (Radulov, J. Klingberg), 28. J. Klingberg (Ja. Benn, Seguin), 41. Faksa (Pitlick), 60. Seguin – 42. Parise (Mikael Granlund, Brodin)

Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Methot, J. Klingberg, Hamhuis, Pateryn, Lindell, Honka – Ja. Benn, Seguin, Radulov – Roussel, Faksa, Pitlick – Janmark, Spezza, G. Smith – Elie, D. Shore, B. Ritchie.
    Minnesota Wild: Dubnyk (Stalock) – Suter, Dumba, Brodin, R. Murphy, Seeler, Prosser – Zucker, E. Staal, Mikael Granlund – Parise, M. Koivu, Niederreiter – Greenway, Cullen, Coyle – Winnik, J. Eriksson Ek, M. Foligno.

Rozhodčí: McIsaac, Peel – Nowak, Devorski

Diváci: 18532