Písek – Prešov 28:33 (kon.) | Veselí n/M – Poruba 21:22 (kon.) | Olomouc – Bánovce 32:27 (kon.)
Michalovce – Zlín 41:30 (kon.) | Šaľa – Slavia 20:20 (kon.)
SHK Veselí n.M.
21:22 (8:9)
DHC Sokol Poruba
Sobota 07.04.2018, 17:00 • Veselí nad Moravou • MOL liga žen • 24. kolo
    59
    Rechtorisová dává branku, Poruba vede opět o jeden gól. (21:22)
    58
    Eva Veselková proměnila sedmičku a vyrovnává. (21:21)
    58
    Rechtorisová dává branku, Poruba vede o jeden gól. (20:21)
    56
    Revajová vyrovnává stav zápasu. (20:20)

54
    Olšovská otočila hru na Novotnou, která z křídla mířila na vzdálenější tyč, nastřelila však konstrukci branky. (20:19)
    53
    Vinklárková se prosadila na brankovišti a po jejím gólu aplaudovala celá hala. (20:19)
    52
    Eva Veselková vyrovnává stav zápasu 19:19. (19:19)

52
    Dagmar Lukšíková byla bráněna při střelbě nedovoleně a Veselí bude házet sedmičku. (18:19)
    51
    Olšovská na to reaguje brankou a opět je to jen o jeden. (18:19)
    51
    Andrýsková se prosmýkla kolem Olšovské a dává branku. (17:19)
    50
    Jana Šustková s přispěním teče hostující hráčky, dostala míč mezi nohy nic netušící Mácalové. (17:18)
    49
    Dagmar Lukšíková se prosadila přes hostující obranu a dává branku v oslabení. (16:18)

48
    Veselková faulovala a už podruhé za to pyká dvouminutovým trestem. (15:18)
    47
    Eva Minarčíková z pozice spojky dává gól. (15:18)

46
    Soldánová mohla vstřelit z protiútoku branku, chtěla přelobovat Mácalovou, ale ta jí její pokus vystihla. (15:17)
    46
    Eva Veselková ze sedmičky přelobovala Roháčkovou a snižuje na rozdíl dvou gólů. (15:17)
    45
    Michaela Konečná z útoku Poruby dává sedmnáctou branku. (14:17)
    44
    Eva Veselková nejprve naznačila střelu, čímž oklamala hostující obranu a poté se prosadila přes Mácalovou. (14:16)
    44
    Veronika Andrýsková gólem dává vedení Poruby o tři branky, domácí kouč na to reaguje oddychovým časem. (13:16)

43
    Eva Veselková nepřekonala brankářku Mácalovou, když ta balon vyrazila mimo svatyni. (13:15)
    42
    Silvie Polášková měla přesnou ruku a střelou k tyči dostala míč za záda Lekešové. (13:15)
    41
    Eva Minarčíková obrací vedení na stranu hostí, Poruba hrála bez gólmanky, jelikož má vyloučenou Desortovou. (13:14)
    41
    Panenky se prosadily při početní výhodě, Soldánová prostřelila Mácalovou. (13:13)

40
    Stejná hráčka je vyloučená na dvě minuty za faul na Novotnou. (12:13)
    40
    Eliška Desortová je zatím ze sedmimetrových hodů stoprocentní. (12:13)
    38
    Mária Revajová zužitkovala rychlý kontr a je opět vyrovnáno. (12:12)
    37
    Eliška Desortová z levého části hřiště prostřelila Lekešovou. (12:11)
    36
    Eva Veselková proměnila sedmičku a Panenky opět vedou o dva góly. (12:10)
    36
    Rechtorisová z rychlého protiútoku vyrovnává. (11:10)

35
    Olšovská musela střílet, jinak by sudí zapískali pasivitu domácímu celku, Mácalová rukou balon vyrazila. (11:9)

35
    Desortová vystřelila ze středu hřiště, Lekešová však byla namístě a balon nohou vykopla. (11:9)
    34
    Veselí se ve druhém poločase probudilo, vyhrává ho 3:0 a získává tak vedení zpět na svoji stranu. (11:9)
    33
    Nikol Soldánová po kombinaci se prosazuje z křídla na vzdálenější tyč. (10:9)
    32
    Tak se i stalo, Dagmar Lukšíková se s tím nemazala a vyrovnala na 9:9. (9:9)

29
    Michaela Konečná je vyloučena na dvě minuty. (8:9)

29
    Polášková vystřelila z prostoru před brankovištěm, míč mířil do šibenice a Lekešová jej dokázala vytáhnout mimo branku. (8:9)
    28
    Jana Šustková proskočila obranou Poruby a dává po dlouhé době gól domácího celku. (8:9)
    27
    Eliška Desertová proměnila sedmičku a Poruba vede o dvě branky. (7:9)

25
    Eva Veselková je vyloučena navíc na dvě minuty. (7:8)

24
    Rechtorisová šla sama na Lekešovou, ale ta opět předvedla výborný zákrok a míč chytla. (7:8)

22
    Eva Veselková je napomínána žlutou kartou. (7:8)

21
    Veronika Andrýsková faulovala Veselkovou do tváře a je podruhé vyloučena na dvě minuty. (7:8)
    20
    Poruba poprvé v zápase vede, zasloužila se o to Veronika Andrýsková. (7:8)
    18
    Minarčíková opět z rychlého protiútoku vyrovnává, překonala Lekešovou k levé tyči. (7:7)
    16
    Rechtorisová šla do úniku sama na brankářku a své sólo proměnila. (7:6)
    16
    Z pravého křídla dává branku Rechtorisová, když přelobovala Lekešovou. (7:5)
    15
    Jana Šustková po kombinaci s Olšovskou si našla v obraně hostí místo a překonala brankářku. (7:4)
    14
    Poruba hrála bez brankářky a dokázala toho využít brankou Desortové. (6:4)

14
    Nikol Vinklárková viděla žlutou kartu. (6:3)
    13
    Jana Šustková proměňuje útok Veselí, a zužitkovává tak přesilovku. (6:3)

13
    Dagmar Lukšíková vypichla na polovině míč Andýskové, která ji musela faulovat a je vyloučena na dvě minuty. (5:3)
    12
    Kateřina Novotná je podruhé ze sedmimetrového hodu úspěšná. (5:3)

12
    Mária Revajová uviděla žlutou kartu a byla nařízena sedmička. (4:3)
    11
    Michaela Konečná dává z brankoviště branku, Lekešová neměla nárok. (4:3)
    11
    Nikol Vinklárková dává branku a domácí celek odskakuje na rozdíl dvou branek. (4:2)

10
    Také Porubě zvedli sudí ruku za pasivitu, Rechtorisová orazítkovala z dálky levou tyč veselské branky. (3:2)