Petřkovice – Líšeň 1:0 (kon.) | Hodonín – HFK Olomouc 6:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 1:2 (kon.)
Vyškov – Vel. Meziříčí 0:3 (kon.) | Mohelnice – Prostějov 0:4 (kon.) | Uh. Brod – Zlínsko 0:3 (kon.)
FK Hodonín
6:1 (4:0)
1. HFK Olomouc
Sobota 14.04.2018, 15:30 • Stadion U Červených Domků - J. Suka 41 (Hodonín) • Moravskoslezská fotbalová liga • 21. kolo

Ode mě je to tedy pro dnešek vše, přeji všem pěkný zbytek dne a zase někdy příště na počtenou!
    Kryštof Škodák (17:23:59)

Je dobojováno! Domácí borci nakonec utkání zvládli dotáhnout do vítězného konce, když vstřelili celkem 6 branek. K těm čtyřem z prvního pol. se ještě v 61. minutě prosadil navrátilec do sestavy Filip Žák. O čtyři minuty později se ještě zes trany Hodonína akrobaticky prosadil Lukáš Křivánek. Z hostující strany jen korigoval výsledek v 86. minutě Marek Banasik.

90

90
    V dnešním utkání se toho již více nestane, 3 body po právu zůstávají na jihu Moravy.

89
    Nakonec poslal přízemní centřík na Šturmu Petr Fojtík. Hra skončila v roho hřiště.

88
    Ještě jedna standardka pro Hodonín, exekutorem bude jeden z dvojice Paděra – Fojtík.

87
    Dnešnímu utkání přihlíží 316 platících diváků!

86
    HFK právě vstřelil branku!
    Hosté se dočkali čestného úspěchu, když se se štěstím prosadil z přímého kopu MAREK BANASIK. Hráč svou střelu poslal po zemi k protější tyči, Lupač se nestihnul přesunout – 6:1.

85
    Hosté si vybojovali přímý volný kop z pozice, ze které naprosto běžně padají branky. Kope Marek Banasik.

83
    Fojtík otočil hru směrem k Žákovi, kde byl hostující obránce, který jen zvedl míč do vzduchu a Mareš zkusil zakončení hlavou. Kubica si branku pohlídal.

80
    V první vážnější akci se octli hosté. Po centru do pokutového území Hodonína a špatném chytnutí míče v podaní Lupače se k takové polostřele dostal Patrik Voleský. Tato střela mířila nad Lupačovu branku.

79
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Křivánek, přichází Mareš.

77
    Stále hraje spíše Hodonín, který dnes hraje opravdu s chutí. Na hostujících hráčích je naopak znát, že se již těší na hvizd rozhodčího, který by ukončil utkání.

75
    Pavlo Dovhanyuk již oslavoval vstřelení branky. Radost mu však trochu zkazil zdvižený praporek pomezního rozhodčího, který znamená ofsajd. Hraje se dál za stavu 6:0 pro Hodonín.

74
    Domácí si nahrávají ve středu hřiště a příliš nepouštějí hosty k míči.

72
    Střídání v týmu FK Hodonín: ze hřiště odchází Sasín, přichází Dovhanyuk.

71
    Po odraženém nákopu nákopu před hostující branku se k míči dostal Křivánek, jehož střela mířila vysoko nad.

70
    Menší chaos před domácí brankou zastavil hvizd rozhodčího, který signalizoval ofsajd.

68
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Horka, přichází Drmola.

Kryštof Škodák

Branky: 20. Sasín, 22. Paděra, 24. Šturma, 32. Šturma, 61. Žák, 65. Křivánek – 86. Banasik

Karty:   12. Dabič (HFK)

FK Hodonín: Lupač – Suchý, Křivánek (79. Mareš), Paděra "C", Hesek, Novotný, Šturma, Opina (56. Žák), Fojtík, Cvijovič, Sasín (72. Dovhanyuk).
    Náhradníci: Petráš – Mareš, Kyselka, Žák, Dovhanyuk, Dekleva.

1. HFK Olomouc: Svoboda (34. Kubica) – Plesník, Antl, Horka "C" (68. Drmola), Šichor, Dabič (46. Schmidt), Banasik, Voleský, Seibert, Juráš, Vichta.
    Náhradníci: Kubica – Drmola, Spurný, Krejčí, Schmidt.

Rozhodčí: Machač Lukáš – Denev Alex, Nováček Ivo. Delegát: Rabušic Radek.

Diváci: 316 platících