Espanyol – Eibar 0:1 (kon.) | Valencia – Getafe 1:2 (kon.) | Real Madrid – Ath. Bilbao 1:1 (kon.)
Valencia CF
1:2 (0:1)
Getafe CF
Středa 18.04.2018, 19:30 • Estadio de Mestalla • Španělská LaLiga • 33. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, díky za pozornost a hezký zbytek večera. (21:32:46)

Fauly: 10:14

Zápas je minulostí a na Mestalle se zrodilo poměrně velké překvapení, když domácí Valencia prohrála s Getafe 1:2. Domácím se vůbec nepovedl první poločas, v něm nebyli vůbec nebezpeční. Naopak hosté hráli dobrý fotbal a svou jednu velkou šanci využili. Po chybě obrany Valencie se prosadil Loïc Rémy. Ve druhém poločase ke zlepšení hry Valencie nedošlo a znovu to byl Loïc Rémy, kdo statickou defenzívu favorita vytrestal, zvýšil už na 2:0. Domácí reagovali hned trojnásobným střídáním. To se v 69. minutě vyplatilo, když se prosadil přesnou střelou z otočky Rodrigo. Valencia ještě pomýšlela na obrat, jenže její šance zmrazil její vlastní kapitán Dani Parejo, který se nechal zbytečně za oplácení vyloučit. A tak se na výhře Getafe 2:1 už nic nezměnilo.

90+5

90+4
    Další dlouhý míč Valencie nemohl mířit na nikoho jiného než Zazu. Ten byl ale opět obránci Getafe dobře hlídán.

90+3
    Za zdržování hry dostal ještě žlutou kartu hostující Vitorino Antunes.

90+2
    Fajr obloučkem za obranu Molinu nenašel, Valencia tedy může znovu vyrazit na zteč,

90+2
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Amath Ndiaye, přichází Vitorino Antunes.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Na Solerův centr nedosáhl naskakující Zaza. Chybělo mu ale jen pár centimetrů.

89
    Damián Suárez ještě dostává žlutou kartu za faul zezadu na Guedese.

88
    Valencie nyní hraje o deseti, ale i tak se snaží kombinační hrou překonat rozestavený blok Getafe.

87
    Za předchozí faul dostává žlutou kartu také hostující Jorge Molina.

86
    Dani Parejo dostává červenou kartu za oplácení předchozího faulu na vlastní osobu.

85
    Centr od rohového praporku ze vzduchu sebral Vicente Guaita.

84
    Leandro Cabrera předvedl dobrý obranný zákrok, ale Valencie bude dál hrozit, protože bud kopat roh.

83
    Parejo našel na pravé křídle rozběhnutého Torrese, se kterým často spolupracuje. Jeho ostrý centr do vápna hosté odvrátili.

82
    Rohový kop Valencie byl zahraný do nebezpečného prostoru, ale nikdo z hráčů v bílých dresech nedokázal balón poslat na branku.

81
    Jaume Doménech si vyběhl daleko z branky a do rozehrávky Valencie se zapojuje v podstatě jako další stoper.