Ústí n/L – Kovo Praha 9:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
9:1 (4:0, 1:1, 4:0)
TJ Kovo Praha
Sobota 21.04.2018, 17:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off Extraligy staršího dorostu

Ode mne to pro dnešek bude vše a u dalších hokejbalových bitev napočtenou. (18:44:17)

A je tu konec série, která má až trochu nedůstojný konec. Kovo bylo dnes jasně horším týmem, první třetinu jasně tahalo za horší konec a jedině ve druhé třetině tohle utkání připomínalo souboj rovnocenných týmů. Ústí zaslouženě dnes vyhrálo a za postupem šlo od první minuty.

44:03
    Gnusin unikl Haluzovi a zkusil zakončení jednoruč, Rechtorik se překvapit nenechal.

43:01
    Střela Povýšila byla zblokována Ropem.

42:41

42:03
    Opolský nalezl před brankou Pátka, který svoje složité zakončení ze vzduchu nasměroval příliš nad branku.

41:46
    Ofsajd hostů.

41:23
    Kyclta rána od modré letí mimo branku.

40:41
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Haluza – 2 min., hrubost).

40:28
    Hruška na druhé straně z vrcholu kruhu, Blaho vymršťuje beton a míček jde do rohu.

39:51
    Po dlouhém čase v akce Rechtorik, který ohrozil dobrou střelou Šimon, ale Rechtorikova lapačka byla připravena.

38:28
    Na Krejčího čistě vyhraná buly a Blaho v akci.

38:24
    Zakázané uvolnění hostů.

37:39

36:24
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ TOMÁŠ si s trestným střílením poradil zkušeně a zvyšuje svůj střelecký účet utkání.

36:24
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Kyclt – Trestné střílení, krosček).

35:39
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Rechtorik O. – 2 min., sekání).

35:11
    Rychtář si doběhl vyhozený balonek a jen těsně minul branku.

Aleš Zuna

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Rop (Tomáš), 7. Tomáš (Dörner), 7. Krejčí (Půža), 9. Tomáš (Dörner), 23. Tomáš (Stupka, Giesel), 31. Stupka (Sedláček, Rop), 32. Rychtář (Dörner, Haluza), 33. Krejčí (Sedláček, Rechtorik O.), 37. Tomáš – 19. Šimon (Kyclt)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik T., Jalovecký – Čejka, Dörner, Giesel, Haluza, Hanzlík, Hruška, Krejčí, Popluhar, Půža, Rechtorik O.. Rop, Rychtář, Sedláček, Stupka, Tomáš, Jičínský, Kastner, Škurla
    TJ Kovo Praha: Dub, Blaho – Diviš,Gnusin, Hejma, Kyclt, Opolský, Pátek, Povýšil Svoboda, Šimon, Školud, Šteg J., Šteg V., Vaňura, Veselka, Solar, Stejskal

Rozhodčí: Jevhenij Danylec, Michal Pečený