Ústí n/L – Kovo Praha 9:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
9:1 (4:0, 1:1, 4:0)
TJ Kovo Praha
Sobota 21.04.2018, 17:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off Extraligy staršího dorostu

Ode mne to pro dnešek bude vše a u dalších hokejbalových bitev napočtenou. (18:44:17)

A je tu konec série, která má až trochu nedůstojný konec. Kovo bylo dnes jasně horším týmem, první třetinu jasně tahalo za horší konec a jedině ve druhé třetině tohle utkání připomínalo souboj rovnocenných týmů. Ústí zaslouženě dnes vyhrálo a za postupem šlo od první minuty.

44:03
    Gnusin unikl Haluzovi a zkusil zakončení jednoruč, Rechtorik se překvapit nenechal.

43:01
    Střela Povýšila byla zblokována Ropem.

42:41

42:03
    Opolský nalezl před brankou Pátka, který svoje složité zakončení ze vzduchu nasměroval příliš nad branku.

41:46
    Ofsajd hostů.

41:23
    Kyclta rána od modré letí mimo branku.

40:41
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Haluza – 2 min., hrubost).

40:28
    Hruška na druhé straně z vrcholu kruhu, Blaho vymršťuje beton a míček jde do rohu.

39:51
    Po dlouhém čase v akce Rechtorik, který ohrozil dobrou střelou Šimon, ale Rechtorikova lapačka byla připravena.

38:28
    Na Krejčího čistě vyhraná buly a Blaho v akci.

38:24
    Zakázané uvolnění hostů.

37:39

36:24
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JIŘÍ TOMÁŠ si s trestným střílením poradil zkušeně a zvyšuje svůj střelecký účet utkání.

36:24
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Kyclt – Trestné střílení, krosček).

35:39
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Rechtorik O. – 2 min., sekání).

35:11
    Rychtář si doběhl vyhozený balonek a jen těsně minul branku.

34:47
    Zakázané uvolnění domácích.

33:35
    Pátek pěkně mezi nohami připinkl míček na Šimona, ale v rozhodující chvíli mi míček sjel z hokejky a k zakončení ani nedošlo.

32:13
    Střídání v týmu TJ Kovo Praha: ze hřiště odchází Dub, přichází Blaho.

32:13
    Tohle už je exhibice. Matěj Sedláček si přihrál ADAMOVI KREJČÍMU, který prostřelil Duba.
    Asistence: Matěj Sedláček, Ondřej Rechtorik

31:53
    A je tu další branka. Sebastian Dörner předložil míček JANU RYCHTÁŘOVI, na které čekala již jen odkrytá branka.
    Asistence: Sebastian Dörner, Lukáš Haluza

30:35
    Matěj Sedláček předložil míček MARTINU STUPKOVI, který se svoji střelou mezi nohy nemýlil!
    Asistence: Matěj Sedláček, Radek Rop

30:01

Ve druhé třetině se nám vyrovnala hra. Kovo přidalo, zaslouženě vstřelilo i branku a zápas začíná dostávat play off tempo.

30:00

29:44
    Čejka hledal Haluzu, ale přihrávka ohrozila pouze Hrušku na střídačce.

29:31
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Solar – 2 min., nedovolené bránění).

28:43

28:40
    Gnusinova tvrdá střela letí mimo branku.

28:04
    Svoboda hledal před brankou Veselku, Rechtorik byl připraven.

27:45
    Kovu se podařilo zavést, ale jedna z přihrávek byla zblokována a míček letí mimo hrací plochu.

27:20
    Kovu se zatím nedaří zavést a akce opět končí u Půži.

27:00
    Půža vyhazuje.

26:43
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Rop – 2 min., vysoká hůl).

26:24

24:33
    Dörner po buly sebral balonek a proběhl s ním až do útočné třetiny. Vhazuje se po levici Duba.

24:24
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Škurla – 2 min., sekání).

23:23

22:19
    Martin Stupka si hrál s balonkem, počkal si na vhodnou chvíli a krosem našel JIŘÍHO TOMÁŠE, který prostřelil Duba!
    Asistence: Martin Stupka, Tomáš Giesel

21:54
    Diviš vyhazuje.

21:30
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Školud – 2 min., hrubost).

21:11
    Zblokovaná střela Pátka doskákala až k Rechtorikovi a bude se vhazovat.

20:55
    Kovo začíná kousat! Jan Veselka se objevil před Rechtorikem a trefuje tyč!

19:50

18:32
    Kovo Praha právě vstřelilo branku!
    PAVEL ŠIMON se dokázal ve vlastním oslabení prosadit střelou mezi betony a vrací Kovo do hry!
    Asistence: Jonáš Kyclt

17:50
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Povýšil – 2 min., sekání).

17:50
    Čejka se tlačil do zakončení, ale byl zastaven pouze za cenu faulu.

16:54

16:38
    Míček se konečně po několika soubojích ocitl ve hře a Stupka vyhazuje.

15:45
    Kovo zatím drží Ústí v pásmu, ale zatím nepřišla žádná střela.

15:01

První třetina vyzněla jednoznačně pro domácí. Mají mnohem více ze hry, šance zatím proměňují a skóre na tabuli je zasloužené. Pražané musí značně přidat, jestli si chtějí prodloužit sezonu.

15:00

14:54
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Krejčí – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Hejma – 2 min., hrubost).

14:05
    Krejčí opět unikl obraně hostů, tentokrát mu ale střela nesedla a ani netrefil branku.

13:53

13:28

13:04
    Tomáš pálil příliš vysoko.

12:19
    Rop se protáhl podél levého mantinelu, ale jeho střela skončila pouze v pupku Duba.

12:13
    Kovo ve čtyřech.

11:41
    Jičínský hledal před brankou jednoho ze svých spoluhráčů, ale nakonec míček skončil u Duba.

11:28
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Šimon – 2 min., sekání).

11:25
    Rechtorik si odstavil obránce a vystřelil, Dub připraven.

10:13
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Povýšil – 2 min., podražení).

10:01

08:45
    Jiří Tomáš vyvezl balonek z obranného pásma, obešel jednoho obránce, předal míček Sebastianu Dörnerovi, který mu míček vrátil a JIŘÍ TOMÁŠ už měl jednoduchou práci.
    Asistence: Sebastian Dörner

07:12
    Sedláček pálí od modré, ale chyběla mu přesnost.

06:58
    A je tu další branka! Jan Půža předal míček ADAMU KREJČÍMU, který proběhl až do útočné třetiny a prostřelil Duba v brance!
    Asistence: Jan Půža

06:19
    Klidnou část hry nám přerušuje krásná kombinace ústeckých, která skončila až v brance hostů! Jiří Tomáš si vyměnil míček se Sebastianem Dörnerem, následně si výměnu ještě zopakovali a JIŘÍ TOMÁŠ uklidil míček ho pravé šibenice!

04:21
    Krejčí z vrcholu kruhu nesrovnal svá mířidla a střela letí moc vysoko.

03:32
    V signalizovaném vyloučení Jiří Tomáš předložil míček RADKU ROPOVI, který Duba prostřelil přesně mezi betony a posílá Ústí do vedení!
    Asistence: Jiří Tomáš

03:07
    Diviš se ocitl u balonku a Rechtorik v pohotovosti.

02:35
    Gnusin vyvezl míček z vlastní obranné třetiny, ale přihrávka na spoluhráče se mu nepovedla a míček končí v rohu.

02:05
    Kyclt nahazuje od modré a poprvé v akci je i Tomáš Rechtorik.

01:32
    Dörner ulovil míček u mantinelu a prověřil Duba a Rychtář se k následné dorážce nedostal.

01:00
    Hruška pálí od červené Dub si připisuje první zákrok.

00:01

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik T., Jalovecký – Čejka, Dörner, Giesel, Haluza, Hanzlík, Hruška, Krejčí, Popluhar, Půža, Rechtorik O.. Rop, Rychcář, Sedláček, Stupka, Tomáš, Jičínský, Kastner, Škurla

TJ Kovo Praha: Dub, Blaho – Gnusin, Hejma, Kyclt, Opolský, Pátek, Povýšil Svoboda, Šimon, Školud, Šteg J., Šteg V., Vaňura, Veselka, Solar, Stejskal

Rozhodčí: Jevhenij Danylec, Michal Pečený.

Dobré odpoledne dnes již podruhé z Ústí nad Labem. Dnešní souboj Ústí versus Praha pokračuje možná rozhodujícím zápasem extraligy staršího dorostu. Oba týmy se již chystají na bitvu, která může pražanům ukončit sezonu. Rozcvičení a rozstřelby jsou v plném běhu a vše se schyluje k tomuto utkání.

Dnešní souboj domácí ELBY DDM Ústí nad Labem a hostujícím Kovem Praha může rozhodnout o postupu domácích do dalšího kola play off. První utkání získalo pro sebe Ústí nad Labem a domů si odvezlo výhru 3:1. Ústí nad Labem využilo zaváhání Kova, potrestalo dva rychle po sobě jdoucí tresty a vedení si poté již pohlídalo a dovolilo Kovu pouze snížení. V závěru pak ještě přišlo pojištění z hole Tomáše a pro Ústí se urodil první bod. Do utkání tedy vstupují s jasnou vizí a tou je potvrzení postupu do dalšího kola.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Aleš Zuna

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Rop (Tomáš), 7. Tomáš (Dörner), 7. Krejčí (Půža), 9. Tomáš (Dörner), 23. Tomáš (Stupka, Giesel), 31. Stupka (Sedláček, Rop), 32. Rychtář (Dörner, Haluza), 33. Krejčí (Sedláček, Rechtorik O.), 37. Tomáš – 19. Šimon (Kyclt)

Elba DDM Ústí nad Labem: Rechtorik T., Jalovecký – Čejka, Dörner, Giesel, Haluza, Hanzlík, Hruška, Krejčí, Popluhar, Půža, Rechtorik O.. Rop, Rychtář, Sedláček, Stupka, Tomáš, Jičínský, Kastner, Škurla
    TJ Kovo Praha: Dub, Blaho – Diviš,Gnusin, Hejma, Kyclt, Opolský, Pátek, Povýšil Svoboda, Šimon, Školud, Šteg J., Šteg V., Vaňura, Veselka, Solar, Stejskal

Rozhodčí: Jevhenij Danylec, Michal Pečený