Amiens – PSG 2:2 (kon.)
Amiens SC
2:2 (0:1)
Paris Saint-Germain
Pátek 04.05.2018, 20:45 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 36. kolo
    80. Moussa KONATÉ - 2:2

80
    Amiens právě vstřelilo branku!
    A hned je z toho vyrovnání! MOUSSA KONATÉ střílel uvnitř velkého vápna přímo doprostřed branky hostů, Aréola si na míč sáhl, ale nakonec vyrovnávací brance nedokázal zabránit – 2:2. Asistence: Gäel Kakuta.
    64. Christopher NKUNKU - 1:2

64
    Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
    Z ničeho nic se dostali do šance hosté a je z toho druhá branka. CHRISTOPHER NKUNKU dostal pas těsně před velké vápno a potom nádherným lobem prostřelil brankáře Gurtnera, když se trefil přesně k levé tyči jeho branky – 1:2. Asistence: Thiago Motta.
    47. Moussa KONATÉ - 1:1

47
    A aktivitu úvodních minut ve druhém poločase korunují domácí hráči vyrovnáním. MOUSSA KONATÉ se dostal za obranu hostů a poté z pravé strany pokutového území napálil míč ke vzdálenější tyči a Aréola tak byl bez šance – 1:1. Je vyrovnáno a začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Thomas Monconduit.
    26. Edinson CAVANI - 0:1

26
    Nyní se už favorit utkání prosazuje a otevírá účet dnešního utkání. Javier Pastore uvolnil krásnou přihrávkou EDINSONA CAVANIHO, který poté mezi obranou Amiens poslal z pravé strany balón ke vzdálenější tyči. Gurtner tak na něho nedosáhl – 0:1. Asistence: Javier Pastore.

Vendula Zdražilová

Branky: 47. Mou. Konaté (Monconduit), 80. Mou. Konaté (G. Kakuta) – 26. Cavani (Pastore), 64. Nkunku (Motta)

Karty:   59. Zungu (AMI), 83. Fofana (AMI)

Držení míče: 32 % : 68 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:10. Rohy: 3:13. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 14:10.
    Amiens SC: Gurtner (C) – Cissokho, Adénon, Dibassy, Avelar – Monconduit (74. Fofana), Zungu – Cornette (66. Gakpé), G. Kakuta, Manzala (81. Bodmer) – Mou. Konaté.
    Náhradníci: Bouet – El Hajjam, Bodmer, Gakpé, Bourgaud, Ielsch, Fofana.

Paris Saint-Germain: Aréola – Meunier, Marquinhos, Kimpembe, Kurzawa – Lo Celso, Motta (C) (78. Rabiot), Nkunku (84. Mbappé) – Di María, Cavani, Pastore.
    Náhradníci: Trapp – Dani Alves, Berchiche, Rimane, Diarra, Rabiot, Mbappé.

Rozhodčí: Ben El Hadj – Pasqualotti, Boudikian

Diváci: 11 676