Rakousko – Slovensko 2:4 (kon.) | J. Korea – Lotyšsko 0:5 (kon.) | Česko – Švýcarsko 5:4 (1:0 po s.n.)
Finsko – Norsko 7:0 (kon.)
Jižní Korea
0:5 (0:2, 0:1, 0:2)
Lotyšsko
Úterý 08.05.2018, 16:15 • Jyske Bank Boxen, Herning • Mistrovství světa • Skupina B

58:54
    Michael Swift je na konci utkání velmi frustrovaný a vrací se na trestnou lavici. Tentokrát dostává dvě minuty za krosček.

56:43
    Michael Swift už to tentokrát přehnal a je vyloučen! Korejský hráč dostává dvě minuty za sekání.

47:09
    Další přesilová hra pro Lotyšsko! Dvě minuty za vysokou hůl v rohu obranného pásma dostává Jong-čon Seo.

40:58
    Další vyloučení na korejské straně! Dvě minuty za podražení vyfasoval Michael Swift.

33:23
    Znovu se bude vylučovat na korejské straně! Dvě minuty za hákování dostává Čin-kjo Pak.

25:41
    Vyloučení v týmu Jižní Korea (Eric Regan – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu Lotyšsko (Rihards Bukarts – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

23:11
    Další vyloučení na straně Koreji! Čin-kjo Pak dostává dvě minuty za faul kolenem.

19:15
    Poprvé v utkání se bude vylučovat na lotyšské straně! Oskars Cibulskis dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

12:10
    Ki-song Kim se v obranném pásmu dopustil hákování a dostává dvě minuty.

08:27
    Bryan Young v rohu obranného pásma podrazil soupeře a jako první dostává dvě minuty!

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 12. Meija (Rubins), 19. Keninš (Balcers, Abols), 29. Roberts Bukarts (Karsums, Sotnieks), 42. Balcers (Indrašis, Abols), 60. Roberts Bukarts (Abols, Indrašis)

Jižní Korea: Dalton (Song-če Pak) – Plante, Hjon-ho O, Ton-ko I, Regan, Young, Won-čon Kim, Jong-čon Seo – Čin-kjo Pak, Jong-čon I, Sang-hun Šin – Radunske, Min-Ho Čo, Swift – Sang-uk Kim, Ki-song Kim, Jin-Hui Ahn – Čong-u Čon, Sang-u Šin, U-sang Pak – Won-čong Kim.
    Lotyšsko: Merzlikins (Gudlevskis) – Galvinš, Cibulskis, Balinskis, Sotnieks, Rubins, Freibergs, Zile – Roberts Bukarts, Džerinš, Indrašis – Karsums, Abols, M. Redlihs – Keninš, Pavlovs, Balcers – Razgals, Jevpalovs, Rihards Bukarts – Meija.

Rozhodčí: Lemelin, Mayer – Kilian, Vanoosten