Ještěři – Litoměřice 4:3 (po pr.) | Dandy Malé Březno – Lev Litvínov 4:3 (kon.)
HBC Dandy Malé Březno
4:3 (0:0, 2:2, 2:1) Stav série: 2:0
HBC Lev Litvínov
Neděle 13.05.2018, 17:00Play-off 2. Ligy - Čechy Sever • Semifinále

Přes vyhrocený závěr jsme se nakonec dostali až na konec zápasu, kde Dandy ukořistili druhou výhru v sérii. (18:58:10)

44:54
    Litvínovu se rozehrávka nepodařila a končí na zakázaném uvolnění.

43:37
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Tauš. M. – 2 min., hrubost + 10 minut osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kapoun – 10 minut osobní trest, nesportovní chování).

43:37
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Tauš M. – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kapoun – 2 min., hrubost).

40:46
    Jan Müller sice trefil míček ze vzduchu za Soukupova záda, ale předtím byl zahlášen ofsajd, branka tudíž nemohla být uznána.

39:22
    Dandy Chomutov právě vstřelil branku!
    Po zmatku před bránou se míček dostal až k FRANTIŠKU MÁLOVI, který trefil přesně levý růžek. Asistence: Jan Müller, Tomáš Chyba.

37:59
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Kopýtko – 2 min., hákování).

36:47
    MARTIN PATZELT se vytočil zpoza brány, přehodil Soukupa a srovnává na 3:3. Asistence: Jan Müller, Tomáš Chyba.

35:20
    Jan Müller se sám protáhl přes bránícího hráče, Soukupa ale nepřekonal.

34:40
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Linhart – 2 min., podražení).

33:55
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Král – 2 min., krosček + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC Dandy Chomutov (Tauš M. – 2 min., krosček).

32:27
    Vyhození Litvínova končí až na zakázaném uvolnění.

30:50
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Pohlednou akci předvedl ve vlastním oslabení DANIEL BÍM, protáhl se kolem obránce a zakončil nekompromisně nad Soukupovo rameno. Asistence: Daniel Hora.

30:01

Ve druhé třetině jsme krom mnoha vyloučení konečně viděli i nějaké branky. Skóre nejdříve otevřel litvínovský Skála, ještě ve stejné minutě vyrovnal Müller. Litvínov poté znovu poslal do vedení Kapoun, ale o dvě minuty později vyrovnal Patzelt.

30:00

30:00
    Vyloučení v týmu HBC Lev Litvínov (Král – 2 min., sekání).

28:59
    Stanislav Tauš vyslal do samostatného úniku MARTINA PATZELTA, ten si položil Soukupa a zasunul míček do odkryté klece. Asistence: Stanislav Tauš, Jan Müller.

Marek Payer

Branky a nahrávky: 21. Müller (Kníže, Chyba), 29. Patzelt (Tauš S., Müller), 37. Patzelt (Müller, Chyba), 40. Mála (Müller, Chyba) – 21. Skála (Hora, Kubeš), 27. Kapoun (Varníček), 31. Bím (Hora)

HBC Dandy Malé Březno: Kostovič (Buřval)- Chyba, Kníže, Tauš M., Videv, Labota, Chotaš, Patzelt, Pešek, Tauš S., Mála, Müller, Opelt, Trnka, Hrdlička, Paul
    HBC Lev Litvínov: Soukup – Král, Skála, Linhart, Rus, Kopýtko, Hora, Bím, Kubeš, Němeček, Varníček, Šarvaic, Valenta, Kapoun

Rozhodčí: Žák-Loskot