Manchester United
Sobota 19.05.2018, 18:15 • Wembley Stadium, Londýn • FA Cup • Finále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:17:02)
    Chelsea slaví osmý zisk FA Cupu.

Je konec a Chelsea může slavit vítězství FA Cupu. Na začátku utkání se hrálo velmi opatrně, ale ve 21. minutě dostal Hazard míč na střed a následně prokázal svou velkou rychlost, když se dostal až do vápna soupeře, kde ho poslal k zemi Jones a Michael Oliver nařídil pokutový kop. K penaltě se postavil právě Eden Hazard, který si počkal na pohyb brankáře a zakončil k pravé tyči, zatímco de Gea šel na opačnou stranu. Následně byl Manchester United aktivnějším týmem, ale nedokázal si vytvořit žádnou velkou šanci.
    Ve druhém poločase skoro pořád útočil pouze Manchester United a v 57. minutě se Rashford dostal ke střele, ovšem jeho pumelici zlikvidoval Courtois. V 63. minutě vstřelil Sánchez branku, ale přitom stál v ofsajdovém postavení a tak tenhle gól uznán nebyl. Dvacet minut před koncem předvedl de Gea skvělý zákrok a následně zahrál Young rukou ve svém vápně, ovšem rozhodčí tuto situaci přehlédl. O minutu později se Rashford dostal do velké šance, ale Courtois byl dnes nepřekonatelný. V 83. minutě se Pogba dostal ke střele hlavičkou po rohovém kopu, ale zakončil jen vedle pravé tyče. Nastavený čas si už Chelsea pohlídala a slaví tak osmý zisk FA Cupu.

90+6

90+5
    Morata vyslal Williana, který vybojoval rohový kop, když Mata odkopl míč do zámezí.

90+5
    Ovšem centr Sáncheze skončil opět v moci Courtoise, který nikam spěchat nebude.

90+4
    Centr Maty odhlavičkoval Moses do zámezí a následuje rohový kop pro Manchester United.

90+4
    Courtois dostal za zdržování při odkopu žlutou kartu.

90+3
    Nemanja Matič se dostal do zakončení hlavou po centru z pravé strany, ale jeho pokus šel nad svatyní Courtoise.

90+3
    Nyní se hra přesunula na polovině Chelsea a United má poslední dvě minuty na srovnání.

90+3
    A opět budou The Blues u míče, jelikož získala další autové vhazování na polovině soupeře.

90+2
    Willian se pokoušel odcentrovat z levé strany, ale jeho přihrávku zblokovala obrana Manchesteru United. Následně domácí získali další autové vhazování.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90+1
    Chelsea získala další rohový kop a samozřejmě ani tentokrát nebude s jeho exekucí spěchat.

90+1
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Hazard, přichází Willian.

90
    Eden Hazard se dostal po levé straně přes dva hráče a přihrál do vápna, kde míč odkopl hostující hráč a následuje rohový kop pro Chelsea, který bude nakrátko zahrávat Fábregas.

89
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Giroud, přichází Morata.

89
    Sánchez si zpracoval míč v šestnáctce soupeře, následně ho předal Martialovi, ale jeho centr levačkou nebyl vůbec dobrý a skončil v zámezí za bránou Courtoise.