Vel. Meziříčí – HFK Olomouc 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Uničov 2:7 (kon.)
FC Velké Meziříčí
3:2 (0:2)
1. HFK Olomouc
Neděle 27.05.2018, 10:15 • FC Velké Meziříčí • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

To je ode mě vše, na počtenou. (12:24:05)
    Tabulka MSFL po 27. kole

Favorizované Velké Meziříčí prohrávalo po prvním poločase 0:2, ale třemi góly po změně stran otočilo duel ve svůj prospěch a díky tomu se udrželo v kontaktu s vedoucím Prostějovem.

Hosté z Olomouce sahali po bodu, avšak kvůli gólu inkasovaného z přímého kopu v sedmé minutě nastavení se na Hanou vrátí s prázdnou.

90+7

90+7
    Oslavující Dolejš (FC Velké Meziříčí) si svlékl dres a do statistik se uvede nejen vítězným gólem, ale také žlutou kartou za nesportovní chování.
    90+7. Petr DOLEJŠ - 3:2

90+7
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Infarktový závěr zápasu! Domácímu celku v poslední sekundě vystřelil výhru PETR DOLEJŠ, který z přímého kopu těsně před hranicí vápna zatočil balon nechytatelně k pravé tyči. Diváci v otočku snad už ani nedoufali, ale nakonec se přeci jen radují z vítězství 3:2.

90+5
    Olomoucký roh rozehráli hráči nakrátko.

90+3
    Žlutou kartu dostává Demeter (FC Velké Meziříčí).

90+2
    Fotbalisté Olomouce polehávají, vyrovnaný stav se zřejmě snaží udržet za každou cenu.

90
    Ojedinělý výpad Olomouce skončil střelou nad. Hned poté rozhodčí nastavil pět minut.

88
    Nepříjemnou srážku hráčů nejvíce odnesl gólman Svoboda (1. HFK Olomouc), musel se nechat ošetřit.

87
    Střídání v týmu 1. HFK Olomouc: ze hřiště odchází Dabić, přichází Bořil.

84
    Žlutou kartu dostává Antl (1. HFK Olomouc).

83
    Tentokrát to domácí zkusili dlouhým nákopem, ten ale před dotírajícími hráči sebral Svoboda.

81
    Velké Meziříčí zakončilo po centru od rohového čtvrtkruhu. Do vzduchu si vyšplhal hráč, který v obležení několika soupeřů o metr minul pravou tyčku.

79
    Praporek asistenta rozhodčího směřuje vzhůru, důvodem je ofsajd domácího fotbalisty.