Skalica – Petržalka 1:1 (kon.) | Karviná – Cracovia 2:4 (kon.) | Podbrezová – Poprad 1:2 (kon.)
Trebišov – Lok. Košice 0:2 (kon.) | Nitra – Inter Bratislava 2:2 (kon.) | Ostrava – Ružomberok 1:0 (kon.)
Liberec – Ústí n. L. 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:1 (kon.) | Olomouc – L. Mikuláš 3:1 (kon.)
Jihlava – Pardubice 1:1 (kon.) | Sparta – Trenčín 1:2 (kon.) | Sparta – Trenčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Plzeň 0:6 (kon.) | Opava – Vítkovice 2:1 (kon.) | Lanžhot – Brno 1:6 (kon.)

Brno právě vstřelilo branku!
    ASHIRU kompletuje hattrick! Jeho střela proti pohybu brankáře byla opravdu nechytatelná.

86
    Zbrojovka krátce před koncem navyšuje své vedení! Po přiťuknutí od spoluhráče se prosazuje ANTONÍN RŮSEK, jenž udělal kličku brankáři a dopravil míč do prázdné brány.

80
    Lanžhot vstřelil branku! To je radosti! Po krásné akci se prosazuje střelou ke vzdálenější tyči Marko HARŠIČ.

60
    Po velké chybě domácího brankáře se prosazuje MAREK VINTR, jemuž stačilo jen trefit odkrytou bránu.

49
    ASHIRU je při chuti! Brněnský hráč nyní pálil z první přesně podél brankáře soupeře!

47
    A je to již o dvě branky! Z nenápadné akce se prosazuje ASHIRU, který poslal balón k levé tyčí.

16
    Na centr Krejčího si naskočil LUKÁŠ VRAŠTIL, na jehož hlavičku neměl domácí brankář nárok.

Michal Hladký

Branky: 80. Haršič – 16. Vraštil, 47. Ashiru, 49. Ashiru, 60. Vintr, 86. Růsek, 88. Ashiru

TJ Sokol Lanžhot:
    FC Zbrojovka Brno: 1. poločas: Floder – Šural, Vraštil, Kryštůfek, Sukup – Sedlák – Jambor, Mičola, Krejčí, Majstorović – Zikl
    2. poločas: Floder – Chyla, Gáč, Pavlík, Gomes – M. Vintr, Kříž – Přichystal, Ashiru, Lutonský – Růsek