Č. Budějovice – Sparta 2:1 (kon.) | Mattersburg – Znojmo 2:3 (kon.) | Plzeň – Groznyj 4:0 (kon.)
Ried – Liberec 0:2 (kon.)
SV BauWelt Koch Mattersburg
2:3 (1:2)
1. SC Znojmo FK
Pátek 06.07.2018, 16:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Přípravný zápas

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:22:03)

Je konec. Znojmo po dvouminutovém obratu v prvním poločase už vedení neztratilo a nakonec vyhrálo překvapivě 3:2.

90

74
    Mattersburg právě vstřelil branku!
    K pokutovému kopu se postavil LUKÁŠ RATH a proměnil jej! Mattersburg tak snižuje na rozdíl jediné branky.

70
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo jde do dvoubrankového vedení! Autorem branky je JAKUB KUČERA.

60
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Teplý, přichází Martínek.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Krčík, přichází Helísek.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Avdič, přichází Malár.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Drame, přichází Čereda.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ordoš, přichází Moravec.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Cihlář, přichází Malinič.

57
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Veselý, přichází Sušac.

46
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Štrombach, přichází Kathon.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Kučera.
    Střídání v týmu 1. SC Znojmo FK: ze hřiště odchází Šulc, přichází Hlůže.

46

Druhý poločas začne přibližně v 17:34.

První poločas je u konce a Znojmo po skvělém obratu během dvou minut vede 2:1.

45

35
    Během dvou minut Znojmo otáčí utkání a vede 2:1! Po chybě brankáře skóruje MICHAL ORDOŠ!

34
    Znojmo srovnává na 1:1! Po skvělé akci Davida Štrombacha přesně zakončil JAN ŠULC!

9
    Rakouský tým jde po devíti minutách hry do vedení! Autorem branky je MICHAEL PERLAK!

1

SV BauWelt Koch Mattersburg: Casali – Steinwender, Ortiz, Erhart, Sanchez, Rath, Perlak, Schimandl, Sittsam, Kerschbaumer, Bürger
    Náhradníci: Behounek, Halper, Barnabas, Salaba

1. SC Znojmo FK: Veselý – Krčík, Avdič, Drame, Cihlář, Štrombach, Lacko, Ambrozek, Ordoš, Šulc, Teplý
    Náhradníci: Sušac, Chereda, Sthillery, Malár, Moravec, Martínek, Hlůže, Kučera, Malinič, Helísek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.