Liberec jun. – Varnsdorf 0:6 (kon.) | Neugersdorf – Ústí n. L. 0:4 (kon.) | Příbram – Botoşani 2:0 (kon.)
Dynamo – Jablonec 2:2 (kon.) | Vlašim – ČAFH 3:2 (kon.) | Bielefeld – Ostrava 2:0 (kon.)
Líšeň – Znojmo 1:4 (kon.) | Jihlava – Vel. Meziříčí 10:0 (kon.) | Slavia B – Chrudim 0:4 (kon.)
Žižkov – Vyšehrad 3:2 (kon.) | Teplice – Litoměřicko 6:0 (kon.) | Győr – Petržalka 2:3 (kon.)
Spartak – Slovácko 1:0 (kon.) | Pohronie – Dunajská Lužná 3:0 (kon.)
FK Teplice
6:0 (4:0)
FK Litoměřicko
Středa 11.07.2018, 17:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Přípravný zápas

Tepličtí fotbalisté dokázali vyhrát v tomto přípravném zápase 6:0. Domácí trenéři poslali do zápasu hodně hráčů, a tak je mohli vyzkoušet v zápase před ligou. Pro Litoměřicko to byl první přípravný zápas na nadcházející sezónu. (18:36:55)

90

88
    Gólman Litoměřicka rozehrává od své branky.

86
    V poklidném tempu se zápas dohrává, prvoligové Teplice míří k pohodové výhře.

85
    Další rozehrávka na útočné polovině pro Teplice. Siim Luts centroval před branku, jeho pokus však postrádal přesnost.

82
    Hráči v modrém pokračují v aktivní hře, Litoměřicko se musí stále bránit.

80
    Patrik Dressler se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu vytáhl gólman Litoměřicka.

79
    Litoměřický brankář vykopává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

78
    Mnoho šancí k vidění momentálně není. I druhá sestava Teplic dokázala dostat soupeře pod tlak.
    76. Yhojan Gary Sequeira Diaz - 6:0

76
    Teplice právě vstřelily branku!
    Hráč, který přišel na druhý poločas, YHOJAN GARY SEQUEIRA DIAZ, se znovu prosazuje. Po dobré akci spoluhráče se k němu dostal balon. Jeho střelu se pokoušel zblokovat obránce, ale míč si srazil do své branky.

74
    Hosté kombinují na polovině hrací plochy, ale nemohou se propracovat do střelecké pozice.

73
    Grigar má po dlouhé době na svém kontě úspěšný zákrok, poradil si se střelou hostujícího hráče.

72
    Dressler se pokoušel propracovat do střelecké pozice, jeho rána byla však zblokovaná.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, kterému podle papírových předpokladů dominuje celek z nejvyšší soutěže.

69
    Dva hráči absolvovali tvrdý souboj na polovině hrací plochy. Oba jsou otřesení, ale zdá se, že budou v zápase pokračovat.
    65. Yhojan Gary Sequeira Diaz - 5:0

65
    V pohodě hrající Teplice navyšují své vedení, po rychlé akci spoluhráčů se k odraženému míči dostal YHOJAN GARY SEQUEIRA DIAZ, který snadno zakončoval.

Jan Prošek

Branky: 5. Žitný, 14. Žitný, 22. Moulis, 31. Kučera, 65. Diaz, 76. Diaz

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Hošek, Jeřábek, Krob – Moulis, Ljevakovič, Kučera, Žitný – Hora – Vaněček
    Druhý poločas: Grigar – Dressler, Čmovš, Král, Shejbal – Trubač, Kodeš, Soungole, Luts – Červenka, Diaz