Jihlava – Ostrava 1:2 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
1:2 (1:1)
FC Baník Ostrava
Úterý 24.07.2018, 13:00 • Stadion Na Stoupách, Jihlava • Juniorská liga – Morava • 1. kolo

Ani závěrečný náběh gólmana Vízka nepomohl Jihlavě k bodu ze zápasu. Přitom ho měla Vysočina skvěle rozehraný. Od 37. minuty vedla díky gólu Smejkala, o čtyři minuty později ale dorovnal skóre z penalty Šašinka. Ve druhé půli to nebyla taktéž nijak zvlášť skvělá podívaná, utkání nakonec rozhodl v 70. minutě gól Mooce. Více se už nestalo, Jihlavě nepomohl ani závěrečný nákop z půlící čáry do vápna a před sympatickou návštěvou si do nové sezony připíše porážku 1:2. Ode mě je to dnes vše, příjemný zbytek dne a týdne vám z Jihlavy přeje Tomáš Kalas.

90+1

90+1
    Faul Baníku na půlící čáře a zřejmě poslední akce, jak zdramatizovat utkání.

90+1
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Chvěja, přichází Tůma.

90
    Bolf odkopl spíše z nouze přímo na nohu Křišťála, který ale trefuje prostor vedle levé tyče.

89
    Pavlík se pokusil o centr do vápna Baníku, obrana odvrátila na dva auty za sebou. Jihlava teď spěchá, chce remízu.

87
    Rozehrávku provedl Chvěja a pokoušel se o obstřel zdi, což se mu také povedlo, Vízek ale chytil jistě.

87
    A další faul, kousek před šestnáctkou Jihlavy. Tohle je nadějná pozice na třetí gól Baníku.

87
    Pavlík se nakonec za asistence maséra hostí zvedá a hra bude za chvíli pokračovat.

86
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Mašič, přichází Sargsyan. (18:24:54)

85
    Za ostrý šlapák na hostujícího Ptáčka si vysloužil Pavlík žlutou kartu.

85
    Fauly ale brzdí Baník v cestě za třemi body, Beseda rozehrál centrem na Dujmoviče, který těsně nedoskočil balon a Murin bude moci našetřit čas.

84
    Jihlava se nemůže dostat do tlaku, nedaří se jí dostat na míč, Ostrava hraje poslední minuty takticky dobře.

83
    Po ošetření se Mašič postavil k rozehrávce, volil střelu a upřímně, kdejaký hráč okresního přeboru by to kopl asi lépe. Míč letěl dobrých šest metrů nad kasu.

82
    Faul zhruba 30 metrů od brankové čáry Baníku. Domácí hráč nicméně leží na zemi a míří k němu lékařská pomoc.