Šeriff Tiraspol – Škendija 0:0 (kon.) | Beer Ševa – Dinamo Záhřeb 2:2 (kon.) | Trnava – Legia 0:1 (kon.)
Hapoel Beer Ševa
2:2 (2:0)
GNK Dinamo Záhřeb
Úterý 31.07.2018, 19:00 • Turner Stadium, Be'er Sheva, Izrael • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

84
    To byl také poslední moment Meliksona v utkání, za bouřlivého potlesku je střídán Zrihanem. Oba týmy tak mají dostřídáno.

83
    Poslední střídání u chorvatského týmu. Hajroviće, střelce srovnávacího gólu, nahrazuje Fiolić.

77
    Hned záhy je tu další střídání. Ze hry jde jeden z klíčových hráčů druhé půle, Olmo. Za něj je připravena náhrada v podobě Šunjiće.

76
    Druhé střídání u Hapoelu. Dolů jde za bouřlivého potlesku Ben Basat, místo něj nastupuje Sahar.

72
    Střídání na domácí straně. Agilní Maman má dnes šichtu za sebou, na posledních dvacet minut se do hry podívá Ezra.

57
    Budimir si dnes svoji práci odvedl, má velký podíl na současném stavu 2:2. Místo něj jde hráč švýcarské národnosti, Mario Gavranović.

Tomáš Kalas

Branky: 14. Ogu (Bitton O.), 34. Stojanovič (vla.) – 49. Budimir (Olmo), 54. Hajrović (Budimir)

Karty:   8. Ogu (HBE), 21. Ben Basat (HBE), 31. Einbinder (HBE), 68. Maman (HBE), 83. Melikson (HBE) – 39. Leovac (ZAG), 68. Ademi (ZAG)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:13.
    Hapoel Beer Ševa: Goresh – Bitton O., Tzedek, Ohayon, Bitton B. – Maman, Ogu, Einbinder – Nwakaeme, Ben Basat, Melikson (C)
    Náhradníci: Anestis – Zrihan, Sahar, Ezra, Scheimann, Cetout, Pekhart

GNK Dinamo Záhřeb: Zagorac – Stojanovič, Théophile-Catherine, Dilaver, Leovac – Hajrović, Gojak, Ademi (C), Olmo, Oršić – Budimir
    Náhradníci: Šemper – Gavranović, Rrahmani, Hodžić, Fiolić, Šunjić, Perić

Rozhodčí: Letexier – Mugnier, Rahmouni (všichni FRA)
    24.07.2018
    Dinamo Záhřeb - Beer Ševa 5:0

Branky: 22. Hajrović (Budimir), 28. Oršić, 51. Ademi, 62. Ademi, 82. Ar. Hodžić. (Hajrović)

Karty:   3. Stojanović (ZAG), 5. Hajrović (ZAG), 90+2. Gojak (ZAG) – 48. Bitton (HBE), 49. Taha (HBE)

Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:15.