Helsinki – BATE 1:2 (kon.) | Karabach – Kukësi 3:0 (kon.) | Midtjylland – Astana 0:0 (kon.)
Malmö – Kluž 1:1 (kon.) | FK Sūduva – CZ Bělehrad 0:2 (kon.) | Basilej – PAOK 0:3 (kon.)
Fehérvár – Ludogorec 1:0 (kon.) | Sturm Graz – Ajax 1:3 (kon.) | Rosenborg – Celtic 0:0 (kon.)
MOL Fehérvár FC
1:0 (1:0)
PFK Ludogorec Razgrad
Středa 01.08.2018, 20:00Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

88
    Cicinho zastavil rodící se útok domácího celku ostrým skluzem a zaslouženě vidí žlutou kartu.

85
    Žlutou kartu dostává Huszti (MOL Vidi FC).

79
    Žlutou kartu dostává Djakov (PFC Ludogorec Razgrad).

41
    Za následné protesty navíc dostává žlutou kartu Cosmin Moti.
    40. Červená karta po 2. žluté

40
    A pozor! Misidjan Vura dostává druhou žlutou kartu a už pět minut před přestávkou musí pod sprchy!

38
    První žlutá karta také na straně domácích. Za ostrý faul ji dostává obránce Fiola.