Alaškert – Sutjeska 0:0 (kon.) | Laçi – Molde 0:2 (kon.) | Trenčín – Zabrze 4:1 (kon.)
Larnaka – Dundalk 4:0 (kon.) | Flora – APOEL 2:0 (kon.) | Valletta – Zrinjski Mostar 1:2 (kon.)
Slavia Sofia – Hajduk Split 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Dunajská Streda 4:1 (kon.) | Riteriai – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
Lillestrøm – Linz 1:2 (kon.) | Häcken – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Lincoln – New Saints 1:1 (kon.)
Mariupol – Djurgården 2:1 (po pr.) | Apollon Limassol – Željezničar Sarajevo 3:1 (kon.) | Niederkorn – Honvéd 2:0 (kon.)
Sparta – Spartak Subotica 2:1 (kon.) | Admira – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | AIK Stockholm – Nordsjaelland 0:1 (kon.)
Vaduz – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Atromitos – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Balzan 3:1 (kon.)
Víkingur Reykjavík – Kutaisi 0:4 (kon.) | Asteras – Hibernian 1:1 (kon.) | Arnhem – Constanta 3:1 (kon.)
Besiktas – B36 Tórshavn 6:0 (kon.) | Kodaň – Stjarnan 5:0 (kon.) | Maribor – Čichura 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Atalanta BC 0:8 (kon.) | Domžale – Ufa 1:1 (kon.) | FCSB – Rudar Velenje 4:0 (kon.)
La Fiorita – Jūrmala 0:3 (kon.) | KF Drita – Dudelange 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – Soligorsk 3:1 (po pr.)
Sarpsborg – St. Gallen 1:0 (kon.) | Bordeaux – Ventspils 2:1 (kon.) | Rangers – Osijek 1:1 (kon.)
Burnley – Aberdeen 3:1 (po pr.) | Alkmaar – Kajrat 2:1 (kon.) | Crusaders – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Újpest FC – Sevilla 1:3 (kon.) | Rio Ave – Jagiellonia 4:4 (kon.) | Niš – Maccabi Tel Aviv 2:2 (kon.)
Hafnarfjördur – H. Haifa 0:1 (kon.) | Valur – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
AS Trenčín
4:1 (2:0)
Górnik Zabrze
Čtvrtek 02.08.2018, 17:30 • Mestský štadión Trenčín • Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:9. (19:20:51)

Je konec! Trenčín dokázal zvítězit i ve druhém zápase, tentokráte si se svým soupeřem poradil poměrem 4:1. Slovenský celek byl směrem dopředu výrazně nebezpečnější, naopak Górnik se do šancí moc nedostával. Koncovka druhého poločasu ještě nabídla několik velkých šancí, avšak ani jedna neskončila v síti. Domácí tým tak zaslouženě postupuje do třetího předkoly Evropské ligy.

90+2

90+1
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ashraf El Mahdioui, přichází Phillipe Van Arnhem.
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Antonio Mance, přichází Emeka Umeh.

90
    Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
    90. ČATAKOVIĆ - 4:1

90
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Tak ještě jedna branka v hostující síti! HAMZA ČATAKOVIĆ si tak dlouho naváděl míč do ideální střelecké pozice, až celkem překvapivou střelou z kroku zamířil mimo dosah Losky.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, určitě můžeme čekat nějaké kratší nastavení.

87
    El Mahdioui se snažil centrovanou nabídkou oslovit jednoho ze svých kolegů, míč ale skončil v náruči brankáře Losky.

86
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Philip Azango, přichází Osman Bukari.
    85. Dvojšance domácích.

85
    Dvojšance domácích! Nejprve tváří v tvář brankáři selhal Azango, posléze na brankové čáře musel zasahovat Suarez.

84
    Na druhé straně se to příliš nepovedlo Wolniewiczovi, který svým pasem našel pouze prostor, ve kterém se nacházel protihráč.

83
    Azango si počkal na náběh Zubairua, který se dostal do vápna, odkud trefil nohu Losky. Jedna z mála šancí ve druhém poločase.

82
    Ani na hostujícím celku není vidět, že by ještě přemýšlel nad postupem. Poslední minuty jsou totiž hodně nepřesné.

81
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Zabrze se nemůže dostat do žádného náporu, aktivněji se jeví domácí hráči.

80
    Napadající Angulo neúnavně doháněl Šuleka, který nakonec musel jednat ve spolupráci se Šemrincem. Domácí brankář evidentně nikam nespěchá.

79
    Azango se podíval na bránu, načež na Losku poslal velice tvrdý projektil. Polský brankář měl velké potíže, nakonec ale úspěšně zasáhl.

David Suchý

Branky: 10. Lawrence, 20. Čataković, 59. Azango, 90. Čataković – 60. Smuga

Karty:   23. Mahdioui (TRE) – 51. Matuszek (GOR)

Střely na branku: 12:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 11:9.
    AS Trenčín: Šemrinec – Yem, Šulek, Lawrence, Skovajsa – Čataković, El Mahdioui (C) (90+1. Van Arnhem), Zubairu – Sleegers, Mance (90+1. Umeh), Azango (86. Bukari)
    Náhradníci: Morgos – Bukari, Kadák, Pišoja, Ubbink, Umeh, Van Arnhem

Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Wisniewski, Suarez, Gryszkiewicz – Liszka (46. Smuga), Zurkowski, Matuszek (C), Urynowicz (46.Nowak) – Angulo, Jimenez (73. Ryczkowski)
    Náhradníci: Bielica – Ambrosiewicz, Biedrzycki, Koj, Nowak, Ryczkowski, Smuga

Rozhodčí: Nilsen – Ytterland, Bashevkin (všichni Norsko)
    26.07.2018
    Zabrze - Trenčín 0:1

Branky: 39. Azango

Karty:   42. Wolniewicz (GOR), 60. Smuga (GOR), 65. Angulo (GOR) – 24. Yem (TRE), 86. Šemrinec (TRE)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 10:3. Fauly: 13:16.